Kristians Rozenvalds: Man palika baisi, ko raksta par Šimku

tautaruna.lv 1.decembris 2021, 14:35
 
Oksana Džadana/ F64
"Nekomentēšu Vestarda Šimkus izvēli. Nekomentēšu vakcināciju pret Covid-19. Nekomentēšu valdības darbības epidemioloģiskajā drošībā. Bet mani satrauc tas, ko ieraudzīju "Twitter" par šo. Un palika baisi," sociālajā vietnē "Facebook" raksta viens no pieredzes bagātākajiem sabiedrisko attiecību speciālistiem Latvijā Kristiāns Rozenvalds.

Tas, ko var izlasīt komentāros pie ziņas par pianista Vestarda Šimkus lēmumu pātraukt profesionālo darbību, tiešām uzdzen šausmas:

... Beidzot būs miers no tās "klimperēšanas"...
... Ta nu zaudējums, jo kuram vispār tā klavierspēle patīk...
... džeks sev pievērš uzmanību, jo kurš tādu iepriekš zināja...
... laikam piesakās politikā...
... Lai spēlē Putinam, Šleseram un Kimam!
... Un kāpēc šie "antivakseriskie kremlini" vēl nav arestēti, izsūtīti, kastrēti utt?
"Un to visu raksta tie, kas sevi dēvē par patriotiem, mūsdienīgiem, gudrajiem, demokrātiskiem, tolerantiem u.c. Bet prātā nāk "Suņa sirds" un iedzīvotāju sapulce ar Švoņderiem un Šarikoviem. Tik daudz jau tādi, kas ir pat tik stulbi, ka nespēj apzināties, cik stulbi viņi ir...," min K. Rozenvalds.
"Reakcija uz latviešu goda pilsoņa Vestarda Šimkus soli ļoti uzskatāmi parādīja, cik gan bieži aiz it kā inteliģentu, it kā kulturālu, it kā empātisku un it kā normālu cilvēku ārienes patiesībā slēpjas maziski kretīni ar sīkām, tumšām un tukšām dvēselītēm,"uzskata Neatkarīgās žurnālists Bens Latkovskis.
"Mīļie draugi un klausītāji! Esmu spiests pārtraukt savu profesionālo darbību. Uz cik ilgu laiku? Varbūt līdz 11.janvārim. Varbūt līdz siltākiem laikapstākļiem, par kuru ierašanos reiz sensenos laikos liecināja šobrīd mīklainos apstākļos it kā izzudušās „gripas sezonas” beigas. Varbūt man nāksies to pārtraukt uz visiem laikiem. Nezinu, " ierakstā pauda slavenais pianists.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 14

 
Anonīms
 

Tāda ir tā postpadomju demokrātiskā domāšana, jo nevar un nevar atteikties no "vienīgā, pareizā" viedokļa, kas, protams pieder runātājam. Patiesībās labad jāpiebilst, ka minētais sindroms plosās visos sabiedrības slāņos , sākot ar Saeimu, valdību, noslēdzoties Rīgā gājēju tunelī (razģivalkā).

1.decembris 2021, 14:56 Atbildēt

Pilnīgi piekrītu. K.Rozenvalds pareizi raksta.

1.decembris 2021, 15:44 Atbildēt

K.Rozenvalds pareizi runā, bet neba visi tie kretīnisko komentāru rakstītāji tā arī domā. Drīzāk viņiem ir dusmas pašiem uz sevi, ka pakļāvušies vai bijuši spiesti pakļauties "brīvprātīgai" vakcinācijai, un apskauž Šimkus par viņu patstāvību.

1.decembris 2021, 15:35 Atbildēt
Una

Arī manas domas- nesapratne pat ne par šiem nejēdzīgajiem ierobežojumiem- ka pianists ar negatīvu testu ir bīstams vakcinētai publikai, bet jo īpaši- par mūsu tautas aprobežoto domāšanu... un šiem vājprāta komentāriem!

1.decembris 2021, 16:11 Atbildēt

Paldies Kristiānam Rozenvaldam!

Paldies Benam Latkovskim!

No sirds atbalstu Vestardu Šimkusu!

Puiši, paldies, ka esat!

1.decembris 2021, 16:20 Atbildēt

Tieši tā!

2.decembris 2021, 13:23 Atbildēt

Visu cieņu, Vestard, cīņa vēl priekšā! Turies!

1.decembris 2021, 20:38 Atbildēt

Vai kāds uzzinās vestardu(a) domas, elpojot caur skābekļa masku?

2.decembris 2021, 11:58 Atbildēt

Kristiān Rozenvald. Mums ir demokrātiska valsts. Šimkusam ir drosme. Bet Tu esi mēsls,ja vari kritizēt cilvēkus, kas nedomā kā tttu ar mazo burtu.

1.decembris 2021, 21:17 Atbildēt

Tavs domāšanas veids ir stipri zem 0. Baigais demokrāts, iemācies nospiest vienu taustiņu uz klavierēm un tad vari vērt savu smirdošu muti, šitais citu neko nemāk kā uz poda sēdēt un telefona taustiņus spaidīt.

2.decembris 2021, 12:45 Atbildēt

Man savukārt kļūst baisi, lasot no nezin kāda pakaļas cauruma izrauta Kristiāna Rozenvalda komentārus. Ko Kristiņš māk darīt? Neko, pilnīgi neko, izņemot tupu vaukšķēšanu. Bet diemžēl šajos laikos tādiem apsviedīgajiem, bet ne pārāk gudrajiem visas durvis vaļā. (Kara gadījumā gan nosprāgs pirmais badā).

2.decembris 2021, 1:24 Atbildēt

Jautājums nav par Kristiņu, bet par mūsu tautas intelekta koeficentu. Jebkurš pasaulē atzīts mākslinieks ir gan Tautas, gan arī Valsts pārstāvis. Šai gadījumā Šimkus pārstāv mūsu valsts kultūras darbinieku eliti...

Kāda ir tautiešu reakcija? Apmēram tāda, kā 19.gs līdz dzimtbūšanas atcelšanai. Tad jau nav brīnums, ka "valdība" mūs vada kā lopus, jo tas darbojas! Šimkus šinī gadījumā pārstāv augstāko mākslu, bet tautai un vēl jo vairāk - valdībai - būtu tas jāatkodē, ja vien viņiem pietiek smadzeņu. Paldies vēlreiz Kristiņam par šo aktualizēto jautājumu. Vestard, es Jūs cienu un atbalstu! Esmu tādās pašās domās, kā Jūs!

2.decembris 2021, 2:00 Atbildēt

Tfū, Ilze, kauns lasīt!

2.decembris 2021, 13:25 Atbildēt
Ija

Ļoti zema līmeņa komentārs, Ilze. Naids tā vien lien no katra teikuma ārā.

2.decembris 2021, 21:42 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 12:49

Jaunākās diskusijas