Mūrniece dalās ar video, kurā skolēni uzvedas briesmīgi

tautaruna.lv 1.decembris 2021, 19:15
 
Vladislavs Proškins / F64
Bijusī iekšlietu ministre Linda Mūrniece uzņem video, kurā jaunieši izklaidējas, no skolas loga apsaukajoties un neglīti izrunājoties. 

Bijusī iekšlietu ministre Linda Mūrniece sociālajā vietnē "Facebook" dalījusies ar video, kurš uzņemts pie Natālijas Draudziņas ģimnāzijas. Pēc video un komentāriem var spriest, ka jaunieši izklaidējas, no skolas loga apsaukajoties un neglīti izrunājoties.

"Natālijas Draudziņas ģimnāzija/ RNDV kas jumts tur notiek? Strapbrīdis vai stunda? � Piedāvājumu apkārtējiem aiziet, lai viņus iz…drāž nofilmēt nepaspēju. Bet kāds var uziet gan. Ar policiju kopā."

Pie ieraksta lasami komentāri:

"Es 100% būtu iegājis ciemos !!! Savādāk šie sīkie kverpļi, kuru vecāki uzskata, ka viņu bērni ir hiperaktīvi, nevis neaudzināti mazi kretīni, uzvedas vienkārši graujoši. Es mēdzu "sulīgi" lamāties, bet kad, pēc stundām gaidu savus sīčus pie skolas, tad sajūta, ka stāvu nevis pie parastas skolas, bet pie stigrā režīma kolonijas - verbālo rupjību caureja !!!"

"Man, līdz 14-15 gadu vecumam pietika tikai ar to, ka mans vecais uz mani paskatījās un man viss kļuva skaidrs, un kas ir kas !!! Vispār pat nerunājot par kaut kādu mutes brūķēšanu. Tagad 3.klases hiperaktivais kretīns ir spējīgs pateikt savai klases audzinātājai, ka viņa nav nekas un tam neko aizrādīt nedrīkst, jo viņam esot TIESĪBAS !!! Skolotāji skolās, audzinatājas bērnu dārzos, baidās bērniem aizrādīt un tos nolikt pie vietas, jo baidās, ka "hiperaktivo kretīnu" vecāki sacels traci, jo ir aizskartas viņu atvašu tiesības."

"Es esmu šokā, kad kautkas tāds ir noticis. Varu iedomāties,kā tā meitene ( es pieľauju) runā ar saviem vecākiem. Izskatās cieńa pret pieaugušo nulle. Es tev ieteiktu apciemot šo skolu un parunāt ar direktoru, tas nav pieļaujams. Man būtu kauns ja mans bērns ko tādu atļautos.

Tur kur es atrodos, ja bērns atļautos uz pieaugušo ko tādu, pieļauju domu sen jau būtu pārrunas ar vecākiem, vai pat pārrunas policijas iecirknī."

"Viņiem ir stundu un divdesmit minūtes garš starpbrīdis. Beztolkā. Acīmredzot ārā netiek, tad izpaužas kā nāk."

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 14

 
Anonīms
 

ko tie nepotētie bērni atļaujas, esu šokā.

1.decembris 2021, 19:27 Atbildēt

es neko nepazreizu neredzu -- dzirdu vnk ''stingru uzrunu''--- ne bez laba pamata visudrīzāk ----- Kāda darīšana kuņai Mūrniecei ?? -- mani ieļauno debilā bāba __ohujevšijs pīzdulēns!! -- mani ieļauno smerdseļliekule Kreituse kas vemj uz Petraviču par fotosesiju- morāli kroplas stervas abas - l-- un pelnījušas nogānīšanu uz melnāko --- vnk ar sūdainu un līku greizu koku jāsit abas -- taisns miets nav pelnījis apgānīšanu saskaroties ar tik debilu u ohujevšu pīzdulēnu ..

sulbu un netaisnu ...=-========================================================================

jebkura filozofija zaudē jēgu ja filozofam liedz runāt par patiesībām ko atradis - un ja kāds saka ''kroplā mauka ''vai ''ohujevšijs pīzdulēns'' - tad tā ir viņa atrasta patiesība--- viņa patiesība nevis 'ojujevša pīzdulēna viedokļītis par cita patiesībām ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Viedokļi-- tie ir kā caurumi pakaļās- katram atradīsies .Lerijs Flints

1.decembris 2021, 20:07 Atbildēt

Mūrniecei tupa menta zamaškas --- vnk diagnoze -- это нe лeчится

1.decembris 2021, 20:14 Atbildēt

Ne jau velti Eiropas Komisija iesaka potēt bērnus jau no 5 gadu vecuma.

2.decembris 2021, 9:49 Atbildēt

Nu vajag ieiet skolā un tiem sīkiem kropļiem zobus izsist,kretīni,elites bērni..nākamie ujobaki kas ies pāri līķiem...shitiem pidarasiem vajag vakcīnu lai liidz 18 nenodziivo.sūdi

2.decembris 2021, 11:06 Atbildēt

Sivēnmammu nosauca pareizajā vārdos.

2.decembris 2021, 11:17 Atbildēt

Šajā skolā nav kārtības,jo nav prasības ne no direktora,ne skolotāju puses.Attālināto mācību periodā skolēniem netika nodrošinātas tiešsaistes stundas,lika lasīt vielu mācību grāmatās,vienā otrā priekšmetā vispār neko neuzdeva,par kontroli un vērtējumiem nemaz nerunājot.Vai skolas administrācijai nebūtu jāseko,ko skolotāji dara? Nav brīnums,ka skolēni izlaižas-lamājas,apsaukājas,nerespektē pieaugušos.

2.decembris 2021, 15:20 Atbildēt

Pusdebilas sabiedrības bèrni tikai atkārto vecāku lamas. Turklāt kovida laiks bērnus un pusaudžus ir aizturējis attīstībā

2.decembris 2021, 15:45 Atbildēt

Ko viņi tur saka ? Nevar saprast ? Tu man sirdi atdevi..?

2.decembris 2021, 17:39 Atbildēt

Ko tas Mūrniece var gaudotvisi viņu krāpj un abizo .

2.decembris 2021, 20:44 Atbildēt

Andri Saulīte! Kà Jūs Tvaika ielas klienti tiekat pie mobilajiem sakariem? Ārstam nospēri telefonu vai???

3.decembris 2021, 8:10 Atbildēt

ko valsts pati sastrādāja, to pretī saņem: Mūsdienās ne tēvs ,ne māte, ne skolotāja vairs neko bērnam nevar aizrādīt(DABISKA AUGŠANAS SISTĒMA - DZĪVES UZTVERA NEVAR TIKT TRAUCĒTA EIROPAS SKATĀ) - jo to bērnam māca no mazotnes - ka var pasūdzēties TAS BĒRNS PAR VISIEM, KAS VIŅU IEROBEŽO, KO LIEDZ, VAI IESIT, VAI PAKRATA, VAI PIELĪDZINA - un viņu izņems no ģimenes - un atdos bērnu namā - tur viņš netiks traucēts tālāk ārdīties, nesmuki runāt, un tur viņam būs tiesībās, bet ne pienākumi... UN BĒRNU SAUKT PAR KRETĪNU - nav normāla pieaugušā cilvēka izteikums -JO BĒRNS IR TĀDS KA SABIEDRĪBA TAM ĻAUJ UZVESTIES...

3.decembris 2021, 9:22 Atbildēt

Tā jau ir katrā skolā, nav pirmā reize kad dzirdu kaut ko tādu. Ja šo filmētu parasts cilvēks visiem būtu vienalga.

3.decembris 2021, 9:24 Atbildēt

Nu tiem komentētājiem arī derētu padomāt, ko un kā raksta. Izsaki savas domas, bez apsaukāšanas.

4.decembris 2021, 9:23 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 12:49

Jaunākās diskusijas