“Investējiet apsardzē, nevis celiet sev algas!”, reklāmists Stendzinieks brīdina vadošos politiķus

tautaruna.lv 1.janvāris 2022, 14:30
 
F64
Reklāmists Ēriks Stendzenieks saviļņo socialos tīklus ar uzsaukumu politiķiem.

Savdabīgs Jaungada apsveikums, sociālajos tīklos "Facebook" un "Twitter" vietnē, izdevies reklāmas speciālistam Ērikam Stendzeniekam.

Spriežot pēc daudzskaitlīgās reakcijas un komentāru satura, Stendzenieks skaļi izteicis to, par ko daudzi klusībā ir domājuši.

“Pēc Levita brīnumdarbiem, pēc Kariņa hipohondrijas, pēc Pavļuta farmu lobija, pēc "elektrības rēķini reiz 3", pēc Staķa stabiņiem un gāzes katlu aizlieguma, pēc miljons citām sabiedrību un vēlētājus pazemojošiem lēmumiem... Jūs vispār apjēdzat, cik sabiedrībā ir emocionāli nestabilu cilvēku? Tādu, kuri palikuši bez ienākumiem, nākotnes un cerībām? Jūs atceraties to džeku, kurš pirms mēneša ar gāzes balonu auto blakus sēdeklī uzspridzinājās pie sertifikāta prasīšanas? Jūs saprotat, ka kāds psihs, kuram nav ko zaudēt, jūs vienkārši nobliezīs ar Vinčesteru? Es nē, man viss ok. Bet, ņemot vērā stāvokli, kādā esat noveduši sabiedrību, es aicinātu nevis paaugstināt sev algas, bet invesēt apsardzē, ” izsakās Stendzenieks.

Pazīstamā dziedātāja Maija Lūsēna rezumē, ka “... labāk neinvestēt... lai katru sasniedz mērāmā bulta”.

Tam piebalso arī citi. “Es viņu vietā sāktu uztraukties par drošību, jo no "trakajiem" kas iedzīti stūrī jebko var sagaidīt...”

“Karmu nepiemānīs. Laimīgu Jauno Gadu!”

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 3:53

Jaunākās diskusijas