Covid-19: Gobzems inficējies ar omikronu

tautaruna.lv 10.janvāris 2022, 9:20
 
F64
Politiķis Aldis Gobzems sociālajos tīklos pavēstījis, ka viņam atkal ir pozitīvs Covid-19 tests.
Kā raksta Gobzems, viņš inficējās no personas, kas bija vakcinēta pret Covid-19.

"Man ir Omikrons vai Flurons, jo es esot atkal pozitīvs. UN TAGAD LASIET UZMANĪGI!!!!!!!!!!!! Mani aplaida VAKCINĒTA persona, kura domāja, ka pohas, bet izrādījās, ka abi. Klepus man nav, iesnas nav. Bija temperatūra pirmo reizi pa diviem gadiem. Temperatūras sišanai palīdz parastais advil, tobiš ibumetīns, kuru pirmo uz nakti iedzēru, pirms tam pat negribējās. Sliktā ziņa ir, ka man ir sadirsts treniņu grafiks mazliet, " raksta Gobzems.

Viņš atklāj, ka jūtas labi, un uzskata, ka tas ir, pateicoties veselīgam dzīvesveidam un sportošanai.
"Bet omikrons vai flurons pēc sajūtām ir pilnīgi parasta gripa, pilnīgi nekas briesmīgs. Pabeidzot - mana skriešana un riteņbraukšana ir atstājusi graujošu iespaidu uz slimošanu. Ja pirms 2 gadiem pie temperatūras 38, 39 miru nost, tad tagad 38.7, protams, nebija patīkami, bet konkrēti organisms pavisam citādāk reaģē. Es melotu, ja teiktu, ka man bija ļoti grūti. Uzkačāta plauša ir konkrēts risinājums. Manis aplaidējs, vakcinēta persona, pie analogiem simptomiem jūtas daudz draņķīgāk. Jo nav sportisks.
Skaidrs ir viens - bērniem skolā fiziskās nodarbības katru dienu vai sporta skolā. Sports, nevis šprices ir risinājums. Respektīvi, jāaudzina veselīga paaudze jau no paša sākuma. Veselīga miesā un garā. JO. Es saku - man nekad mūžā iepriekš pie 38.7 nav bijis tā, ka principā pofig. Nu tipa jūt, ka drebulis, lauž kaulus, bet var iet kanalizāciju taisīt un pie 37.3 simts punkti izbraukšu savus 70 kilometrus ar riteni. Galva strādā utt. Nekāda mājsēde, fiziskas aktivitātes, regulāras ir risinājums. Es konkrēti esmu ļoti laimīgs par to, ka pagājušā gadā nomainīju dzīvesveidu. To advilu uz nakti iedzēru tikai, lai pa nakti neuzlec uz 40. Bet principā man visu dienu neprasījās nekādas zāles, bet gribējās ēst. Tātad galvenais - ir jāturpina popularizēt veselīgs dzīvesveids. Jo esmu pārliecināts, ka viena liela daļa neatšķir Omikronu no pohām," viņš piebilst.

Pirms kāda laika vēstījām, ka Gobzems sociālajos medijos paziņojis, ka ir inficējies ar Covid-19.

Lai apstiprinātu to, ka viņš ir inficējies ar Covid-19, Gobzems bija ievietojis fotogrāfiju ar pozitīva testa rezultātu.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 18:24

Jaunākās diskusijas