Golubeva dalās ar zīmīgu vēsti mirušās aktrises dzimšanas dienā

tautaruna.lv 17.janvāris, 15:13
 
Kaspars Krafts/F64
Iekšlietu ministre Marija Golubeva mikroblogošanas vietnē Twitter dalījusies ar iedvesmojošu ierakstu, pieminot mūžībā aizgājušo amerikāņu aktrisi Betiju Vaitu.

17. janvārī amerikāņu aktrise Betija Vaita atzīmētu savu 100. dzimšanas dienu. Aktrise nomira 2021. gada 31. decembrī.

"Viņa mēdza teikt - tu nevari būt pārāk veca, lai kaut ko sāktu darīt. Lai tas ir atgādinājums ikvienai, ka lielākais šķērslis, kas mēdz traucēt kaut ko sasniegt, ir neticība sev. Lai jums vienmēr blakus kāds, kas atgādina, ka jūs varat," pievienojot beigās smaida emocijzīmi, raksta M. Golubeva.

Jāatgādina, ka Betijas pazīstamākās lomas ir filmās "The Mary Tyler Moore Show" un "Golden Girls" Viņai pieder Ginesa rekords "Ilgākā izklaidētāja TV karjera".

Savas karjeras laikā Vaita ir saņēmusi astoņas Emmy balvas, trīs Amerikas Komēdijas balvas, trīs Ekrāna aktieru ģildes balvas un vienu Grammy balvu.

Vaitas karjera izklaides jomā ilga vairāk nekā deviņas dekādes, pirmoreiz parādoties radio programā "Empire Builders", 1930. gadā astoņu gadu vecumā. Vairākus gadus vēlāk Vaita no radio izklaides programmām pārgāja uz televīziju. Vaita ir vadījusi vairākus ASV spēļu šovus. Betija Vaita ir pazīstama ar Rozas Nīlundas lomu komēdijseriālā "Sweethearts". Vaitai ir veltīta zvaigzne Holivudas Slavas alejā un 1985. gadā tika iekļauta ASV televīzijas slavas zālē.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 16:24

Jaunākās diskusijas