Magone skaidro, kāpēc neierodas uz tiesas sēdi ar vīru?

tautaruna.lv 9.decembris 2021, 16:00
 
Dmitrijs Suļžics/F64
Šovu zvaigzne Magone Šutoviene kanāla STV pirmā! šovā "Slavenības. Bez filtra" atklājusi, kapēc nav ieradusies uz tiesas sēdi.

Kā atklāj Magone, Šutovi nostājušies uz kara takas un savā starpā dalās ar apvainojumiem.

Viņa atzīst, ka viņai būtu jābūt tiesā par vīra emocionālo vardarbību - šo prasību viņa papildinājusi ar uzskatāmiem video un audio materiāliem, kuros skaidri redzams, kā Žanis lamājas un viņu apsaukā, draud. Pazemojumu dēļ viņai ir emocionāli grūti satikties ar vīru tiesas zālē, tāpēc viņa uz sēdi nav ieradusies.

"Es esmu tik tālu emocionāli izdegusi, ka man nebija spēka. Iekšēji šaubījos, ko darīt - iet, neiet. Es tomēr izšķīros lēmumam neiet. Es uzrakstīju savu viedokli, iesūtīju failus, tulkojumu un visu, ko es uzskatīju par pierādījumiem," šovā saka Magone. "Skatīties uz tām acīm, kas melo, kas tēlo. Kas prot pārvilkt masku, radīt situācijai atbilstošu izskatu. Es negribu, jo man uz viņām būs jāskatās vēl pēdējo reizi šķiršanās tiesā. Krāju spēkus tam."

Tikmēr arī Žanis iesniedzis pretprasības jo nav mierā ar to, ka bāriņtiesai uzdots apsekot vīrieša dzīves vietu.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 7

 
Anonīms
 

Jopcik, Vācijā tā puse, kura tiesā neierodas, automātiski zaudē un sedz visus tiesas izdevumus.

Eh, kā tai pāķenei tā vajadzētu- tūkstošus divus samaksāt. Tad pielektu, ka tiesa ir nopietna štelle, ne TV šovs!

9.decembris 2021, 23:18 Atbildēt

Atvaino. Tiesas izdevumus nosaka likums. Un tos samaksā kā nodevu vēl pirms tiesas, kad tiek iesniegta prasība prasības iesniedzējs. Pirms gadiem padsmit summa bija ap 110 eur.daudz kas nav mainījies arī šodien. Un var pieprasīt atmaksāt nodevu vai daļēji , taču LV veči ir pārāk "nabadzīgi" un uz tiesas brīdi teju vai trūcīgo statusā, lai jau vecenes maksā, tas nekas ka bieži arī bērnu bariņš paliek uz sieviešu pleciem....un alimentus arī var nākties no valsts pieprasīt, jo veči ir veči līdz brīdim, kad viņiem jāsāk atbildēt par savu rīcību. Tad ir tikai "lupatas"... diemžēl, bet ja nav miljonāri, tad tieši tā kā rakstīju . Magonei izturību!

10.decembris 2021, 7:50 Atbildēt
Beerdrinkers Von Kowelenz > monta.damberga

Monta, tieši tā. Vācijā likumi atšķiras. Tiesas izdevumus apmaksā zaudētājs. Ja tiek panākts miera izlīgums, tiesas izdevumus sedz valsts.

Manuprāt, godīgi.

10.decembris 2021, 13:42 Atbildēt
Aldis Denčiks > monta.damberga

Skaisti dziedi..Skaisti.. Biju vientuļais tēvs..Biju nolikts līdz ar zemi..Sakodu, zobus.. Audzināju meitu...Veidoju pasauli krāšņāku.. Un izdevās...Tā nu iznāk ka mums ir daudz jurisprudenču zinātājas bet nav īstas mammas....

10.decembris 2021, 23:52 Atbildēt

Tad izlamāšanās tomēr nelīdzēja, nokavēts, bija laicīgi jāizlamājas.

10.decembris 2021, 9:39 Atbildēt

Žēl Magones, bet Žanis gan jau ir aizmucis uz Lietuvu un noslēpies Dzūkijas mūža mežos.

10.decembris 2021, 9:50 Atbildēt

Puisīt, priecājies, ka neesi kā Žanis iekritis tās viltnieces ķetnās, bērnus taisīdams. Jau trešais vīrietis tūdaļ maksās gudriniecei alimentus 2 bērniem, kā mīļais, un 20 nākošos gadus, pat no pensijas, jo Žanim drīz 50. Domājiet ar galvu, nākamie vīrieši, pie šitās sučkas, kur bāžat savus daiktus, ja negribat maksāt.

10.decembris 2021, 23:00 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:18

Jaunākās diskusijas