Vai Simsons nolēmis līdzināties Dombrovskim?

tautaruna.lv 11.novembris 2021, 16:20
 
facebook.com
Ar vizuālām pārmaiņām lepojas raidījuma "Super Bingo" vadītājs Armands Simsons, cilvēki pamanījuši, ka viņš kļūst vizuāli līdzīgs aktierim Egonam Dombrovskim.

Simsons saviem sekotājiem atrāda savus pieveiktos kilometrus, savulaik dalījies arī veidu, kā nometis 20 liekos kilogramus.
"Un tagad REVOLUCIONĀRAIS NOSLĒPUMS! Uzvelc sarkanu kreklu! Un viss notiek! Kilogrami pazūd!!!! Ā! Nu, ok - vēl viena maza, būtiska niansīte! Ej skriet, staigāt, nūjot, kustēties! Un viss būs! Bet viss sākas ar SARKANU kreklu!!!"

Tā, kā novembris atzīts par vīriešu veselības mēnesi, Simsons iesaistījies akcijā, kas veltīts vīriešiem, kuras ietvaros nodzinis bārdu.

Simsona vizuālās pārmaiņas liek saredzēt līdzību ar talantīgo Liepājas aktieri Egonu Dombrovski.

"Šogad mēs @dinamorigaofficial ofisa čaļi esam ļoti iesaistījušies #movember VĪRIEŠU VESELĪBAS MĒNEŠA akcijā! Un mazākais, ko mēs varējām izdarīt, lai piesaistītu vīriešu izmanību un arī sieviešu uzmanību mudināt savus vīriešus pievērst uzmanību savai veselībai, bija, novembra sākumā noskūt savas sejas rotas un mēneša laikā audzēt tikai ūsas!!! Tādējādi akcentējot un atgādinot gan sev, gan arī citeim, ka mēs saviem mīļajiem esam nepieciešami stipri, skaisti un galvenais - VESELI!!!
Aizej VĪRIETI un pārbaudi savi veselību arī Tu!!!
Paldies maniem trakajiem kolēģiem par ne sekundes domāšanu un arī šogad iesaistīšanos šajā akcijā!
Un mīļās dāmas! Dzeniet, kaut vai ar varu, savus vīriešus reizi gadā uztaisīt tehnisko apskati!
Es, goda vārds, negribu vairs iet uz savu vienaudžu atvadām tikai tāpēc, ka nav bijis laiks aiziet pie daktera un atklāt kaut ko nezināmu ��
Paldies bro @rihardsf par jaudīgu video �
Neaizbildinies ar laika trūkumu savai veselībai! Jo savai mašīnai uz tehnisko apkopi un apskati, Tu vienmēr atradīsi gan laiku, gan līdzekļus!"

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: 8.maijs, 18:33

Jaunākās diskusijas