Juta Valdmane beidzot atklāti runā par jaunajām attiecībām

tautaruna.lv 24.novembris, 16:13
 
Ekrānuzņēmums
Influencere un fitnesa entuziaste Juta Valdmane atklāti pastāstījusi par savām jaunajām attiecībām pēc šķiršanās no fitnesa trenera Ginta Valdmaņa.
“Esmu ļoti laimīga, jo man ir cilvēks, kādu esmu vēlējusies,” par savu jauno mīļoto Juri kanāla STV pirmā! šovā "Kad viņas satiekas" saka J.Valdmane.

Kā atklāj J. Valdmane, abi viens otru zinājuši jau sen un iepazinušies pateicoties Jutas bijušajam vīram. Taču pirmo reizi abi sazvanījušies tikai tad, kad Juta jau bijusi brīvas sievietes statusā.

Viņa atklāj, ka pirmo reizi iepazīstoties ar mīļoto, viņa sajutusi “klikšķi,” kuru nekad iepriekš ne ar vienu vīrieti nebija jutusi. Iepriekšējās attiecības attīstījušās pakāpeniski, bet ar Juri esot citādi - jau pirmajā sazvanīšanās reizē sieviete sajutusi, ka viņš ir "viņas cilvēks".

J. Valdmane ar jauno draugu iepazīstinājusi savus vecākus. Tāpat viņa pastāsta, ka Juris latviešu valodā nerunājot, jo uzaudzis ASV.

Salīdzinot pašreizējās attiecības un laulību ar G. Valdmani, Juta atklāj, ka bijušais vīrs bijis daudz karstasinīgāks strīdu ziņā, bet Juris protot viņu nomierināt.

Jau vēstīts, ka šī gada pavasarī Juta vairs neslēpa savu jauno simpātiju, kuras dēļ devusies uz ASV, Ņujorku. Viņas mīļotais ir latviešu izcelsmes amerikāņu fitnesa treneris, uzņēmējs Juris Kupris. Izdevums "The New York Times" savulaik nodēvēja Juri par pieprasītāko treneri Ņujorkā.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 8

 
Anonīms
 

Es arī labprāt Jutai paklikšķinātu. Tie tetovējumi gan atbaida...

24.novembris, 17:43 Atbildēt

Sajuta mīļotā Jura maciņa klikšķi ??Jā,tas ir ļoti efektīvs ceļš kā Jurim kļūt tik mīļotam.Te viena veiksmīga sieviete regulāri rāda kā būt veiksmīgai kāpjot Kambalai pilnīgi virsū.Žēl,ka man nav sponsora kam uzkāpt.

24.novembris, 19:19 Atbildēt

Kas tur var būt jauns ? Nekas. Viss tas process ir nemainīgs kopš Pasaules radīšanas. Punkts.

24.novembris, 20:22 Atbildēt

Fitness un covid19, vismaz gan ko labāku normālāku sāk šeit rakstīt, nevis tikai viltus ziņas par fake virus eksistenci.

24.novembris, 20:23 Atbildēt

vēl jau neesmu uz vientuļas salas, lai par tādu aptetovetu jūsmotu...diezgan atbaidoša

24.novembris, 20:30 Atbildēt

Kas Tev dīvainīt pret tetovējumiem?

26.novembris, 12:21 Atbildēt

Abu bijušo attiecībās vismaz noteikti viņi neanalizē to, cik bijusī sieva nopelna un vai viņai tas nepieciešams. Viņa pati pelna un nevis bijušais vīrs viņai ko dod. Gan jau pati zinās, cik viņai vajag. Viņas nauda ir viņas nauda. Cik pie mums vēl ir svešu cilvēku naudas maka un īpašuma analizētāju un dalītāju. Pretīgi tādi šaurpierītes vīrieši, kas bijušajai sievai acis no pieres izēdīs, kamēr pārvilks savu resnpakaļaino jauno sievu ar lielajiem pupiem skaisto sieviešu sarakstā pa bijušās sievas naudu.

25.novembris, 8:26 Atbildēt

Tas gan, jā!

25.novembris, 13:07 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:19

Jaunākās diskusijas