Kaupers atklāj interesantas detaļas par iepazīšanos ar sievu

tautaruna.lv 18.novembris 2021, 13:46
 
Kaspars Krafts/F64
Grupas "Prāta Vētra" solists Renārs Kaupers kanāla 360TV raidījumā "Pasaki to skaļi" atklājis, ka sieva jau pirmajā iepazīšanās reizē "uzreiz iekrita sirsniņā".

R. Kaupers atklāj, ka ar sievu iepazinies, kad uz tikšanos ar grupas fanu kluba vadītāju viņai līdzi bija ieradusies arī Agnese.

"Kaut kas man uzreiz iekrita sirsniņā," iepazīšanos atceras dziedātājs. Viņš pastāsta, ka tikšanās laikā devis viņai autogrāfu pie kura apsolījis Agnesei noteikti veltīt dziesmu.

"Viss notika kā notika. Mēs apprecējāmies un puikas, un mēs dzīvojam laimīgi kopā vēl šobaltdien. Bet ik pa brītiņam Agnese man prasa, kur tad ir tā dziesma," stāsta R. Kaupers un smej, ka vienmēr atbildot, ka visas dziesmas ir viņai.

Viņš atklāj, ka dziesma "Mazā bilžu rāmītī" ar Imanta Ziedoņa vārdiem veltīta sievai un viņš to Agnesei nospēlējis viņas dzimšanas dienas rītā.

"Prāta vētras" dalībnieki atzīst, ka ziņa par Kaupera gatavošanos precībām un kļūšanu drīzumā par dvīņu tēti, nāca kā negaidīts pārsteigums visiem grupas biedriem. Viņi pirms neilga laika bija vienojušies pievērsties karjerai un kaldināt panākumus, bet te pēkšņi Renārs jau gatavojies kāzām.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:26

Jaunākās diskusijas