"Piedodiet, ka es neizturēju." Ingmārs Līdaka pamet Zoodārzu

tautaruna.lv 29.aprīlis 2022, 7:00
 
Ģirts Ozoliņš/F64
"29. aprīlis ir mana pēdējā darba diena Rīgas zoodārzā. Un, kā teikt, ja aiziet, tad aiziet ar mūziku!...," ierakstā "Facebook" raksta Ingmārs Līdaka, kurš ar Zoodārzu ir bijis saistīts 32 gadus.
"Zoodārza Himnu esmu dziedājis daudzus gadus. Ne visus 32, kurus esmu bijis saistīts ar Zoodārzu, jo Himna radās kaut kad procesā, pateicoties Elvīrai un Daigai. Dziedājām, skaidri apzinoties, ka esam draugi, kolektīvs un domubiedri nevis teorētiski, bet arī ikdienā. Dziedājām tad, kad pēc darba, kurā stundas neskaitījām, bijām gatavi arī atpūsties stundas neskaitot. Visi kopā.
Visi kopā esam ķēruši izbēgušos vilkus un degunlāčus, dzinuši ziemeļbriežus un svinējuši svētkus. Visi kopā esam lepojušies, ka Zoodārza vēsture nav mērojama laikos no viena direktora darbā iecelšanas brīža līdz nākošajam," raksta I. Līdaka. Viņš atzīstas, ka montējis šo video in domājis: "Nu izdziediet, Draugi, šo mazliet sentimentālo dziesmu! Kad alga par mazu, kad darba par daudz, kad šķiet, ka viss slikti... "Tā ir mana darba vieta.... Zoodārzs - tas nav vis nieks...". Un mēģiniet pieņemt, ka patiesībā jau jūs kalpojat zoodārzam, kalpojat dzīvniekiem! Ne jau kādam citam!... Un piedodiet, ka es neizturēju!!!".

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:02

Jaunākās diskusijas