Aija Andrejeva: Paldies tētim, ka iemācīja mums pašapziņu

tautaruna.lv 5.janvāris 2022, 10:30
 
Vladislavs Proškins/F64
27. decembrī Aija Andrejeva dalījās ar sēru vēsti - mūžībā devies viņas tēvs, mūziķis un grupas "Opus Pro" solists Alex (Oļegs Andrejevs). Pērn kanāla 360Tv raidījumā "Pasaki to skaļi" dziedātāja atklāti runāja par savām attiecībām ar tēvu.

“Viņš bija tāds stingrais tētis. Visi no viņa baidījās un respektēja,” raidījumā stāstīja A. Andrejeva.

Viņa atklāti stāstīja, ka tētis meitas nelabprāt laidis arī uz ballītēm. Taču tad, ja pusaudžu gados tomēr uz pāris stundām atvasēm bija ļauts doties uz skolas pasākumiem, mugurā bijis jāvelk tēta izvēlēts apģērbs.

Pieaugot tēta un meitas attiecības kļuvušas ļoti draudzīgas, pat "čomiskas".

"Un tas, man liekas, ir baigi forši! Gribu teikt paldies tētim, ka viņš mums iemācījis pašapziņu. Viņš mācīja būt gaumīgām un neskriet pakaļ visam," saka Aija.

Tētis esot arī daudz palīdzējis Aijai arī muzikālajā ziņā, kad viņa teikusi, ka grib dziedāt. Alex licis Aijai klausīties Dženisu Džoplinu, norādot, ka, ja meita varēšot kaut vienu dziesmu nodziedāt kā viņa, tad varēs sākt dziedāt.

Jau vēstīts, ka atvadīšanās no mūziķa notika 30. decembrī plkst. 16.00 Rīgas krematorijā, bet līdz ar krēslas iestāšanos pie arkveida gājēju tilta pār Ogres upi Ogrē, pie Lielvārdes Kultūras nama, pie Ikšķiles Tautas nama un Ķeģuma Tautas nama tika atskaņotas Alex dziedātās dziesmas.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

Vēl sadaļā

 
 
 
 
 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:17

Jaunākās diskusijas