FOTO: Gobzems ironizē par Covid ierobežojumiem lielveikalos

tautaruna.lv 14.oktobris, 9:20
 
Romāns Kokšarovs/F64
Politiķis Aldis Gobzems, sociālajā tīklā Facebook publicējot bildes no dažādiem Latvijas lielveikaliem, ironizējis par ierobežojumiem Covid-19 izplatības mazināšanai, kas ieviesti lielveikalos, nodalot pret koronavīrusu vakcinēto un nevakcinēto cilvēku plūsmas.

Gobzema publicētajās fotogrāfijās redzams, kā lielveikali ar aizsargbarjerām nodala teritoriju.

"No vīrusa pasargājošs žogs.", "Drošā un nedrošā zona," ironiski komentē Gobzems.

Jau vēstīts, ka no pirmdienas valstī uz trim mēnešiem izsludināta ārkārtējā situācija, tādējādi spēkā stājoties vairākiem Covid-19 izplatības novēršanai paredzētiem ierobežojumiem.

Tostarp ieviesti ierobežojumi tirdzniecības vietām. Tirdzniecības vietas, kuras varēs apmeklēt arī personas bez Covid-19 sertifikāta, ir pārtikas veikali, aptiekas, optikas veikali, dzīvnieku barības veikali, preses tirdzniecības vietas, higiēnas preču veikali, telekomunikāciju veikali un degvielas uzpildes stacijas. Šajās vietās uz vienu apmeklētāju būs jānodrošina 25 kvadrātmetru platība.

Savukārt, strādājot drošajā režīmā, uz vienu apmeklētāju būs jānodrošina 15 kvadrātmetri.

Brīvdienās un svētku dienās tirdzniecības centros varēs strādāt tikai pārtikas veikali, aptiekas, optikas, dzīvnieku barības veikali, preses tirdzniecības vietas, higiēnas preču veikali un telekomunikāciju veikali. Tāpat būs pieejami tādi pakalpojumu sniedzēji kā kurpnieks un ķīmiskās tīrītavas.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 6

 
Anonīms
 

Tās barjeras labāk būtu uz valsts austrumu robežas salikuši, tomēr labāk nekā tukša vieta.

14.oktobris, 9:28 Atbildēt

Barjerām bija jābūt augstākām. Vismaz pāri galvai. Pareizi Gobzems aizrāda.

14.oktobris, 9:33 Atbildēt

Gobzemam pēc 2-3 nedēļām vairs nebūs argumentu.

14.oktobris, 10:20 Atbildēt

Vai tad šis nožogojums atbilst visām ugunsdrošības noteikumiem? Vai avārijas, ugunsgrēka gadījumā tikai zaļai zonai būs pieejamas avārijas izejas? Gribētos dzirdēt ugunsdzēsēju viedokli par šo pašdarbību.

14.oktobris, 10:56 Atbildēt

Nu kāpēc būtu jāskrien uz tiem lielveikaliem.?Maximā nav nekādu ierobežojumu,VISI Maxima veikali ir pieejami IKVIENAM apmeklētajam Un cenas tādas pašas kā lielveikalos. Veikalā nav ne šturmēšana,ne grūstīšanās. Viss ir ļoti zolīdi. Un tāpat veikals BETA-klusu,mierīgi un preču klāsts vēl labāks kā lielveikalos. Vismaz tā ir Liepājā.

14.oktobris, 11:55 Atbildēt

Jēkabpilī arī par Betām visiem labs priekštats.

14.oktobris, 13:05 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 15:07

Jaunākās diskusijas