Liepnieks par nevakcinētajiem: Valdība neliedz viņiem strādāt

tautaruna.lv 21.oktobris, 15:13
 
Dmitrijs Suļžics/F64
Komentējot bijušā iekšlietu ministra Sanda Ģirģena jaunizveidotās apvienības pausto, ka būtu nepieciešam piešķirt pabalstus tiem, kuri zaudējuši darbu nevakcinēšanās dēļ, sabiedrisko attiecību speciālists Jurģis Liepnieks norāda, ka šie cilvēki brīvprātīgi izvēlējušies pamest darbu.
"Šie cilvēki brīvprātīgi pieņēmuši lēmumu nevakcinēties. Viņi var vakcinēties un strādāt. Viņiem valdība neliedz strādāt," kanāla TV24 raidījumā "Preses klubs" pauž J. Liepnieks.

Viņš atzīmē, ka dažādās profesijās ir atšķirīgas prasības, kā piemērus minot augstāko izglītību, vai to, ka šoferiem jābūt tiesībām. Vakcināciju J. Liepnieks pielīdzina šādām prasībām.

"Tu izvēlies nevakcinēties, tā ir tava izvēle. Valdība šeit ir tikai noteikusi prasības. Tādā ziņā tu neesi pelnījis šeit nekādus atvieglojumus vai pabalstus, kad esi pieņēmis sevi un sabiedrību apdraudošu lēmumu," uzskata J. Liepnieks.

Viņš arī uzsver, ka bezdarbsa līmenis šobrīd Latvijā ir salīdzinoši zems, kas nozīmējot, ka valstī nv liela bezdarba problēma.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 9

 
Anonīms
 

Pareizi Liepnieks-Piecnieks saka. Ja valdība grib, lai strādā tikai einuhi, tad kāpēc neizrūnīties? :D Pideram pidera runa...

21.oktobris, 15:24 Atbildēt

Mārcene gan protestēs. Deram, ka ilgi nebūs jāgaida pediņa komentāri.

21.oktobris, 17:40 Atbildēt
Sarmite Nikitina > jelna.sergejeja

Līdz tam drusku jāpagaida,kamēr viņš rokas sev no pakaļas cauruma izvilks.Kuras viņam tur iebāza tie kuriem šamais gribēja miltus notirgot kā mantu.Tad drusku paraudās un drukās savus radurakstus.

22.oktobris, 10:57 Atbildēt

Naakotnee tieshaam taa varetu but,, neesi kastrets tev darba nebuss,, vai meichas ka kakenes jasteralize,, savadak prieksnieks teiks ka taa lieta neiet cauri,, pilnigs murgs,, jo vairak tiek uzspiests jo iekshienee cilvekam rodas naids pret uzspiedeju,, es tadus meslus ignoreeju!!!

21.oktobris, 16:03 Atbildēt

Tas taču Liepnieks, ko tad citu viņš var pateikt.

21.oktobris, 16:06 Atbildēt

Kto devušku ugoščajet, tot i tancujet. Loti šaubos, ka viņš ir tik stulbs. Ja jau savulaik kalpoja vienam elles izdzimumam, tad gan jau ka šoreiz arī apakšā ir nauda.

21.oktobris, 19:40 Atbildēt

Neviens jau viņu te par stulbu vēl nav nosaucis. Nu, tāds viņš ir cilvēks un neko tur nevar darīt.

21.oktobris, 20:10 Atbildēt

driz vadzis luzis vai nepietiks nirgaties par tautu?

21.oktobris, 22:20 Atbildēt
Dzēsts lietotājs

driiz? Kad BUS tas "driz" - es sadus "driz" jau lasu/gaidu 20+ gadus = tautai driz viss piegirezisies, muziigi nennirgasieties par tautu, tautai tulit mers bus pilns, pagaidiet tik tauta shito neaizmirsis, tauta tulit Marceni uz mieta spraudis u.t.t.

21.oktobris, 23:43 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:48

Jaunākās diskusijas