"Bez meliem nevarēja iztikt?" Cilvēki nikni par Levita atvainošanos

tautaruna.lv 22.janvāris, 12:05
 
Oksana Džadana/F64
Valsts prezidenta Egila Levita atvainošanās par nenoņemto cepuri Valsts himnas atskaņošanas laikā Gunāra Astras pieminekļa atklāšanas pasākumā pielēja eļļu ugunij. Tas vēl vairāk sadusmoja cilvēkus.

Par Valsts prezidenta Egila Levita misēkli ar nenoņemto cepuri Valsts himnas atskaņošanas laikā prezidenta vārdā Latvijas televīzijas sižetā piektdienas vakarā atvainojās viņa padomniece Aiva Rozenberga.

A. Rozenberga skaidroja, ka prezidents nebija novilcis cepuri tādēļ, ka bija satraukts to cilvēku dēļ, kuri mēģināja traucēt pasākuma norisi, vēsta lsm.lv.

"Šajā papildus spriedzes situācijā ir skaidrs, ka šāda bija neplānota rīcība, ka cepure nebija noņemta. Prezidents jūtas ļoti sarūgtināts par šo situāciju un, protams, ļoti atvainojas sabiedrībai, bet tā bija šī kopīgā atmosfēra, kas vienkārši radīja papildus satraukumu un nelīdzsvarotību pasākuma norisē," norādīja Rozenberga.

Šis paziņojums ielēja eļļu ugunī. Cilvēki bija nikni, ka prezidents pats nav atvainojies un ka atvainošanās saturēja melus, proti, protestētāju svilpieni, kas būtu varējuši satraukt prezidentu, sākās tikai pēc himnas:

"Levits personīgi nekur nav atvainojies - nav tāda video. Pie tam tur tika melots, ka viņu samulsinājuši svilpēji, jo svilpšana sekoja PĒC himnas";
"Bet kāpēc pats Levits nepateica, jā, sanāca "šaize", biku biju satraucies un aizmirsās, vairāk tā nedarīšu, vainīgs. Gan jau būtu ok, tauta saprastu un piedotu. Tagad tikai sačakarēja vēl vairāk, tik nevīrišķīgi, neveikli un tizli";

"Tā nav atvainošanās, bet ņirgāšanās turpinājums";

Prezidenta kanceleja, kas atvainojās itkā prezidenta vārdā, bez sīkiem meliem iztikt nevarēja. Kad skanēja Latvijas himna, neviens nekliedza un nesvilpa, kas prezidentam varēja radīt "satraukumu". Vai Latvijā var būt armijas virspavēlnieks ar tik labilu psihi?".

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 5:12

Jaunākās diskusijas