Boriss Moisejevs jau otro gadu cenšas nokļūt Latvijā, bet nevar

tautaruna.lv 22.oktobris, 15:47
 
Tass/Scanpix/LETA
Otro gadu pēc kārtas insultu pārdzīvojušais Krievijas dziedātājs Boriss Moisejevs mēģina atbraukt uz Latviju, kur viņam ir nekustamais īpašums. Diemžēl šie plāni nevar piepildīties pandēmijas dēļ.

Borisa Moisejeva direktors Sergejs Gorohs intervijā portālam Moskva 24 aicināja medijus neizplatīt baumas par mākslinieka dzīvi un veselību. Daudz tika vēstīts par to, ka Borisa veselības stāvoklis pasliktinās, ka viņš izpārdod savus īpašumu un viņam klājas grūti.

Patiesībā, pēc direktora teiktā, Moisejeva veselības stāvoklis nav mainījies. Viņš ir pie pilnas apziņas, bet viņam ir grūti runāt. Tomēr mākslinieku ļoti aizkustina atbalsts, ko viņam sniedz fani un draugi. Tā Alla Pugačova regulāri zvana savam draugam un pat cenšas viņam finansiāli palīdzēt, bet Boriss Mihailovičs nekad neņem no viņas naudu. Pats mākslinieks saka, ka viņam nav īpašu izdevumu, izņemot istabeni un ēdienu.

Borisa Moisejeva vienīgā vēlme joprojām ir aizbraukt no Krievijas. Viņš burtiski lūdz tuviniekus aizvest viņu uz Jūrmalu, kur dziedātājam ir dzīvoklis. Bet koronavīrusa pandidēmijas dēļ to nebija iespējams izdarīt ne pagājušajā gadā, ne šogad. Moisejevs cer, ka nākamgad viņš tomēr nokļūs Latvijā.

"Es nedomāju, ka nākotnē ir īpaši plāni. Dod Dievs, ka ar veselību viss ir kārtībā - tas ir galvenais. Viņš uztraucas, ka otro gadu nevar nokļūt Jūrmalā uz savām mājām. Nākamgad viņš tur noteikti dosies, ” - apliecināja Gorohs.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 14

 
Anonīms
 

A, ko Riņķēvičs domubiedra labā neko nedara?

22.oktobris, 15:57 Atbildēt

Te jau ar vietējiem pilnībā pietiek. Mārcīte, gan šito varētu pie sevis uzņemt. Iedomājies tādu tusiņu, Geiniks, Mārcis un šitas briesmonis. Kaza pa jumtiem aizlēktu.

22.oktobris, 16:12 Atbildēt
īpaši stulbs > jelna.sergejeja

Bailes pat iedomāties...

22.oktobris, 16:42 Atbildēt
Marcis > jelna.sergejeja

Ej tak vienu reizi debila neta mauka dirst ar saviem debiliem neta murgiem un ko tu neta idiote atkal man piepisies un dolbana homofobiska ateja stulbais esi slims ar saviem pederastiem

22.oktobris, 18:04 Atbildēt
īpaši stulbs > marcis

Marci..! Manā komentārā, ko tu caur Ļenai veltīto repliku uz mani norādīji, nav ne vārda par peredastiem.

22.oktobris, 20:09 Atbildēt
Sarmite Nikitina > izidors.m.rkak.ns

Nu ko lai dara,ka Mārcis saprot tikai vārdu pederasts? Raksta ar tikai copy/paste

22.oktobris, 20:24 Atbildēt
Roberts Cipulis > jelna.sergejeja

Gribēju to pašu teikt,pietiek ar vietējiem pidergejiem.Aļo mārcīīī tu mani dzirdi?

22.oktobris, 20:30 Atbildēt

Traki, bet mantu uz Turieni nevar paķert līdzi.

22.oktobris, 17:41 Atbildēt

Boŗa varēja noorganizēt sev vakcīnu, ko atzīst ES, domāju, ka tādu var dabūt pat Izraēlas vēstniecībā Maskavā. Nu ielaidiet taču to vecīti šeit pavadīt savu mūža nogali. Cik saprotu, viņš vairs nespēj ne īsti staigāt, ne runāt, turklāt viņam Jūrmalā ir dzīvoklis. Vismaz varēs ieelpot svaigu gaisu. Es arī neatceros, ka viņš jel kādreiz būtu iestājies pret Latviju, atšķirībā no Pļutinam pietuvinātiem estrādes darbiniekiem, kuri pilnīgi pamatoti ir melnajos sarakstos.

P.S. Starp citu, man šķiet, ka viņam ir arī Lietuvas pilsonība vai vismaz pastāvīgā uzturēšanās atļauja. Tad it kā nebūtu šķēršļu.

22.oktobris, 18:14 Atbildēt

Kāpēc tad krievs tik izmisīgi grib tikt prom no savas "roģinas" ?

22.oktobris, 18:31 Atbildēt

Man likās, ka viņš ir ebrejs. Ka dzimis Baltkrievijā, nav nekāds noslēpums.

22.oktobris, 19:20 Atbildēt

Ebrejs, ebrejs...

22.oktobris, 20:10 Atbildēt
Roberts Cipulis > izidors.m.rkak.ns

Pidergejēbrejs.

22.oktobris, 20:32 Atbildēt

Grūdējs, Tu gadījumā neesi redzēts All hockey? Tur nav daudzi, kas ar latviešu niku komentē.

23.oktobris, 10:26 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 2:00

Jaunākās diskusijas