Krištopane: Murgoju, ka vecāki nomirst, jo nevakcinējas

tautaruna.lv 18.oktobris, 9:20
 
Ekrānšāviņš no Twitter
Uzņēmēja un politiķa Viļa Krištopana meita Nikola mikroblogošanas vietnē Twitter dalījusies ar atklātu ierakstu saistībā ar vakcinēšanos pret Covid-19.

Nikola uzsver, cik ļoti viņai viss, kas patlaban notiek, ir apnicis.

"Pārāk bieži jau murgoju, ka vecāki nomirst, jo nevakcinējas. Cik ļoti man viss šis ir apnicis," raksta Nikola.

Viņa piebilst: "Man visgrūtāk ir, kad redzu, ka citiem ir vakcinēti vecāki, kuri arī ieklausās un ciena savus bērnus. Man tā plaisa ar mēnešiem paliek arvien dziļāka un plašāka."

Tikmēr komentāros cilvēki dalījās ar līdzīgām domām, stāstot, ka arī viņu ģimenēs ir cilvēki, kas nevēlas vakcinēties pret Covid-19.

"Ai mums visiem tādas sajūtas par visiem mūsu ģimeņu antivakseriem."

"Mana mamma dzīvo laukos “es tak nekur neeju, man liekas ka jums vairāk vajag nekā man(hell yeah!), kad vajadzēs tad špricēšos”… viņa principā pie ārstiem iet vai zāles dzer, ja nu ir gaaaaalīgi slikti. Nu kā lai tādu pārliecina?!"

"Es pateicu savējiem, ka nebraukšu ciemos, kamēr nebūs vakcinēti, jo man bail viņiem netīšām atvest to slimību. Viņi gan nebija pret vakcīnu, bet tas palīdzēja izkustēt ātrāk."

"Ak, kā es saprotu! Mans tētis ilgi bija pret, bet redzot kā es pārdzīvoju un baidos par viņu, viņš izlēma vakcinēties.Teicu,ka neizmērojami lepojos ar viņu par šādu lēmumu. Izturību Tev, jo ticu, ka sirds sāp ļoti!"

"Mana mamma ar savu dzīvesbiedru beidzot arī savakcinējās. Līdz tam es arī par to pārdzīvoju, līdz pat murgiem pa nakti. Necēla telefonu, kad zvanīju. Sliktā ziņa - pašiem ir jānonāk pie lēmuma, no ārpuses grūti, gandrīz neiespējami."

"Man abi vakcinēti, dēls arī. Viena vecmāmiņa vakcinējās, jo mamma teica: tu taču neesi stulba, paskaties, kas notiek. Otrai vecmāmiņai teicu: domāju, ka esi gudrāka. Redzēs, vai nostrādās, vai arī citi radi atrunās."

Iepriekš Krištopane dalījusies ar viedokli par iniciatīvu nevakcinētajiem Covid-19 pacientiem segt ārstēšanas izdevumus pašiem.

Jau vēstīts, ka iedzīvotāju iniciatīvu portālā "Manabalss.lv" sākta parakstu vākšana par to, lai "neattaisnoti nevakcinētie" Covid-19 pacienti ārstēšanās izdevumus segtu paši.

"Liegt veselības aprūpi nevakcinētajiem ir neloģiski. Ja vairums nevakcinēto ir ar zemu izglītību, bezdarbnieki utt, tad tas noteikti radīs tikai vairāk problēmu," norādīja Krištopane.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 24

 
Anonīms
 

Neizglītota mauķele galgi sagajusi sviestā.Nezin vai piedzima tada vai naves potes sekas?

18.oktobris, 11:11 Atbildēt

Ziniet, nupat jau galīgi smieklīgi paliek, kādi līdzekļi tik netiek izmantoti nopotēšanas kampaņai ;D Tagad topam pievienojusies jau Krištopāna meita ar to savu "plaisu" starp sevi un vecākiem ;D Paldies par jautrības devu! :D:D

18.oktobris, 11:24 Atbildēt

Cik pirms gulēt iešanas izdzēri ?

18.oktobris, 11:25 Atbildēt

Jā... Laikam nopietni būs jādomā par doktora grāda iegūšanu, jo kā maģistrs uz vakcīnu vēl nevaru saņemties.

18.oktobris, 11:30 Atbildēt

Man tiešām žēl Tevi, tāpat, kā sevi. Idiotiem visas atslēgas rokās. Bet jāpaskatās, kur to stulbumu var likumīgi apiet ar līkumu. Kas nav aizliegts, tas ir atļauts. Vienīgi, ja mudaks neizdomās pilnīgu lockdawn.

18.oktobris, 12:50 Atbildēt

Cilveki nevakcinejas attaisnoti. Un par iespejamu arsteshanu jau sen ir samaksajushi ar nodokliem. Musu attaisnojums nevakcineties ir tas ka atbildibu neviens neuznemas ja kas noiet greizi, pareizak sakot - visi atbrivoti no atbildibas. Otrs - samaakslotaa statistika. Treshais - netiira propaganda.

18.oktobris, 11:55 Atbildēt

Tavi Kaspara un citu neta idiotu ir tikai slimi neta murgi un paskaties idiots kas notiek slimnicas un morgos..

18.oktobris, 13:15 Atbildēt
Jelena Sergejeva > marcis

Tu no turienes? Mārcīt, saldumiņ,es tevi nekad nepametīšu.Tu tak mīli mani. Kā es bez kazujākļa.

18.oktobris, 14:29 Atbildēt
Roberts Cipulis > marcis

mārci tu esi līdzīgs pavļukam bet varbūt tu arī esi pavļuks......

18.oktobris, 18:05 Atbildēt

Un kādu atbildības uzņemšnos Tu gaidi? To ,ka 100% nesaslimsi vai,ka būs,kas Tevi apglabās ,ja nomirsi?Nu smieklīgi cilvēki!Saprāta nav nu nemaz.

18.oktobris, 20:46 Atbildēt
Dzēsts lietotājs

Varetu vinai atvert biksu prieksu un iebraukt rue iekasa ar spalvainu motoroleru

18.oktobris, 12:15 Atbildēt

Gudra meitene, kas savus vecākus mīl.

18.oktobris, 12:27 Atbildēt

Kokaīna murgi?

18.oktobris, 12:36 Atbildēt

Idiote

18.oktobris, 18:32 Atbildēt

Nikola beidz murgot un sac vairak lasit un uzzinat informaciju no citiem avotiem nevis tikai no panoramas, ceru, ka vecaki ieguldija gana lidzeklu tava izglitiba. Spej lasit ari citas valoda. Ffs.

18.oktobris, 20:53 Atbildēt

Krištopāne murgo jau atkal ar to pašu foto pie dažādiem rakstiem, nu ko tagad reklamē fakcinēšanos, vai tiešām šī debilā uzspiešana, ierobežošana un genocīts pret tautu nebeigsies, vai katram pašam nebūs iespēja izlemt un pieņemt savu lēmumu par vakcīnām, kurām neredz galu, kamēr nošpricēs vajadzīgo skaitu cilvēku, jau trešā un ceturtā jau plānā, vai tiešām tauta nemodīsies un neko nedarīs, cik esat pacietīga Latviešu Tauta???!!!

18.oktobris, 21:11 Atbildēt

Kad mūsu valdībai ir interesējusi mūsu veselība, un nu ar Covid parādīšanos, tā pēkšņi par mums ir sākusi interesēties, pandēmija, vai tiešām???

18.oktobris, 21:16 Atbildēt

Smadzeņu skalošana

19.oktobris, 6:44 Atbildēt

Lēti un nožēlojami. Bet dzīves pieredzi, spēju reāli pašiem domāt ar savu galvu, nereti var iegūt tikai laikam ejot, tāpēc diezgan smieklīgi izskatās, kad "ola" māca "vistu".

19.oktobris, 9:58 Atbildēt

tu esi idin''s demokrātija saproti šo vārdu

19.oktobris, 15:18 Atbildēt

Debīla,lēta šļura...

19.oktobris, 16:24 Atbildēt

Patiešām murgo. Vilim izturību!

19.oktobris, 21:16 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 2:00

Jaunākās diskusijas