Sieviete neizpratnē par Pavļuta ierakstu Twitter

tautaruna.lv 27.oktobris, 17:00
 
Romāns Kokšarovs / F64
Līdz ar Covid-19 saslimstības pieaugumu, katru dienu informatīvajā vidē nonāk aizvien jauni statistikas rādījumi. Mikroblogošanas vietnē "Twitter" kāda sieviete atbild uz veselības ministra ierakstu ar precizējumu, ka nedēļu numerācija viņam ir greiza un "tātad datu par vakcinētajiem nevar būt."

"Twitter" ierakstā Pavļuta kungs norāda uz to, ka "nevar salīdzināt aizpagājušās nedēļas pilnos datus ar pagājušās nedēļas nepilnajiem. Pirms nedēļas pirmdienā dati par 42.nedēļu bija 73k. Šodien par 43.nedēļu 78k. Pieaugums par 7%"

Statistikas veidošanā svarīga ir precizitāte un konsekvence, to apstrīdēt nav iespējams. Tomēr var saprast, ka ministrs kļūdījies nedēļu numeracijā.

"Man kalendārs izmanto šādu nedēļu numerāciju (pievienots attēls). Atkal katram savs. Pēc VM aprēķina šogad būs 53 nedēļas."
Tā kā regulāri lietoju nedēļu numurus, tad sapratu, ka man 43.nedēļa vēl tikko sākusies. Tātad datu par vakcinētajiem nevar būt," apgalvo sieviete.

twitter.com

Uz sievietes ierakstu Pavļuts atbildējis: "Nu, piedod. Papīra kalendāru nelietoju, darbojos ar tiem cipariem, kas ir Power BI paneļos un tamlīdzīgos digitālos rīkos."

Šis ieraksts un nesaprašana, kā var dažādiem cilvēkiem atšķirties tik vienkārša lieta, kā nedēļu skaits gadā, izsaucis ironisku komentāru birumu.

"Nedēļu skaits šogad atkarīgs no tā, kādu kalendāru lieto?"

"Plāndēmījā datus rēķinam par nākošo nedēļu? Cik nedēļām uz priekšu jau mums ir dati?"

"Tulkojums: es, Pavļuts- varenais premjers bez vainas un trūkumiem, spiests cīnīties pret idiotiem sabiedrībā, kuri nenovērtē un nesaprot manu ieguldījumu un unikālās spējas! Šis stāsts no klauna nāk ārā vai katru dienu."

"Atkarībā no tā kādu "tooli" lieto mainās, nedēļu skaits gadā:), no Levita es vēl ko tādu būtu gaidījis, bet no Pavluta tas nāca negaidīti. #PavlutaLogika"

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 8

 
Anonīms
 

Traki vērīgs meitietis gadījies, es nemaz nepētu tos %.

27.oktobris, 17:17 Atbildēt

Papīra kalendāros kļūdas nav nekāds retums. Ieteiktu tai sievietei aizvērt pāksti, un arī tiem, kas augstāk komentējuši.

27.oktobris, 17:23 Atbildēt

Es personīgi Pavļutam piedodu.

27.oktobris, 17:30 Atbildēt

Man Pavļuts ir pilnīgi vienaldzīgs. Bet nešķiet godīgi, ka visi viņam tagad pārmet Latvijas vakcīnu rādītājus. Pavļuts noteikti ir vakcinējies, jāpārmet tiem, kuri nav.

27.oktobris, 17:32 Atbildēt

Pianistam gan Saule ap Zemi riņķo, gan nedēļu skaits kalendāros atšķiras, gan melns ir balts, gan balts ir melns, gan, protams, kā jau sliktam dancotājam, kaut kas traucē un pie paša neizdarības vainojami visi citi, tikai ne pats.

27.oktobris, 17:39 Atbildēt

Vienkarsi atlaist vajag visu musu suda valdibu..Ne jau Pavluts viens visu sacakareja...ARAAA...

27.oktobris, 20:47 Atbildēt

Pats valdību ievēlēji. Vēlot Saeimu.

Tā kā savas glupās vēlmes, vēsi vari atstāt pie sevis.

28.oktobris, 15:55 Atbildēt
Tedis > 583738203030947

It kā jau jā, bet Norča jau tad nezināja, ka tur būs vieni emigranti un piderasi...

28.oktobris, 18:13 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:16

Jaunākās diskusijas