Olga Rajecka pamatīgi sašutusi par elektrības rēķinu

tautaruna.lv 22.oktobris, 15:33
 
Dmitrijs Suļžics /F64
Dziedātāja Olga Rajecka noskaitusies, – katru mēnesi spiesta maksāt par elektrības pakalpojumu, kuru nesaņemot, vēstīja raidījums "Bez Tabu".

Dziedātāja Olga Rajecka secinājusi, ka katru mēnesi ar savu naudu ir spiesta velti “barot” AS “Sadales tīkls”, jo esot jāmaksā par pakalpojumu, ko faktiski nesaņemot.

Dziedātāja pauž savu sašutumu: “Es maksāju par trim fāzēm, bet saņemu vienu. Es “nodedzinu” mēnesī kādus 19 eiro, bet man jāmaksā 47 eiro. Es uzskatu, ka tas nav godīgi pret mani, jo es šo elektrību nepatērēju. Trīs fāžu man nav. Es maksāju par trim fāzēm, bet saņemu vienu. Es “nodedzinu” mēnesī kādus 19 eiro, bet man jāmaksā 47 eiro!”

Ka maksā par pakalpojumu, kuru nesaņem, Olga Rajecka uzzinājusi pagājušajā gadā, kad ģimenes mājā Bukultos pēkšņi pazuda elektrība.

Dziedātāja raidījumam “Bez Tabu” stāsta: “Sita ārā “korķus”, nesapratām, kas notiek. Izsaucām “Sadales tīklu”, viņi atbrauca, tad sāka kaut ko mērīt, teica, ka mums jānomaina par saviem līdzekļiem visi tie vadi, ko viņi 2005. gadā likuši, jo tie esot sakusuši, sabojājušies. Viņi man uztaisīja tā, ka man ir viena fāze. Tas nozīmē, ka es nevaru ieslēgt vienlaikus gludekli ar tējkannu, jo man sit tad elektrību ārā."

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 8

 
Anonīms
 

Sadales tīklos arī peredasti strādā.

22.oktobris, 16:00 Atbildēt

Vai Tu no elektrības kaut ko saproti ? Aizbrauc un palīdz vecam cilvēkam tikt pie skaidrības.

22.oktobris, 17:39 Atbildēt

Bet debilas stulbais esi reali slims ar saviem pederastiem pie katra komenta..

22.oktobris, 18:09 Atbildēt

Ujobok, mans draugs no Jēkaba pils runā par peredastiem, ne par tevi. Viss skaidrs?

22.oktobris, 23:05 Atbildēt
Sarmite Nikitina > 583738203030947

Bet Mārcis ir pederasts,tādēļ jau visu laiku bļauj.Un strādāja sadales tīklā,kamer dabuja liktenīgo triecienu pēc kura smadzenes pārstāja pilnvērtīgi funkcionēt.

23.oktobris, 10:05 Atbildēt
Jelena Sergejeva > sarmite.nikitina

Tas ir trāpīgi.

23.oktobris, 12:34 Atbildēt

Dzīve ir skarba. Tā viš, Oldziņ, i. Tevi drāž, bet tu maksā.

22.oktobris, 23:01 Atbildēt

"Es maksāju par trim fāzēm..." = baba dura. Tu maksā par patērēto enerģiju kilovatos. Un pofig cik fāzes tu izmantoji. Dura baba.

24.oktobris, 21:58 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 2:00

Jaunākās diskusijas