Britu karaliskā ģimene iesaistās jaunā skandālā

tautaruna.lv 28.novembris 2021, 14:39
 
AFP/Scanpix/LETA
Lielbritānijas karaliskās ģimenes locekļi piedraudējuši boikotēt turpmākos medija BBC projektus pēc pirmās sērijas "The Princes and the Press" iznākšanas, ziņo Daily Mail.
Bekingemas pils, prinča Viljama un prinča Čārlza kopīgajā paziņojumā teikts, ka jaunais BBC projekts "kā autentiskus atspoguļo uzpūstus un nepamatotus apgalvojumus par konfliktu starp prinčiem Hariju un Viljamu".

Tostarp, viens no filmēšanas dalībniekiem bija žurnālists Omids Skobijs. Filmā viņš apsūdzēja karaliskās ģimenes locekļus saskaņotā rīcībā pret Saseksas hercogu un hercogieni.

Turpmāko BBC projektu boikota draudi izriet no tā, ka karaliskās ģimenes pārstāvjiem netika dota iespēja pirms filmas pārraidīšanas iepazīties ar tās saturu un paust savu viedokli.

Kā vēsta The Mirror, BBC pārstāvji pavēstīja, ka saskaņā ar korporācijas noteikumiem ar gaidāmajiem materiāliem var iepazīties tikai tiešie filmēšanas dalībnieki, un, tā kā filmā galvenā runa ir mediju vārdā, noteikumi nav bijuši pārkāpti.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 4

 
Anonīms
 

Ja tā, tad es Hara un Viļa vietā vispār no televizora atteiktos.

28.novembris 2021, 18:17 Atbildēt

Baidās, ka viss nesmukums kļūs zināms? Jau tagad nav nekāds noslēpums, ka Vilis darīja nejaukas lietas, lai izjauktu Harija laulības. Neizdevās.

28.novembris 2021, 18:41 Atbildēt

tas gan slikti,ka Vilītim neizdevās.Cerēsim tomēr,ka ar laiku izdosies.Veiksmi Vilītim!

29.novembris 2021, 14:33 Atbildēt

Mani tas nemaz neuztrauc, ko kurš tur ir vau nav darījis. Ja ir kaut kas intriģējošs, tad paņirgt var.

29.novembris 2021, 9:57 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 12:34

Jaunākās diskusijas