Influencere atklāj, kādēļ nesvin Valentīndienu un 8.martu

tautaruna.lv 14.janvāris, 18:30
 
facebook.com / @Kristina Andža
Influencere un ziedu salona īpašniece Kristina Andža saviem sekotājiem "Instagram" atklāj, kādēļ nesvin Valentīndienu un 8.martu.

Sociālajā vietnē "Instagram" Kristinai Andžai ir teju 20 000 sekotāju, cilvēkiem ir iespēja sekot viņas ikdienai. Kristinai pieder ziedu salons Rēzeknē, kurš guvis atpazīstamību plašāk, kā arī bērnu lietu veikaliņš.

Uzņēmēja nekautrējas runāt tiešu valodu, dalās arī ar to, kā risina nelabvēļu sagādātās raizes. Nesen īsajos video (story) atklājusi, kādēļ nesvin ne 14.februāri, ne 8.martu.

"Nesvinu 14.februāri, jūs neticēsiet, nesvinu arī 8.martu. Tos jau kā 10 gadus, šogad būs 11 gads. Kad tev ir ziedu salons tad tie ir tie divi datumi, kurus pavadi darbā. Darbā ierodies plkst. 5.00 rīta un pārnāc mājās vēlu vakarā, kad gribās vien karstu dušu un aiziet gulēt. Un tas nav tādēļ, ka man nepatīk šie svētki, " skaidro Kristina.

instagram.com

instagram.com

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 6

 
Anonīms
 

Pokuj...

14.janvāris, 20:31 Atbildēt

Tiešām stulbs.

14.janvāris, 21:16 Atbildēt
īpaši stulbs > beatrise.ezera

Jā!

15.janvāris, 14:40 Atbildēt

Viņa ar ekarij-Mārci uz viena viļņa. Labi, to pajoliņu vēl varētu saprast, kaza tāpat apēdīs puķītes, bet nevienai sievietei nebūs iebildumi pret ziediem, dāvini kādā martā gribi.

14.janvāris, 23:56 Atbildēt

8.marts daudziem vīriešiem ir grēku izpirkšanas rituāls. Es 8.martu uzskatu par padomju atliekām. Sievai es dāvinu ziedus visos svētkos, izņemot, 8.martu.

15.janvāris, 9:03 Atbildēt

Kādēļ? Var tak dāvināt jebkurā datumā.

15.janvāris, 11:19 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 11:46

Jaunākās diskusijas