Liepnieks nosauc datumu, kurā Krievija iebruks Ukrainā

tautaruna.lv 1.decembris 2021, 20:15
 
Dmitrijs Suļžics / F64
Politologs un publicists Jurģis Liepnieks vietnē "Twitter" prognozē datumu, kurā Krievija varētu iebrukt Ukrainas teritorijā.

Politologs un publicists Jurģis Liepnieks mikroblogošanas vietnē "Twitter" ievietojis ierakstu, kurā izsaka prognozes par saspīlēto situāciju ar kaimiņzemi Krieviju un Ukrainu.

"Pasēdēju te ar gudru cilvēku, mūsu dīvāna ģeopolitiskā ekspertīze ir tāda, ka Krievijas iebrukums Ukrainā tomēr IR gaidāms. Mērķis Novorosija, ar galvaspilsētu Odesu. Iebrukuma ticamākais laiks 23. dec. kamēr civilizētā pasaule un ES politiķi/birokrāti brīvdienās, " sava ierakstā paudis Liepnieks.

Jau iepriekš portāls nra.lv ziņojis, ka pēdējos mēnešos Krievija netālu no Ukrainas robežas koncentrē lielus militāros spēkus. Ukrainas un NATO valstu aplēses liecina, ka runa ir par karavīru skaitu tuvu 100 000. Ukrainas militārais izlūkdienests sagaida kaujas jau janvārī vai februārī.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 16

 
Anonīms
 

Lemberga kungu ar Ādamsona kungu ar derētu atbrīvot.

Pie reizes, pie visām zobu sāpēm, par spīti lezbim Rinkēvičam, lutausei Golubevai, pieneņpūkai Levitam.

1.decembris 2021, 20:24 Atbildēt

Krievu militāristu čekista šinelī, Ādamsonu, nobeigt pēc vislabākām NKVD tradīcijām un tevi pie viena. Neviens, kurš labprātīgi uzvilcis krievu uniformu, nedrīkst nosprāgt mājās savā gultā, tam nedrīkst palikt neviens vīriešu kārtas pēcnācējs un tā līdzskrējēji labi izskatītos uzmaukti uz mietiem.

1.decembris 2021, 23:35 Atbildēt

Tak visi bļauj ,ka 7 gadi kā iebrukuši Donbasā.

1.decembris 2021, 20:34 Atbildēt

Dombass nav Ukraina -- Donbass ir Mazā Rūra --- 1 no 5 planefas indusrfiju inegrējošiem cenfriem--- Krievijas rūpniecība līdz Urāliem ap Donbasu infegrējas-- Balkrievija ,BalFija, drusku no Ausfrumeiropas -- Donbass--ir 20 % no planefas sfrafeģiskā un resursu pofenciāla --- Ohujeļi jūs??? Krieviju gribat APLAUPĪt ----NEIZDOSIES -- EIROPA ir plikdirsaina kā pēc Hitlera -- Rūra nevelk 450 miljonīgo ES --Briti aizpisāas ar visu Birmingemu-- Jeņķu SanFrancisko zona un drusku ga Deritas upi arī nekas daudz nav -- Krievijai ir Donbass un Kuzbass --40% planētas poenciāla ir gana laI JEBKURAM vietu ierādītu --- VNK murgot nevajag plikdirsainajiem Rieumniekiem

1.decembris 2021, 23:41 Atbildēt

Vispār jau vajadzētu vienreiz atrisināt Ukrainas problēmu. Arī Baltijas vastis pieķert pie reizes. Visticamāk, ka tad beigtos arī lielais teātris ap Uhaņas, nē, tagad Dienvidāfrikas vīrusu, kuru izlaida mežoņu rokās nodotā sliktā veselības organizācija. Tomēr es ticu, ka Vladimirs labāk zinās par mūsu Jurģi, ko, kad un kad darīt. Man liekas, ka šim Tvitera komentāram, kurš pārpublicēja NRA, piemīt tāds provocējošs raksturs.

2.decembris 2021, 1:38 Atbildēt

23.12.? Noteikti ne, jo tad vēl visi būs pie normālām spriest spējām. Ticamākais datums ir 01.01.22. tad visus mocīs trakas paģiras pēc veiksmīgām, Jēzus Kristus dzimšanas dienas un Jaunā gada iestāšanās, svinībām.

2.decembris 2021, 9:07 Atbildēt

Kāpēc Krievijai būtu jāuzbrūk Ukrainai? Kāpēc būtu jākaro ar brāļu tautu?

2.decembris 2021, 9:47 Atbildēt

Krieviem nav brāļu tautas,ja nu vienīgi čečeņi ar Kadiškinu priekšgalā un BATJKU plānprātiņu.

2.decembris 2021, 12:13 Atbildēt

Ukraiņi ar krieviem ir daudz brālīgāki nekā latvieši ar lietuviešiem.

2.decembris 2021, 15:19 Atbildēt
Dzintis > izidors.m.rkak.ns

Ja esi dienējis PSRS armijā ,tad varbūt atceries,ka lietuvieši pat 89-91 gadā pret letiņiem nebut neizturējās draudzīgi,viņi pat izrādija savu negatīvo attieksmi un to neslēpa.Nekādas Baltijas tautu draudzības nebij,pat smakas no tā.

2.decembris 2021, 17:35 Atbildēt

Čečeni nekad nav mīlējuši krievus,nestāsti pasakas.Tas Kadiška ir Putina ieliktenis un danco zem viņa stabules ,jo tiek piebarots $$$$$.Ja sāktos Čečenijā atkal karš pirmais kam grieztu galvas, tad tas ir krieviem.

2.decembris 2021, 17:38 Atbildēt
īpaši stulbs > dzintis

Manā gadījumā tā nebija. Mēs, latvieši, ar lietuviešiem labi sadzīvojām, Es, kā 1/4 igaunis arī ar igauņiem labi sapratos. Viņi gan turējās vairāk savrup.

2.decembris 2021, 20:30 Atbildēt

Ja krievi iebruks Ukrainā, ukraiņi pretosies, bet moldāvi, izmantojot jucekli, momentā atbrīvos Tiraspoli.

2.decembris 2021, 17:05 Atbildēt

Vispār jau Krievija sen ir iebrukusi Ukrainā, tikai pasaules reakcija, neļauj to pilnībā okupēt.

2.decembris 2021, 18:33 Atbildēt

Liepniekam laikam nav vairāk naudas un cer ar tādu prognozi nopelnīt kādu centu. Varbūt Sorosa papam vajadzēja palūgt. Ej ,Liepniek, pie savējiem uz Mozaīku pastrādā par... šveicaru 😉Rakstīt fantāzijas vajag tā, lai neaizskartu lasītāja patērētāja tiesības. Nu gluži kā kādas ''krievu otrās atnākšanas liecinieku" sektas adepts. Liepniek, sektanti vienmēr ir garlaicīgi, esi taču kreatīvs, progresīvs un moderns! 🤣 Esi uzmanīgs ar tiem ''gudrajiem cilvēkiem'' pasēžot. Jau iedēstīja tavā galviņā ''prognozi'' Tu jau nevari zināt, varbūt tas kāds provokātors, putinoīds vai vienkārši kādas sektas vadonis vai preču izplatītājs. Un es ceru ka būs arī raksts par to kāpēc ''Lielā Krievnākšana'' nenotika gadījumā ja būs tāpat kā Latvijai sola jau gadus 20 to ''krienākšanu'' visvairāk protams pirmsvēlēšanu laikā. Prozit!

3.decembris 2021, 1:18 Atbildēt

Šodien jau 24.decembris... Kur ir tas tavs iebrukums, jurģīt?

24.decembris 2021, 7:52 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:27

Jaunākās diskusijas