Gobzems: Tas, ko izdarījis Pavļuts un Kariņš, ir noziegums

tautaruna.lv 26.septembris, 16:50
 
Kaspars KRAFTS, F64 Photo Agency
Politiķis Aldis Gobzems nesen facebook publicējis ierakstu, kas izpelnījies viņa sekotāju atbalstu.

"Brīvprātīga vakcinācija ir risinājums. Risinājums samazināt mirstību, bet līdz ar vakcināciju cilvēki tiesiskā ziņā nekļūst par pārcilvēkiem. Viņi ir tādi paši kā citi. Tam, ka kāds nevakcinējas, ir miljons iemeslu - tieši tikpat, cik tam, kādēļ cilvēki vakcinējas. Katram savs.

Tas, ko ir izdarījis Pavļuts un Kariņš, tas ir noziegums,

jo ar savām darbībām viņi ir atņēmuši uzticību veselības aprūpes sistēmai un valstij. Viņi ar savu haotisko, spazmatisko un nekonsekvento rīcību ir grāvuši cilvēku ticību mūsu valstij. Saeimas vairākums un prezidents to ir atbalstījuši.

Šie cilvēki nekad vairs nedrīkst tikt ievēlēti. Saeimā joprojām tiek skatīts likums par kompensācijām tiem, kuriem ir blaknes no vakcinācijas. Tas nav likums, kurā ir jāizdomā, kā valsti aizsargāt no cilvēkiem.

Tas ir likums, kurš palīdzētu cilvēkiem sajust valsts rūpi par sevi. Rīkojoties tā, kā vairākums rīkojas ar šo likumu, apliecina to, kā varas partijas domā par cilvēkiem. Viņi domā, ka valsts ir jāiztīra no tās pilsoņiem. Mūsu valsts ir tās pilsoņi. Šim likumam ir jākalpo mūsu tautai. Un visiem citiem likumiem ir jākalpo mūsu valsts tautai, nevis lobiju grupām, atsevišķiem uzņēmumiem vai tādēļ, ka to prasa ES, ANO.

Neviens nedrīkst aizmirst to. Ja to aizmirst, tad ir jāsper tik daudz soļi, cik nepieciešams atpakaļ un jāsāk domāt no jauna. Kariņa valdības nomaiņa būtu šie nepieciešamie soļi atpakaļ, lai pārdomātu to, kur mēs atrodamies ar šīs krīzes pārvarēšanu un kas būtu jādara, lai vairākums Latvijas cilvēku justos līdzatbildīgi un pārliecināti par katru lēmumu, ko valdība lemj, lai pārvarētu to, kur mēs patreiz atrodamies."

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 23

 
Anonīms
 

No Kalamazū muļķu mājas ir izmucis kāds dīvains pacients, kurš saviem palātas biedriem un slimnīcas personālam uzdeva sevi par premjerministru. Esot aizdomas, ka viņš varētu slēpties kaut kur Latvijā. Par jebkuru informāciju, kas palīdzēs atrast augšminēto bēgli ir izsludināta atlīdzība.

26.septembris, 17:12 Atbildēt

😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣

27.septembris, 11:29 Atbildēt

Aldim Gobzemam ir tikai vieta Tvaika iela 2..

26.septembris, 17:13 Atbildēt

Cāu asinezātors,dirsas urķi.Kā iet tavam beigtajam opapam?

26.septembris, 17:27 Atbildēt
Dzēsts lietotājs

Marcene tev od ezza

26.septembris, 21:10 Atbildēt

Kurā palātā tu guli?

27.septembris, 14:25 Atbildēt

Mārci?

27.septembris, 14:25 Atbildēt
Marcis > ints.mie.ubralis

Tu pats tur guli !!!

27.septembris, 19:00 Atbildēt

tvaika ielu nodrošinās tev losi

27.septembris, 21:17 Atbildēt

Visi viņi vienādi, tikai katrs savā reizē.

26.septembris, 17:41 Atbildēt

Aldim pilnīga patiesība! Tagad notiek visīstākais genocīds un drausmīgs noziegums pret savu tautu!!!

26.septembris, 17:49 Atbildēt

Gobzema lētie ponti. Kā tāds šakālēns rej uz lielajiem vilkiem. Cita kategorija gan.

26.septembris, 18:46 Atbildēt

Gobzems ir latvju tautas sirdsapziņas balss. Kā Navaļnijs Krievijā.

26.septembris, 19:31 Atbildēt

Bet tu stulbais esi tikai viens un stulbs neta idiots, jo Gobzems ari idiots ,bet Navalnijs ir Krievijas tautas varonis.

27.septembris, 8:44 Atbildēt
īpaši stulbs > marcis

Bet tu esi padomju laiku hlorēts caurums betona grīdā...

27.septembris, 17:55 Atbildēt
Marcis > izidors.m.rkak.ns

Bet tu esi tikai viena ir stulba homofobiska ateja,jo Navalnijs politieslodzitais bet Aldis Gobzems ir tikai viens prasts populists,kas ar negodu jau sen ir izmests no advokaturas.

27.septembris, 19:04 Atbildēt

Nez, kā viņš ņem mutè

26.septembris, 21:06 Atbildēt

:D

27.septembris, 7:58 Atbildēt

Jums tur patiesi šķiet ir jāatrodas ..

27.septembris, 0:10 Atbildēt

Gribas piesaukt Dievu šajā covid laikā, bet pat to nav iespējams, jo mafijas astoņkājis/kgbšņilu vsi eiropantu?/ jau klāt un Dievu no tevis atgrūž / tu vairs Dieva vārdu nelaidīsi pie lūpām, tāpēc, ka tā parakstu vākšana un parakstīšanās nav tavā dabā tāpat kā matu ruļļu skaitīšana frizētavā un rēķināšana, cik viens matu rullis uz galvas maksā, ja cits to ietin galvā/, jo, redz, TĀDI pēc tam vācot parakstus un visu gribot par velti. Vai tad Dievs ir tikai priekš tiem, kuri nopotējušies pret covid?

27.septembris, 12:50 Atbildēt

Kāpēc vispār tiek publicēti gobzema teksti? Pat zirgam un kpv elektorātam ir skaidrs, ka Aldim ir aizbraucis jumts!

27.septembris, 13:49 Atbildēt

💥Tas, ka Gobzems ir jaunās čekistu paaudzes līderis, nenoliedz to īstenības daļu par globālo slaktēšanu ar trombo-nāves poti viena gripas paveida sakarībā, un to ir sarīkojuši globālie noziedznieki, un to realizē viņu nozīmētie izpildkranči knariņi, pauļuti un pārējie antihumānisma nelieši 💥Es vienmēr esmu bijis pret sarkanajiem, tomēr es nelīdzinos viņiem ar viņu čekas demagoğiskām metodēm, un tieši tāpēc es atzīstu patiesi humānas idejas un reālas lietas, kuras, protams, viņi izmanto politiskos nolūkos... 💥Tomēr šobrīd galvenais ir visiem izdzīvot, nevis ļaut iedurt sevī zārka naglu = trombo=nāves poti... katru gadu pa pāris indes potēm pēc pieciem vai mazāk gadiem pat veselīgs zirgs nosprāgs, ieslēdziet aritmētiku💥Ja cilvēkam piemīt pieaudzis prātiņš, tad viņš pats var šo visu apskatīties un saprast par patiesi esamu...neeksistējoša pandēmija, sameloti skaitļi... 😅kā ir iespējams to visu neredzēt 💥

💥Un, protams, ka uzpirkti vai nozombēti troļļi gan šeit, gan citur nodarbojas ar mobingu = beziemesla nomelnošanu... Pret tādiem ir vienīgā un vislabākā metode :ignorēšana : kranči lai rej, bet karavāna iet tālāk 😅🤣😂💥

27.septembris, 13:54 Atbildēt

Pilnīgi piekrītu

27.septembris, 22:21 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 11:56

Jaunākās diskusijas