"Sen esam iemācījušies dzīvot pelēkajā zonā"; Ieva Brante emocionāli par ierobežojumiem

tautaruna.lv 14.janvāris, 15:13
 
Kaspars Krafts/F64
Juriste, Rīgas Domes deputāte Ieva Brante, viesojoties kanāla TV24 raidījumā "Preses klubs", emocionāli paudusi nostāju par Covid-19 dēļ ieviestajiem ierobežojumiem.

Juriste atzīmē, ka šobrīd latvijā notiek norobežošanās no cilvēkiem, kas nav vakcinēti un ar ierobežojumiem jāsaskaras arī tiem, kuri ir potēti.

"Mums ir jāsaprot, ka mums ir jāmaina domāšana. Jābūt plānam, kā dzīvot tālāk ar šo slimību. Kvalitatīvi turpināt savu dzīvi," pauž I. Brante.

Viņa uzskata, ka sabiedrībai jāiemācās sadzīvot ar Covid-19.

"Visu laiku aizliegt nav iespējams! Nedrīkst! Tāda politika nedarbosies! Gudri vecāki tā pat bērnus neaudzina! Nedrīkst visu laiku braukt auzās! To nedrīkst, to nedrīkst! " - emocionāli pauž juriste. "Tas nedarbosies ilgtermiņā. Mēs esam sen iemācījušies dzīvot pelēkajā zonā, jo citādāk nav iespējams. Valdība māna mūs, mēs - valdību! Mums ir jābūt normālam risinājumam, kā mēs dzīvojam tālāk."

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 9

 
Anonīms
 

Skaidrs, ka ierobežojumi jāatceļ, bet konkrēti Brantei tie jāatstāj.

14.janvāris, 17:44 Atbildēt

Kārtējā eksperte :D vienīgais kam var piekrist, par bērniem, visu laiku aizliedzot, loģiski, ka neko tas bērns tāda veidā nevēlas iemācīties.

14.janvāris, 17:50 Atbildēt

Zinu pēc savējā... ja visu laiku terorizē un uzspiež savu gribu, tas ilgtermiņā dos lielāku postu nekā labumu. Tas pats ar līgavaiņiem un privātīpašnieciskiem tēviņiem, kuri iedomājas, ka sieviete ir viņa īpašums. Ir jau sievietes, kuras tas valdzina, man tādi vīrieši gan atbaida!

14.janvāris, 17:55 Atbildēt

Skatoties uz situāciju no malas, kāpēc lai skolnieki no jums mācītos, ja mācāt nedarīt to, ko paši darāt...

14.janvāris, 18:13 Atbildēt

Nav saprotams, kāpēc būtu jāuzticas tādam vīrietim, kurš pats staigā apkārt visur un kur ienāk prātā, kamēr pati tieku kontrolēta katrā solī. Pretīga sajūta, lai neteiktu vairāk... Varbūt novirzījos no tēmas, bet tomēr gribējās pateikt

14.janvāris, 18:19 Atbildēt

Vienvārdsakot, nav normāli dzīvot šādā cietumā un uzraudzībā, vēmiens no tā nāk vārda vistiešākajā nozīmē

14.janvāris, 18:22 Atbildēt

Paši mācāt, ka redz visi cilvēki ir svarīgi, arī ar bomzi sarunāties vajag un ir labi, kamēr tajā pašā laikā neesmu dabūjusi sarunāties ar politiķiem vai citiem cilvēkiem, visu laiku bēg un ignorē. Nu tad ko jūs man te stāstāt pekstiņus, lūdzu, vēlos redzēt kā Kariņš sarunājas un kafūzī papusdieno kopā ar bomzi. Vienīgais, kurš tiešām nešķiro cilvēkus ir Aldis. Pārējie tikai gudri māca, kamēr savai mācībai paši nemaz neseko.

14.janvāris, 18:34 Atbildēt

Nekāda naida pret Aldi, bet drīz visi sāks ar bezpajumtniekiem komunicēt. Tas notiek visās valstīs pirms vēlēšanām.

Vakar, 0:04 Atbildēt

Sabiedrība māk sadzīvot ar vīrusu, taču politiķi to neļauj darīt !

Vakar, 13:32 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 12:36

Jaunākās diskusijas