Pēc Gunta Skrastiņa nāves "Latvijas Sirdsdziesma" izplata paziņojumu

tautaruna.lv 13.oktobris 2021, 11:30
 
f64.lv, Mārtiņš Zilgalvis
Pēc aktiera Gunta Skrastiņa nāves LTV raidījums "Latvijas Sirdsdziesma", kuru viņš vadīja daudzus gadus, sociālajā tīklā Facebook dalījies ar emocionāliem atvadu vārdiem un kādu vēstījumu.
Proti, sestdien TV ēterā būs redzams īpaši veidots raidījums "Latvijas Sirdsdziesma".

"Guntis Skrastiņš bija dzirkstoša personība, būtiska un atmiņās spilgti paliekoša daļa no Latvijas Televīzijas. Savulaik viņš vadījis raidījumus "Tonis", "No pusvārda", "Latvieši pasaulē". Skatītāju īpaši iemīļots kā raidījumu "Latvijas šlāgeraptauja" un "Latvijas Sirdsdziesma" vadītājs.

Godinot Gunta piemiņu, sestdien pl. 19.00 būs skatāms īpašs kolēģu un draugu veidots raidījums "Latvijas Sirdsdziesma".
Gunti, mums Tevis pietrūks!" teikts ierakstā.

Jāpiebilst, ka atvadīšanās no mūžībā aizsauktā aktiera Gunta Skrastiņa notiks šajā piektdienā, 15. oktobrī plkst. 12.00 Rīgas krematorijas Lielajā zālē.

Pēc atvadīšanās Guntis Skrastiņš tiks apglabāts Rīgas 1.Meža kapos, vēsta "Forte Production" vadītājs Jānis Kļaviņš.

Pēdējā laikā aktieris nebija redzams gan sabiedrībā, gan TV ekrānā. Savukārt pēdējās ziņas medijos saistībā ar Skrastiņu bija par viņa veselību.
G. Skrastiņš līdz pat mūža pēdējām dienām aktīvi sekoja līdzi norisēm Latvijas sportā, sevišķi valsts izlases gaitām hokejā un futbolā. Guntis aiz sevis ir atstājis paliekošas vērtības Latvijas Televīzijas arhīvos, savā ģimenes miera ostā Lejasciema "Pincikājās", tuvinieku un draugu atmiņās.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 12:50

Jaunākās diskusijas