Eilands atbild, kāpēc vairāk runā par problēmām Ukrainā nekā Latvijā

tautaruna.lv 1.jūnijs 2022, 16:13
 
Dmitrijs Suļžics/F64
Mūziķis Ralfs Eilands kanāla TV24 raidījumā "Uz līnijas" atbildējis uz kāda skatījāja jautājumu, kāpēc runājam tikai par Ukrainu, nevis problēmām Latvijā.

R. Eilands norāda, ka šāds jautājums viņam atgādina situācijas, kad viņš piedalās kādā labdarības akcijā un cilvēki jautā, kāpēc atbalstīts tiek šāds mērķis, bet netiek atbalstīts kāds cits mērķis.

"Piedalieties ar savām iniciatīvām, dariet, nevis pārmetiet tiem, kuri kaut ko dara lietas labā citos dažādos jautājumos," saka mūziķis.

Mūziķis uzskata, ka ukraiņi šobrīt ir latviešu "brāļu tauta" un viņa paustais atbalsts Ukrainai nenozīmējot, ka viņš neredzētu problēmas mūsu valstī.

"Kurā brīdī es esmu izteicis tādu teikumu, tādu apgalvojumu?" - retoriski jautā R. Eilands. "Ja cilvēki jūt, ka šobrīd tiek pievērsta ļoti liela uzmanība Ukrainas jautājumam un pietrūkst runas par problēmām mūsu valstī, lūdzu, paceliet šos jautājumus, veidojiet savas iniciatīvas. Mēs dzīvojam demokrātiskā valstī."

"Man spēks pietiek tik cik man pietiek. Es esmu piedalījies vairākās labdarības akcijās, vairākās vietās ziedojis. Es visu reizē nevaru izdarīt," piebilst mūziķis.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 8:33

Jaunākās diskusijas