Reiniks: Paradīze antivakseriem un neticīgajiem

tautaruna.lv 22.oktobris, 11:30
 
Ģirts Ozoliņš / F64
Mūziķis un raidījumu vadītājs Lauris Reiniks savā Amerikas ceļojumā apciemo arī Teksasu. Un sociālās vietnes “Instagram” īsajos video (story) saviem sekotājiem atklāj kaut ko, kas viņu ir pārsteidzis.

Vakar vakarā, pēc Latvijas laika, Reiniks ielidojis Teksasā, un pirmie iespaidi viņu pārsteiguši.

“Cilvēki Teksasā nenēsā maskas, viņiem ir nospļauties par maskām, tas ir mazliet baisi, jo viņu Covid-19 saslimušo skaits ir samērā augsts. Viņi tās nenēsā gandrīz nekur. Skatīsimies, kas notiks tālāk. Paradīze antivakseriem un neticīgajiem.” apgalvo Reiniks.

instagram.com / @laurisreiniks

instagram.com / @laurisreiniks

Jau vēstījām, ka iepriekš L.Reiniks mikroblogošanas pauda sašutumu par Covid-19 vakcinācijas noliedzējiem.

"Es tiešām nesaprotu tos cilvēkus, kas joprojām nevakcinējas. Vienkārši nesaprotu," raksta Reiniks.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 29

 
Anonīms
 

Laikam tāpēc arī aizbēgi no Latvijas paradīzes uz ASV paradīzi.

22.oktobris, 11:38 Atbildēt

kaa tur bija par to vilku un laaci? Lai tik baidaas taalaak.

22.oktobris, 12:09 Atbildēt

Es ieteiktu Reinika kungam pārāk neplātīties ar saviem Amerikas piedzīvojumiem, jo tas viņam var dārgi maksāt. Reinika kungs tur ieradies, rupji pārkāpjot ASV Imigrācijas noteikumus, kas šobrīd liedz iebraukšanu ES valstu parastajiem iedzīvotājiem. Un Reinika kungs tur ir tikai "parastais mirstīgais", kas apciemo Kalifornijā dzīvojošos radus, nevis pazīstama "slavenība".

22.oktobris, 12:11 Atbildēt

Es ieteiktu tev pārāk daudz nepļūtīt, ja nezini apstākļus. Man šķiet, tas bija Reiniks (vai arī kāds, nav svarīgi, neatceros), kas stāstīja, ka ieceļot ASV šobrīd nedrīkst, ja pēdējo 2 nedēļu laikā būts kādā no sarakstā iekļautajām valstīm. Saraksts te: www.cdc.gov/coronavirus/2...ountries.html. No Turcijas, Ēģiptes, Marokas utt. nav aizliegts. Pirms došanās uz ASV ir vienkārši pāris nedēļas jāatpūšas siltākās zemēs. Ja viņs tur nedrīkstētu ieceļot, nebūtu ieceļojis. Bet Ihtis jau laikam visu zina labāk, nekā ASV robežsargi.

22.oktobris, 13:03 Atbildēt
ἰχθυς > josh

Nu par to jau arī ir runa, ka viņš pielietoja krāpšanās shēmu - vispirms divas nedēļas pavadīja Turcijā. Viltīgs kā žīds. Bet ja kāds nostučīs ASV Imigrācijas dienestiem viņa mahinācijas, tad būs lielas ziepes.

22.oktobris, 13:11 Atbildēt
josh > 879028399385309184

Tur nav nekādas krāpšanas. Nekur nav teikts, ka nedrīkst ieceļot ES pilsonis. Drīkst. Tikai viņš divas nedēļas iepriekš nedrīkst būt bijis ES.

22.oktobris, 13:41 Atbildēt
a > josh

TAVA SAITE NESTRĀDĀ. cdc.gov....

22.oktobris, 14:58 Atbildēt
josh > 33870103

Jā, laikam šeit izkropļo hipersaišu adreses, lai nepieļautu visādas reklāmas un kaitniecīgu programmatūru. Es to nezināju. Principā pareizi dara. Nokopē un pameklē guglē, “ Travelers Prohibited from Entry to the United States”.

22.oktobris, 17:50 Atbildēt

Kāds viņš kungs,parasts piders.

23.oktobris, 7:52 Atbildēt

Nu, norausies Reiniks Covidu Teksasā un atvedīs arī mums. Labāk būtu turējis muti. Un vēl peredasts esot!

22.oktobris, 12:12 Atbildēt

Bet debilas neta idiots stulbas homofobiska atejas ar saviem debiliem neta murgiem un Lauris Reiniks jau sen ir vakcinejies un debilas esi sen jau slims ar saviem pederasts neta slimajiem murgiem.

22.oktobris, 12:19 Atbildēt
īpaši stulbs > marcis

Arī vakcinētie saslimst un izvazā vīrusus. Aplipinās te nevakcinētos Latvijas peredastus. Tevi, Marci, arī tajā skaitā.

22.oktobris, 14:04 Atbildēt
Jelena Sergejeva > izidors.m.rkak.ns

Atbrauc Geiniks uz Latviju, atrod Mārci un izsaka piedāvājumu īpašai vakcīnai. Mārcis tad varēs vakcinēties diennaktīm.

22.oktobris, 15:03 Atbildēt
josh > jelna.sergejeja

Sergejeva, tev nevajag uzdāvināt mazlietotu dildo? Lien ar savām muļķībām pilnīgi visos portālos, kur vēl nav nobloķēta. Būtu kāda cita nodarbe, vai vismaz astlodze starp reģistrēšanos ar aizvien jauniem izodmātiem vārdiem visos autentifikācijas veidos.

22.oktobris, 17:56 Atbildēt

Lūdzu uzdāvini dildo Mārcim!

23.oktobris, 14:05 Atbildēt
Marcis > izidors.m.rkak.ns

Tev debilam neta idiotam stulbajam jo vakcinets nevar aplipinat ar covid19 un tu debila homofobiskas ateja esi galva pists ar saviem pederastiem un tas pats ari neta maukai Sergejevai un Nikitinai

23.oktobris, 15:51 Atbildēt
Marcis > josh

Un Sergejeva 100% neesi Sergejeva un josh ir taisniba

23.oktobris, 15:54 Atbildēt

Viņš nesaprotot!Tad ar galvu kaut kas nav kārtība.Un tiešām tagad ASV no ES prastus cilvēciņus tak neielaiž!

22.oktobris, 12:21 Atbildēt
Dzēsts lietotājs

Kapec par shito pederastu tik daudz tiek runats? Shita nav pizdas berzetaja Marcene?

22.oktobris, 12:21 Atbildēt

Tas pediņš jau piegriezies tāpat kā mārča kaza mūrniece.

22.oktobris, 12:52 Atbildēt

Ko tad tas liekulis nenēsā masku? Ārā taču bīstamais vīrus , liekulis!!

22.oktobris, 13:16 Atbildēt

"Es tiešām nesaprotu tos cilvēkus, kas joprojām nevakcinējas. Vienkārši nesaprotu," raksta Reiniks. Ar pīķa proteīna skartām smadzenēm, tas nav iespējams.

22.oktobris, 13:28 Atbildēt

Par kādām smadzenēm tu runā, ja tev viņu nav atrodamas vispār?

22.oktobris, 13:42 Atbildēt

Pats jau arī bez maskas staigā.

22.oktobris, 14:12 Atbildēt
a

HUJEPĻOTS....

22.oktobris, 14:59 Atbildēt

"Es tiešām nesaprotu tos cilvēkus, kas joprojām nevakcinējas. Vienkārši nesaprotu," raksta Reiniks. pareizi NESAPRAŠANA NAV APĒCV KA STULBS-- NESASPRAŠANA RODAS APĒC KA BIOĶIMIKJAS IMUNOLOĢIOJAS UM MEDICVĪNASX JĒDZIENU NAV VIŅA PASAULES UN LIETU KĀRTĪBAS APRASTOS --- MAN -VEERINARA DARBU PROFESIONĀLI DARĪJUŠAJAM IR DESMIIEM ZINANISKU ARGUMENU LAI SAVU C19 NERUZSKAĪU PAR INFEKCIJU BE SEV -SABAM GLUKAINAM BIOROBOAM ĀRSĒU EPIĒLIJAUDU AUTOIMŪNU ALERĢIJU PRET LIEKĀM IMUNVIELĀM --- ES NEVAIOROS NO VĪRFUSIEM VAI VAKCĪNĀM-- ĀS IMUJNVIELU SINĒŽI INICIĒ -- ESW VBNK NEAISOS UVOIES Vakkcvīnaio bez milzīga s medicīnmiskaS VAJADZĪBAS -- MAN IMUJNJVIELAS BAGAYĪGI DOD VĪRUSI --IK BAGAĪGI KA VAKCĪNAS MAN VBNK NEVAJAG --IK BAQGAĪGIO KA IKPA BRĪDIM ALERĢIJA PRET IMUNUMU JĀGLUŠĪ --- PIPELI UZLIEKUI UMSONĪGUJ IRRACIONMĀLU POLIISKI MOIVĒU K,RERĪNU EDIKIERM ,LOK,DAUŅIEM UN VAXERIEM --ES DRĪZĀK ŅWEMŠU IEROCI KĀ CAURL.AIDI NEVIS PĀRS,LIMOŠANAS SERIFIKĀU--LIERA PRINCIPIĀ,LA --IK PRINCIPIĀLA KA ESMU GAavs mir kaujā ar pideru k,as naks m,anik gl;ābt pēc savas pidera sam,aikāības --man gana ar dzīišanu pēc sava credo un confessiones -- es neredzu sars sergām vajadfzību pēc mākslīgām vakcīnām ja apkār ir dzīvbās --es neredzu vajadzxību līst eellē pa priekšu pāvesam ((būs klīniska slimošana --būs man iemesls in lege aris ārsē savu gļukaino biorobou no audu alerģijas prey imunvierlāmun bonusā dabūb 100% mutacijam necaursitamu imunumu--man nevajkag debi,la jeņķui figļara vadosos noradījumus un viņa uainās slimnīcas --esmui profesionālis -- nep;rofesionmāļi manio nesapratīs--m ani as nesarasucv-0-galvenmai lai smdzednes nepis man

23.oktobris, 10:00 Atbildēt

Reinik,neuztraucies tik ļoti ,ka nesaproti. Tev tas nav jāsaprot !

23.oktobris, 11:31 Atbildēt

Reinik!Aizbrauc uz Āfriku!Varbūt sarakstīsi 10 reiz vairāk brīnumus!!

23.oktobris, 14:05 Atbildēt

kapec propoganda apgalvo ka 5-6 men laika imunsistema sabruks un vajadzes papildevas?un ka jus domajat kuram vai veselam ar dabigu Dieva dotu imunitati vai?Iesledziet vienreiz savu kritisko domasanu un negraujiet tautu!

23.oktobris, 15:44 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 2:00

Jaunākās diskusijas