Naudiņš stāsta par savu Covid-19 vakcīnu, kas nav apstiprināta ES

tautaruna.lv 2.decembris 2021, 18:52
 
Vladislavs Proškins/F64
Saeimas deputāts Romāns Naudiņš (NA) esot vakcinējies pret Covid-19 ar Eiropas Savienībā (ES) neapstiprinātu jeb Latvijā nepieejamu poti, tādēļ viņš parlamentā vēl nav uzrādījis savu Covid-19 sertifikātu. Tas, balstoties uz jauno likumu, viņam liedz strādāt parlamentā. Kā Edgara Orlova materiālā "Pāris mēnešus bez algas izvilkšu" saka Naudiņš, viņš degunu nenokar.
Naudiņš stāsta, ka patlaban notiekot birokrātisks process, kā pieradīt to, ka viņš ir vakcinējies.

Romāns lēš, ka darbā varētu parādīties tikai gada beigās vai nākamā gada sākumā.

Pagaidām gan viņš tieši nevēlas atklāt, ar kādu vakcīnu potējās.

"Nav gan baigi grūti izzīlēt, kas man ir par poti. Eiropas Veselības organizācijā tā vēl nav apstiprināta, bet pasaulē jau atzīta un lietota. Nekāda skandāla, ka Nacionālās apvienības pārstāvis būtu vakcinējies ar krievu Sputnik V diemžēl nebūs. Kas tad tur vēl paliek? Ķīniešu, indiešu..."

Jautāts par vakcīnas izvēli, Naudiņš piebilst, ka rūpīgi pētījis, ko laist iekšā. Tad viņš devās uz vienu valsti un sapotējās.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 11

 
Anonīms
 

naciķu žopa, ar ko "novakcinējies"?

2.decembris 2021, 19:14 Atbildēt

Taču ne jau ar Putins šmurģjak, nedabeigtais krievu kropli

2.decembris 2021, 19:32 Atbildēt

Pretīgi tipi ar pretīgu žargonu. Uzvemt jums un izmest meslaine

2.decembris 2021, 22:42 Atbildēt

Varonis, varonis!

2.decembris 2021, 19:25 Atbildēt

Ja covids ir viens, tad kāpēc vakcīnas katrā valstī ir savas? Tāpēc ka vakcīnām ar vīrusu nav nekāda sakara. Tas ir farmācijas bizness un vīruss ir tikai iemesls lai nopelnītu milzu naudu. Ne jau par velti Moderna akciju cena pusgada laikā no 19 eiro uzleca līdz 329 eiro! Vai pēc tādām ziņām vēl kādam ir kaut mazākās šaubas kas ir kas?

2.decembris 2021, 20:16 Atbildēt

Man nav...

2.decembris 2021, 20:24 Atbildēt

Illuminati totāla populācijas kontrole un naudas kontrole, jo ar sertifikātu tiek iegūti jūsu dati! Bībelē atklāsmes grāmatā var atrast zvēra skaitlis 666 šis sertifikāts ir 666 sātana skaitlis! Ļaunā šī pasaule un ļauni valdnieki pie varas! 😓

2.decembris 2021, 20:31 Atbildēt

Covid-19 testa ierīces izstrādātas, lai parādītu Covid-19 pozitīvu, lai sabiedrība pieņemtu vakcīnu pēc iespējas ātrāk! Ar drakoniskiem likumiem, lai rādītu bailes un ietekmētu cilvēkus piespiedu kārtā vakcinēties! Viss ir vērsts uz imūnsistēmu, lai ar vakcīnas palīdzību novājinātu imūnsistēmu! Tie, kas būs pieņēmuši pirmo devu, būs spiesti uz otro devu! 3 fāzi SARS/HIV/MERS izlaidīs kā bioloģisko ieroci, daudz cilvēku nomirs. Vakcinētie ies karā ar tiem, kuri vakcīnu nav pieņēmuši! Būs anarhija no visām pusēm. Biljonāri grib būt biljonāri un miljonāri, grib palikt miljonāri, jo labāk ir iznīcināt cilvēkus, nekā tērēt naudu cilvēkiem! Tos, kam ir hroniskas slimības un onkoloģiskas slimības, vajadzētu likvidēt ātrāk, lai nezaudētu naudu no valsts budžeta! Tas ir plāns no JAUNĀS PASAULES KĀRTĪBAS! Un 5G starojums ietekmēs vakcinēto imūnsistēmu!

2.decembris 2021, 20:27 Atbildēt

Vakcinēties nevajadzētu ne ar kādu poti. Bet ar Latvijai piegādātājām jo īpaši jābūt uzmanīgiem. Nav noslēpums,ka mums var iesmērēt pēdējos sūdus. Tas viss ir globāls, amorāls eksperiments - ar veselību, ar ekonomiku, vai drīzāk ar abiem kopā.

2.decembris 2021, 22:48 Atbildēt

Tu vienmēr vari atrasts glābiņu pie saprāta brāļiem aiz Zilupes.

3.decembris 2021, 15:59 Atbildēt

Kā tad, vai ES atzītajām vakcīnām uzticēties nevar? Kauns, ka NA deputāts brauc uz Krieviju vakcinēties ar Sputņik vakcīnu. Kā mēs varam uzticēties šādiem deputātiem, kas saka vienu,bet dara ko citu. Vienmēr vēlēju par šo partiju, jo ticēju, bet tagad krasi mainīju domas.

4.decembris 2021, 10:41 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:57

Jaunākās diskusijas