Džilindžera trešā un sestā sieva satiekas raidījumā

tautaruna.lv 14.oktobris, 19:41
 
youtube.com / Ekrānšāviņš
Režisors Dž. Dž. Džilindžers savā dzīvē ir precējies sešas reizes. Gandrīz visas sievietes ir bijušas saistītas ar kultūras jomu. Televīzijas kanāla ReTV raidījumā "Trīs kvadrātā" pirmajā sērijā satikās Dace Rukšāne un Inga Grencberga.

Džilindžers ar Daci Rukšāni kopā bija laika posmā no 2001.gada līdz 2004. gadam, Rukšāne bija Džilindžera trešā sieva. Iepriekš režisors atklājis, ka pēc šīs šķiršanās viņu piemeklējusi depresija un nopietni domājis par pašnavību.

Toties ar sesto sievu Ingu Grencbergu Džilindžers gredzenus mija 2016.gadā un viņa ir režisora sestā sieva, ar kuru dzīvo kopā aizvien.

Abas sievietes ir saistītas ar literatūru. Rukšāne ir rakstienece ar divdesmit gadu stāžu, viņas jaunakais romāns ir "Krieva āda". Toties Grencberga rakstniecībā sevi pieteikusi ar debijas romānu "Sestā sieva", kurš izdots 2020.gadā.

Tieši rakstniecība ir iemesls, kādēļ abas sievietes satikās raidījumā "Trīs kvadrātā", kura vadītājs ir aktieris Rolands Zagorskis.

youtube.com / Ekrānšāviņš

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 8

 
Anonīms
 

Nu un ? Abas sadraudzēsies un viss.

14.oktobris, 19:45 Atbildēt
Dzēsts lietotājs

redz,vot tā izskatas interesanti un atraktīvi vīrieši.

14.oktobris, 20:09 Atbildēt

dzintar, uzzvani mārcim ,tas arī interesants un atraktīvs un mīl lopiņus.

14.oktobris, 20:48 Atbildēt
Dzēsts lietotājs > roberts.cipulis

Mani viņš ari mīl.Es esmu TR tikai dēl Mārča,jo aizmigt nevaru kamēr mani Mārcis nenosauc par homofobo ateju vai Latvijas pirmo goda pederastu.Tas ir tik mīļi.Mārcis pat piedāvāja mani izmantot tāpat kā teliņš izmanto gotiņu.Tas ir tik mīļi no viņa puses.

14.oktobris, 21:10 Atbildēt

Ja šeit nebūtu mārča tad vajadzētu tādu izdomāt ,viņš šeit ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas (inteliģences), no izcilas izpratnes par kazu aprūpi un lopkopību kā tādu.

14.oktobris, 22:04 Atbildēt
Dzēsts lietotājs > roberts.cipulis

Jā,kazu aprūpē un seksuālā izglītošanā.

15.oktobris, 21:14 Atbildēt

Abām arī tikpat lielas nāsis?

15.oktobris, 7:41 Atbildēt

Lohs...

15.oktobris, 9:40 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 19:11

Jaunākās diskusijas