Gobzems atklāj, kā inficējies ar Covid-19

tautaruna.lv 22.oktobris, 15:40
 
instagram.com / @aldisgobzems
Deputāts Aldis Gobzems sociālajā tīklā "Instagram" saviem sekotajiem pavēstīja, ka ir inficējies ar Covid-19. Šodien ziņu vietnē "Telegram" Gobzems tiešraidē atklāja, kā saslimis ar Covid-19 un savu pieredzi ar ārstēšanos.

Gobzems video stāsta, ka nav vakcinējies un nemaz netaisās to darīt.

"Es neesmu vakcinēts, šobrīd arī negatavojos to darīt. Nevis tādēļ, ka esmu antivaksers, dzīvē esmu vakcinējies pret citām slimībām, esmu vakcinējis savus bērnus pret dažādām slimībām. Neesmu vakcinējies, jo personīgi es uzskatu, ka man tas nepalīdzēs, tā ir mana subjektīvā pārliecība.”

Tālāk deputāts atklāj, kādēļ bijis javeic Covid-19 tests.

"Testu taisīju, jo bija kontakts ar covid pozitīvu personu, bija jāiet karantīnā. "

Gobzems apgalvo, ka pēc pozitīvā testa saņemšanas viņam zvanījusi epidemioloģe, kuru interesējis tikai tas, kādas bijušas kontaktpersonas, nebijuši nekādi norādījumi, kāds režīms jāievēro, kādas zāles būtu jādzer, vai un kurā brīdī būtu jāsauc ātra palīdzība.

Savā uzrunā sūdzas par to, valdība izšķiedusi naudu, ka nav bijušas nekādas informācijas un instrukcijas (ne sms, ne bukletu veidā) par to, kā rīkoties Covid-19 pozitīvam cilvēkam, kā tas notiek kaimiņvalstīs.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 22

 
Anonīms
 

Nu, nav viņš slims ne nu kā...

22.oktobris, 15:58 Atbildēt

piders viņš ir, slims piders.

22.oktobris, 18:31 Atbildēt

Nav taču stulbs, pats var pameklēt internetā slimošanas pieredzes stāstus, ir SPKC lapa ar vadlīnijām priekš ārstēšanās mājās

22.oktobris, 16:41 Atbildēt

Tā gadās, kad mīl inficētus ar kovidu vīriešus.

22.oktobris, 16:51 Atbildēt

Un Gobzems tak ir pederasts..

22.oktobris, 18:15 Atbildēt
Mia

Un kaadas instrukcijas vinjam vajag? Ja jau nepoteejaas, tad ir dikti paarleicinaats par sevi, lai dzer teeju un skaita luugshanas.

22.oktobris, 17:00 Atbildēt

Tieši tā!

24.oktobris, 1:47 Atbildēt

Kaut tas klauns nosprāgtu!!!

22.oktobris, 17:02 Atbildēt

Kaut tas idiņš Eduards nošautos!!!Viss atdodas pretēji vēlmēm Eģik!

22.oktobris, 17:55 Atbildēt
Marcis > 2851356828473641

Eduardam ir 100% taisnibas..

22.oktobris, 18:14 Atbildēt

Slims nav, bet pārnēsā vīrusu.

22.oktobris, 17:46 Atbildēt

draugs, viņam ir cits vīruss.

23.oktobris, 22:04 Atbildēt

Gobzems apgalvo, ka pēc pozitīvā testa saņemšanas viņam zvanījusi epidemioloģe, kuru interesējis tikai tas, kādas bijušas kontaktpersonas, nebijuši nekādi norādījumi, kāds režīms jāievēro, kādas zāles būtu jādzer, vai un kurā brīdī būtu jāsauc ātra palīdzība.————Nevajag nekādas zāles, ja nav simptomu, jo nekādu Covid zāļu nav, un tik drīz nebūs. Un arī ātro palīdzību nevajag traucēt, viņiem ir svarīgākas lietas, ko darīt, nekā apkalpot Gobzema elektorātu. Par karantīnu neesmu pārliecināts. Man šķiet, ka vakcinētā, kontaktpersonām nav jāievēro, antivaxeriem gan ir. Bet varbūt kaut kas ir mainījies. Gobzem, ēd nātres, dzer liepziedu tēju, smērējies ar alveju (īpaši starp abām mēness pusēm), kokaīnu aizstāj ar priežu eļļu, un ceri, ka viss būs labi. P.S. Tās Nike kedas neizskatās kvalitatīvas, noziedo kādam, kam tikpat maza kājele, un nopērc vietā kaut vai Gucci. Un par seju arī jārūpējas. Piere šajā bildē izskatās traģiski. Tur ar botoksu nepietiks, sākumā jāiešuj zelta diegi.

22.oktobris, 18:06 Atbildēt

Kad tas bija,kādēļ datums aizkrāsots?

22.oktobris, 18:27 Atbildēt

šitam puisim,neatkarīgi no orientācijas, nevar ticēt. Atkal kaut ko sadomājis-gaidiet! Viņš tak nabags tagad novājējis, jo maz naudiņas, tāpēc grumbas.

22.oktobris, 18:51 Atbildēt

No sākuma Gobzems atklāj, KA inficējies ar Covid. Pēc tam Gobzems atklāj, KĀ inficējies ar Covid. Rītdien lasīsim KUR un KAD Gobzems inficējies ar Covid. Pēc tam KĀPĒC inficējies ar Covid. Bet par tām grumbām es laikam iepriekš velti pārmetu, viņš taču, zelta cikvēks, dienu un nakti par Latviju, par Latviju vien un tās nākotni domā! Kā tur lai grumbas nerodas, no tik intensīvas domāšanas!?

23.oktobris, 1:31 Atbildēt
Rolands > josh

Nu Gobzemam gan vienīgā grumba varētu būt uz dupsen(starp puslodēm), jo nav pazīmju, ka viņš ar domāšanu nodarbojas. Pēc tādām izdarībām rodas aizdomas, ka viņš jurista diplomu krāmu tirgū pircis.

23.oktobris, 7:59 Atbildēt
Beerdrinkers Von Kowelenz > rolands.60ab5f013fd32

Un tā vienīgā rieva ir vertikāli. Ziniet, kamdēļ vertikāli? Lai ejot neklab.

23.oktobris, 22:02 Atbildēt

Kādēļ latviešos ir tāds ļaunums?, tas ir skumji 😞

23.oktobris, 8:43 Atbildēt

Demagoģija (sengrieķu: δημαγωγός, kas burtiski nozīmē "vadīt cilvēkus") ir stratēģija, ar kuras palīdzību tiek mēģināts iegūt politisko atbalstu, varu.

Demagoģija balstās uz sabiedrības aizspriedumiem, emocijām, bailēm, kā arī citām jūtīgām tēmām. Demagoģija ir cieši saistīta ar populismu un propagandu, kur tai ir nozīmīga loma. Lai ar demagoģijas palīdzību ietekmētu cilvēkus, tiek likti lietā dažādi paņēmieni, piemēram, faktu tīša sagrozīšana, dēmonizācija, puspatiesību klāstīšana un citi. Pirmais šo terminu lietoja sengrieķu dramaturgs Aristofāns, kādā satīrā, kuru viņš bija vērsis pret demagogu Kleonu.

Varbūt tas ir ļaunuma iemesls pret šo konkrēto tipu?

23.oktobris, 9:14 Atbildēt

ar kovidu inmficēies nevar --jo c19 ir diagnoze kuru ierazksa dokuimenos -- nevis vīruss SARS- CoV-2 Tumsolņus vajag ar pātagam pērt --zurnaļugas jāaper par katru nepareizu vārdu --maldina un musdina --apstulbo baru ar bidlizēto apziņu-- uzur neveselīghu ažioāžu- lej feikziņu samazgas bidlu silēs - barbariski 2reiz nedēļā 3-4 mēnešuis uzskaitīt pa 40 cirtieniem--publiski tirgus placī --un kā jēzum pierkār 3 valodasa viņa vainu aprakstu kas janēša visu soda laiku --un uz mūžu viņu un raxdiniekus un pēcnacējus uz 3 paaudzēm iezxxīmē priekš viszemākās kastas

23.oktobris, 9:42 Atbildēt

Gobzems teica, ka vakcinējies ir. Nu tā viš bija. Ko, mauka melo?

Neglīti.

23.oktobris, 21:59 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:17

Jaunākās diskusijas