Viedoklis: Pavļuts vairs ar Covid-19 nebiedē, to dara cits cilvēks

tautaruna.lv 24.novembris, 14:30
 
Ģirts Ozoliņš/F64
Režisors, aktieris, vokālais pedagogs, zinātņu doktors, publikāciju un grāmatu autors mākslas pedagoģijas jomā Edgars Kramiņš mikroblogošanas vietnē Twitter komentējis Veselības ministra padomnieka Kaspara Bērziņa izteikumus.

Kā rakstīja Neatkarīgā, Bērziņš valdības sēdē ministriem skaidroja, ka decembra pirmajā nedēļā būs skaidra Covid-19 infekcijas attīstības trajektorija un decembra vidū varētu būt pirmās indikācijas par to, vai 11. janvārī Latvijā ir atceļama ārkārtējā situācija.

Veselības ministrijas aprēķini liecina: ja inficēto pieaugums decembra sākumā būs lielāks par 10% nedēļā, tad hospitalizēto skaits varētu būt aptuveni 800. Tas nozīmējot, ka 18. decembrī inficēto skaits dienā pārsniegs 1000 līdz 1250 gadījumu. Tad Ziemassvētkos būs straujš inficēto pieaugums un būs nepieciešami papildu drošības pasākumi ap Jaungadu, prognozēja K. Bērziņš.

Komentējot šo rakstu, Kramiņš pauda viedokli, ka Pavļuta vietā tautu biedēt sācis Bērziņš.

"Vēlēšanām tuvojoties Pavļuta vietā ar tautas biedēšanu sācis nodarboties viņa padomnieks Kaspars Bērziņš: “Ziemassvētkos būs straujš inficēto pieaugums un būs nepieciešami papildu drošības pasākumi ap Jaungadu.”" rakstīja Kramiņš.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 16

 
Anonīms
 

Glaimo tautai politiķis,

Prātā viņam viltīgs stiķis.

24.novembris, 15:41 Atbildēt

800 kividslimo slimnīcās no Latvijas 2 miljoniem iedzīvotāju???? !! Tas šokēt var tikai psihiatriskās slimnīcas pacientus.No vēža mirst daudz vairāk,bet to zarazu izskaust negrasās.Ticiet man uz vēlēšanām ''kovids'' būs izskausts un šitie klauni dziedās slavas dziesmas paši sev.Tantuki ar QR kodiem uz pieres raudās un applaudēs.

24.novembris, 16:13 Atbildēt

Un tantuki pirmie, jau 7 no rīta gaidīs pie vēlēšanu iecirkņa durvīm, lai teiktu jā saviem glābējim, elkiem.

24.novembris, 21:20 Atbildēt

Ticiet man ja tā hunta vēl būs pie varas tad vēlēšanas nenotiks.

24.novembris, 21:54 Atbildēt
Jelena Sergejeva > saulis.salna

Ne jau velti algas sev pacēla. Tātad viņi būs ilgi pie varas.

25.novembris, 11:00 Atbildēt

Paši biedē, paši baidās.

24.novembris, 16:20 Atbildēt

Man viņi ar savu pastāvīgo vaukšķēšanu ir sētas kranču vietā. Kā teikt jāsaka: " vējš svilpo, suņi gaudo"

24.novembris, 17:13 Atbildēt

Nu bet 2018 gadaa eirokomisija jau paredzeeja,gan par covid paseem,gan par iebiedeeshanu,gan par lokdauniem!!!! Tad veel neviens nezinaaja,kas ir covids!!! 2015 gadaa jau bija iepirkti testi!!www.youtube.com/watch?v=kLu-P6ZGZQY

24.novembris, 17:57 Atbildēt

jāpotē tas par ko neviens neuzņemas atbildību ,ja paliksi kroplis vai mirsi,kurš pēc tā piekrīt potēties ir psihiski slims cilvēks,jo dod parakstu,ka pretenziju mirt viņam nav.Policija visus cilvēkus ,kuri ir mēģinājuši izdarīt pašnāvību vienmēr nogādā pie psihiatra uz psihiatrisko ekspertīzi,jo tāds ir likums.Kurš netic var paprasīt vai tā tas ir kādam pazīstamam policistam.Potētie ir psihiski slimi ,jo labprātīgi dod parakstu nāvei.

24.novembris, 18:56 Atbildēt

Nu,kas tur īpaši ko baidēt,vai nebaidēt,tas jau atkarīgs kā mūsu cilvēki uzvedīsies Ziemassvētkos,tad jau redzēs.Viss ir atkarīgs tikai no pašiem cilvēkiem.

24.novembris, 18:06 Atbildēt

Vai tad vecais Krāmiņš arī mērķē uz politiķa amatu?

24.novembris, 20:16 Atbildēt

Es neko nesaprotu, tie cilvēki kuri saka covid ir īsts man jautājums vai jums ar galvu viss kārtībā vai cik par to maksā, pa cik vakcinētajiem tagad vairāk printēs naudu.

24.novembris, 20:21 Atbildēt

Bet Salna vai kāds cits var atbildēt uz jautājumu-cik % vēlēšanās jāpiedalās,lai tās tiktu notikušas?Vai pietiek ar 5-10% ?

25.novembris, 1:29 Atbildēt

5% vajadzīgi, lai tiktu valdībā, ja neviena no partijām vai apvienībām nesavāc tos %, tad čuš. Lai iet un dara, to ko māk, nevis guļ plenārzālē.

25.novembris, 11:06 Atbildēt

Hei, Dzinti!

Vai ta mūžīgi gribi un ceri dzīvot? :D

25.novembris, 12:06 Atbildēt

To, ka tuvojas kaut kādas vēlēšanas, rāda arī tas, ka no alas izlīdis šitais pustrakais Kramiņš un atkal sācis bīdīt tekstus.

25.novembris, 12:06 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:16

Jaunākās diskusijas