"Piemaksā bagātiem cilvēkiem par viņu izpriecām", soctīklos sašutums par Sipenieces elektroauto

tautaruna.lv 29.aprīlis 2022, 11:30
 
Ekrānuzņēmums
VARAM ministra Pleša paziņojums, ka iegādāts pirmais elektroauto ar valsts atbalstu izsaucis vētrainu reakciju soctīklos.

Lai gan iebildumi pamatā ir balstīti uz to, ka 4000 eiro ir nopietna summa, kas daudziem, šajā cenu kāpuma laikā, būtu neatsverams atbalsts, var pieņemt, ka papildus uzmanību piesaistījis fakts, ka šī auto īpašniece ir gana atpazīstamā Baiba Sipeniece-Gavare.

Ministrs raksta: “Pirmais elektroauto, kas iegādāts ar @VARAM_Latvija atbalstu, izbraucis ielās! Apsveicu Baibu Sipenieci-Gavari ar jaunu un zaļu auto! Dokumenti kārtībā un atslēgas rokā. Aicinu arī citus, kam ir iespēja, izmantot šo atbalsta programmu, lai pārvietotos zaļāk!”

Artūrs: "Vai tiešām šobrīd nav aktuālāk domāt kā atbakstīt mazāk turīgos saistībā ar cenu celšanos, nevis tērēt valsts naudu dārgu auto iegādei?"

Valts: "Saprotams, ka Sipeniece paņemta priekš PR, bet vai tik šis nav tieši tas ko visi teica, ka šis ir atbalsts tiem kuri jau tāpat var atļauties ‘pārvietoties zaļāk."

Valda: "Nu ko? Kamēr bagātā Sipeniece dzer šampanieti un priecājas par sniegto atbalstu, citur Latvijā pensionāri pērk maizi uz parāda,aizvakar pati to redzēju...tas tā ieskatam."

Nodus: "Lūk kā nelietīgi tiek izšķiesta nodokļu maksātāju nauda, piemaksājot bagātiem cilvēkiem par viņu izpriecām."

Ezis: "Tiem, kam ir iespēja...”. Viņi vispār zin, ka ir liela daļa cilvēku, kuri nezin kā samaksās par apkuri nākamajā ziemā? Rēķini, degviela utt. Šis man kaut kā atgādina “ja nav maizes, ēdiet kūkas” variantu."

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

Vēl sadaļā

 
 
 
 
 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 23:40

Jaunākās diskusijas