"Es uz to apzināti eju". Ko Gobzems grib panākt ar savu akciju?

tautaruna.lv 9.decembris 2021, 12:09
 
F64
Politiķis Aldis Gobzems, kas kopš pirmdienas īsteno savdabīgu protesta akciju, pulcējot cilvēkus dažādās Latvijas pilsētās, izteicies par to sociālajā tīklā Facebook.
Kā raksta Gobzems, viņš būs Latvijas premjers, un viņu šajā amatā iecels tauta.

"Es būšu premjers. Latvijas Republikas premjerministrs. Es uz to apzināti eju. Un mani nekas šajā ceļā neapturēs. Mani tur iecels tauta. Tauta, par kuru es rūpēšos ar tikpat lielu enerģiju, kādu Jūs redzat šonedēļ. Tas notiks. 13.12. Pie tā sauktā prezidenta pils," raksta Gobzems.

Tikmēr, kā ziņots, Valsts policija kopumā pret Saeimas deputātu Aldi Gobzemu (LuK) sākusi 21 administratīvo pārkāpumu procesu par iespējamiem pārkāpumiem pasākumos Kurzemes un Zemgales pilsētās.

Tostarp 12 procesi sākti par iespējamiem pārkāpumiem pasākumos pirmdien Tukumā, Talsos, Ventspilī un Liepājā, savukārt deviņi procesi - par iespējamiem pārkāpumiem otrdien Kuldīgā, Saldū, Dobelē un Jelgavā.

Pret sapulču organizatoru policija sākusi administratīvā pārkāpuma procesus par nepakļaušanos amatpersonu likumīgajām prasībām, sīko huligānismu, likuma "Par sapulcēm, gājieniem un piketiem" un valdības rīkojuma "Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu" neievērošanu.

Kā vēstījām iepriekš, Gobzems atklāja, ka ir iemīlējies. Tagad viņš sociālajā tīklā facebook publicējis fragmentu no sarakstes ar mīļoto sievieti. Facebook, Gobzems publicējot sarakstes fragmentu, kurā teikts, ka viņš ir lauva un tas jāturpina, rakstīja, ka to dara minētā cilvēka dēļ, kura personību gan politiķis neatklāj.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 14

 
Anonīms
 

13.decembrī 16:00 pie tā saucamā "prezidenta" pils!

9.decembris 2021, 12:25 Atbildēt

Tas viss ir labi, bet jāizdara mājas darbs. Jāizstrādā partijas programma. Jānorāda, kuri likumi, nākot pie varas, tiks atcelti ( piemēram, Sabiedriskā labuma likums, Jauniešu likums, sankciju likums, utt.), kuri tiks laboti, svītrojot no tiem visu, kas pretrunā LR Satversmei. Jāraksta jauns likumprojekts, saskaņā ar kuru konkrētām personām tiks aizliegts ieņemt jēlkādus amatus valsts institūcijās, kapitālsabiedrībās, pašvaldībās. Vēlētāji uz Saeimas vēlēšanām gaidīš tomēr ko taustāmāku!

9.decembris 2021, 12:28 Atbildēt

Cilvēk mīļais viņš jau startēja un uzvarēja vēlēšanas kopā ar Kaimiņu un visādām programmām! Ko izdarīja? Tak vajag paskatīties pār plecu un tur viss ir redzams! Populists un tautas čakātājs!

9.decembris 2021, 12:34 Atbildēt

Kaimiņš, Zakastitovs nodeva savu vēlētāju, sašķēla savu partiju, palīda zem JV, kuru vēletāji negribēja pat tuvu redzēt pie varas ( knapi pārvarēja 5% barjeru)- viendienīši. Jādomā, ka Gobzems un viņa partija ne zem viena apakšā negulsies, kaut nāktos audzēt spēkus, paliekot opozīcijā. Ar visparējo blā, blā, blā, šodien pie varas netikt. Vajag ļoti konkrētu programmu - kādus likumus atcels, kurus labos, kādus jaunus pieņems. Latvijā būtu jāatceļ 1/3 likumu, 2/3 stipri svītrojami. Visas mūsu nedienas saistītas ar likumiem, viena kroplība virsū otrai!

9.decembris 2021, 12:49 Atbildēt
īpaši stulbs > guntis.akme.kalns

Jā!

9.decembris 2021, 13:40 Atbildēt
Jānis Jansons > andis.ozoli

Tagad tautu kačā Andis Ozoliņš,kuram sieva vakar neiedeva!

9.decembris 2021, 14:10 Atbildēt

Skaidrs, ka Gobzems būs pirmais ministrs!

9.decembris 2021, 13:39 Atbildēt

Ja tādi lielummānijas slimnieki tiktu pie varas valstij vāks.

10.decembris 2021, 15:08 Atbildēt

Tvaika iela jau arī nav tālu!

9.decembris 2021, 13:44 Atbildēt

No Rolanda dzīvesvietas pat jāsaka -TUVU!

9.decembris 2021, 14:11 Atbildēt
Jānis Lietotājs > 2851356828473641

Jansons zin! Viņš tur dzīvo:)

10.decembris 2021, 15:02 Atbildēt

Viņsm jau bija reiz iespēja kļūt par Premjeru kad KPV.lv iekļuva Saimā ar balsu vairākumu - kļuva ??? Gobzemam ir šizofrēniska mānija uz Premjera krēslu bet vai no viņa kāds ir dzirdējis pamatotu Latvijas ekonomikas atīstības plānu , plānu kā beigt izzagt valst budžetu , plānu mega birokrātijas mazināšanai? Tik vien kā - es būšu Premjers .... Sākuma izklāsti pamatotu valsts ekonomikas atīstības plānu un tikai tad kliedz - es būšu ....

9.decembris 2021, 13:54 Atbildēt
are

tas saucās idiokrātija, bet no kurienes kājas aug jau mēs zinam

10.decembris 2021, 12:18 Atbildēt

es tikai nevaru saprast,ka jūs zināt,ka noslēpumainais mīļotais cilvēks ir sieviete?lai nu tā būtu.

10.decembris 2021, 12:31 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:41

Jaunākās diskusijas