VIDEO: Arņa Krauzes sirsnīgais sveiciens Maestro dzimšanas dienā

tautaruna.lv 12.janvāris 2022, 17:00
 
F64
Šodien Maestro Raimonds Pauls svin savu dzimšanas dienu. Strap daudzajiem laba vēlējumiem ir arī Arņa Krauzes sveiciens.

"Sveiciens Maestro dzimšanas dienā. Slavenais Paula humors 1983.gada Latvijas radio raidījumā “Mikrofons”, šādu sveicienu ar pievienotu video mikroblogošanas vietnē "Twitter" ievietojis Arnis Krauze.

Ar sveicieniem un laba vēlējumiem neskopojas arī Guntars Račs: "Pašlaik kopā strādājam pie 3 jaunām dziesmu programmām. Apbrīnoju Maestro, jo šīs, protams, nav vienīgās programmas pie kurām viņš šobrīd aktīvi strādā. Novēlu izturību un tādu pašu radošumu arī turpmāk, bet klausītājiem novēlu atrast laiku to visu dzirdēt, " raksta G. Račs.

Šodien arī Neatkarīgajā ir intervija ar izcilo komponistu. "„Bet es gan palikšu tepat. Cik nu varēju, tik darīju. Tā šī dzīvīte būs pagājusi... Vismaz godarakstu un ordeņu man ir daudz - varu visu žaketi nospraust,” pašironiski smejas Raimonds Pauls neilgi pirms 86. dzimšanas dienas. Mums gan ir vienalga, cik to ordeņu uz viņa žaketes, jo daudz svarīgāka ir apziņa, ka dzīvojam vienā laikā ar ģeniālo latvieti Raimondu Paulu, ka runājam ar viņu un klausāmies viņa neizzūdošo mūziku. Daudz laimes dzimšanas dienā, Maestro!

Visu interviju var izlasīt šeit

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 14:14

Jaunākās diskusijas