Ukrainas uzvarētāja ar diviem bērniem kājām pamet Ukrainu

tautaruna.lv 3.marts 2022, 7:30
 
Ekrānšāviņš no Instagram
Ukraiņu dziedātāja Džamala, kas 2016.gadā kļuva par Eirovīzijas uzvarētāju, sazinājās ar faniem un pastāstīja, ka pēdējās dienās mēģinājusi pamest Ukrainu. Kopā ar diviem bērniem zvaigzne Rumānijas robežu šķērsoja kājām.
Dziedātāja pastāstīja, ka viņa ar bērniem Kijevu pametuši 24.februāra naktī un gandrīz četras dienas bijuši ceļā bez ēdiena un miega, raksta novyny.live.

"Tātad, piektā diena kopš brīža, kad iebrucēji no Krievijas uzbruka Ukrainai! 24. februāra naktī ar bērniem izbraucām no Kijevas, gandrīz četras dienas pavadījām mašīnā, ar spontānām apstāšanās pauzēm, tiešām bez ēdiena, par ko neviens pat nedomāja, esot šoka stāvoklī. 2 km četrās stundās - tā mēs pārvietojāmies. "Kāpēc?" - jūs jautājat. Jā, vienkārši miljoniem sieviešu un bērnu skrien, atstājot visu, atstājot savus vīrus aizstāvēt valsti, lai glābtu bērnus no lādiņiem," sacīja Džamala.

Dziedātāja arī piebilda: "Es nesaprotu šo asiņaino teroru! Un tas ir viss. Jūs mani izdzināt no mana dzīvokļa Kijevā ar apšaudēm. Un ko tagad? Nāksiet tur dzīvot? Es tam neticu ”.

View this post on Instagram

A post shared by Jamala (@jamalajaaa)

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:55

Jaunākās diskusijas