Kašers ar vīru būtu gatavi kļūt par tētiem, ja...

tautaruna.lv 26.septembris, 13:31
 
Kaspars KRAFTS, F64 Photo Agency
Pašmāju mākslinieks Kašers (Kaspars Blūms-Blūmanis Miņins) un viņa vīrs - fitnesa entuziasts Jānis nolēma savu 3 mēnešu kāzu jubileju nolēma atzīmēt šikā restorānā.

Gaidot maltīti, abi apsprieda kopīgos nākotnes plānus.

Vīri apsprieda, ka ir forši nosvinēt šos mazos svētkus un labprāt tos pēc iestūrēšanas laulības ostā atzīmē katru mēnesi. Tāpat abi runāja par Eiropas Komisijas ierosinājumu visās Eiropas Savienības valstīs atzīst LGBT laulības - laulātie gan bija skeptiski par šo jautājumu un šaubās, vai Latvijā tuvākajā laikā tas notiks.

Jānis atzīst, ka abi ir gatavi kļūt par tēviem. Taču abi apzinās - viņu bērniem Latvijā neklātos viegli, tieši tāpēc, ka viņš dzīvoto geju laulībā. Laulātais pāris uzsver - paši negatīvos komentāros neņem vērā, bet viņi negrib, lai bērns to piedzīvo.

„Ja mēs gribam paplašināt ģimeni, Latvijā nav tā vieta, kur to darīt,” pārliecināts Kašers.

Tāpēc abi nenoliedz, ka, iespējams, varētu pārcelties uz dzīvi ārpus Latvijas.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 114

 
Anonīms
 

nesaprotu necīņas ziņu atlases kritērijus. no vienas puses, elitiņa dragā pret stambulas konvenciju un iestājas par ģimeniskajām vērtībām. tad te ziņās parādās šis te - tautas kacināšanai, vai?

26.septembris, 13:58 Atbildēt

Tie parādās tāpēc, ka grib ģimeni. Es dirst, kropli.

29.septembris, 14:34 Atbildēt

Ej dirst, atvainojos par kļūdu.

29.septembris, 14:34 Atbildēt

Nevajag funktierēt,ka "iespējams,varētu pārcelties",bet gan pārcelties.Latvijai nu galīgi nav vajadzīgi šādi cilvēki,kas pelna naudu ,šādi sevi reklamējot.Mums vajadzīgas normālas ģimenes,kurās dzimst bērni nevis visādi dīvaiņi,kuri tik uzbāzīgi reklamē savas dīvainības.Atraduši ,ar ko lepoties..

26.septembris, 14:36 Atbildēt

Kašers ar vīru būtu gatavi kļūt par tētiem, ja...

...............

Ja no kaku samaisīšanas ar spermu dzimtu bērni!

26.septembris, 17:16 Atbildēt
Beerdrinkers Von Kowelenz > voldem.rs.odi.vili

Tu esi vēl pretīgāks par tiem diviem pediņiem. Ļoti jēla valoda, vīrieša necienīga. Kaut kāds smirdīgs atejas piesitiens.

26.septembris, 18:54 Atbildēt
Dzēsts lietotājs > 583738203030947

Bedrainas suda gabal, tev vajag izvarit Kashera analajau tupli un tad uzliet pa virsy sauo havaju

26.septembris, 21:13 Atbildēt

Nu nekā cita jau viņiem nav,ko pastāstīt sabiedrībai

un arī naudiņa nāk labu labā,ja var tā tērēt naudu stulbiem apģērbiem un apaviem. Ja jau plāno bērnu,tad ir par ko pirkt.

27.septembris, 20:15 Atbildēt

Tieši tā! Dzintra, vai esi jau sarunājusi, kurš tev kastes pārvedīs? Jo mums ir vajadzīgi normāli cilvēki.

29.septembris, 1:38 Atbildēt

Mums ir vajadzīgas izskatīgas sievietes, nevis tādas Dzintras, kuras ir tik neglītas, ka vīrieši nepievērš uzmanību.

29.septembris, 13:55 Atbildēt
josh > voldem.rs.odi.vili

Damn,tu izskaties pat diezgan sakarigi, es tevi labprāt izpistu. Tu gribi bērnu? Tad mums kaut kur būs jādabū olšūna. Kurš būs tētis! Es vai tu? Tu izskaties smukāk….

29.septembris, 14:36 Atbildēt

Jo neviena sieviete taču tevi negribēs.

29.septembris, 14:37 Atbildēt

No otras puses, es esmu ļoti gudrs. Tad mums ir jāizlemj, vai mēs gribam smuku bērnu vai gudru.

29.septembris, 14:39 Atbildēt

Damn, tagad izskatās, ka es ar tevi vispār nerēķinos. Pat ļoti, aizmirsti bērnus, es gribu tevi mīlēt līdz sīkākjai sķiedriņai, mīlēt un mīlēt, un nekad neatlaist.

29.septembris, 14:41 Atbildēt

Tikai mīlēt.

29.septembris, 14:42 Atbildēt

"Vīri apsprieda, ka ir forši nosvinēt šos mazos svētkus un labprāt tos pēc iestūrēšanas laulības ostā atzīmē katru mēnesi".

Kādi "vīri"? Kurš no abiem ir tas "vīrs"?

Divi pompozi pediņi.

Nē, es neesmu homofobs, gana tolerants esmu. Bet esmu kategoriski pret to, ka gejiem atļautu adoptēt bērnus.

26.septembris, 14:41 Atbildēt

Tev un visiem neta idiotiem un pederastiem dzintaram ,Eduadam Vasilevskim, stulbajam un parejiem homofobiskam atejam jo pederastiem nav nekada sakara ar gejiem un LGBT nevienu publiski neizskar un Latvija ir otra vieta aiz Polijas naida kurinasa interneta pret LGBT un Satversmes 110 neviens nemanis un Latvija pret LGBT 50% ir neitrala un paris neta idioti T.R. nav visa Latvija tauta.

26.septembris, 15:37 Atbildēt

Un tas ir tev speciali Beerdrinkes Von Kowelenz...

26.septembris, 15:39 Atbildēt
Jelena Sergejeva > marcis

Bļāviens, tā bilde jau izraisa kunģa spazmas. Tādu tikai, Tu vari atbalstīt.

26.septembris, 15:48 Atbildēt
Dzēsts lietotājs > marcis

Pāk,pāk,pāk..kikeregūūū !!!!Pāk,pak,pāk,pak pāāāk...kikeregūūū !!!!!!!

26.septembris, 16:31 Atbildēt
Shitds > marcis

Ew asenizātor,pakaļas izēdāj,kā iet tavam mirušajam opim?

26.septembris, 18:46 Atbildēt

Nesaprotu uzbraucienus marcim. Jūs tak visi vijeboki esat! Tu, marcis, dzintars, vēl paliels daunu bariņš. Visi savējie:)

26.septembris, 18:59 Atbildēt
Dzēsts lietotājs > 583738203030947

Alus dzērājs ir ari pediks.To es sen teicu.Sūdu smaka virmo pa kilometru.Man pret pedikiem ar nav pretenziju,kuri nelien ārā no skapja.Sēdi savās mājās un pis dirsā ko gribi,bet kāda velna pēc mums jāskatās un jāklausās kā pišat viens otru,kā dalat lomas un tt.Zajebaļi jau.

26.septembris, 19:09 Atbildēt

Prieks, ka tevi, ujobok, zajebalji. I daljshe jebatj bugjem:)

26.septembris, 19:51 Atbildēt

dzintar, kamdēļ tu skaties geju porno? Ak tu, kārumnieks tāds!

26.septembris, 20:05 Atbildēt
Uldis Bārītis > marcis

No grieķu valodas tulkotais pederasts - (paiderastēs) nozīmē zēnu mīļotājs. Tā kā mīļotājs un mīlētais ir vīriešu dzimuma, tad, grozies kā gribi, pedofīls (pederasts) ir gejs. citiem vārdiem sakot, gejs kurš "

specializējies'' uz zēniem ir gejs.

27.septembris, 17:34 Atbildēt
Marcis > uldis.b.r.tis

Un Uldim un pederastiem ar gejiem 100% nav nekada sakara..

28.septembris, 12:16 Atbildēt

Un visiem neta idiotiem un dalbajobiem jo pederastija un pedofilija ir viens un tas pats..

28.septembris, 12:18 Atbildēt

Viņi, pēc iestūrēšanas laulības ostā, turpina stūrēt vien otra anālajās atverēs un sapņo par bērniem. Varbūt kādu bioloģijas grāmatu vispirms vajadzētu palasīt? Citādi diviem homīšiem veltas cerības.

28.septembris, 23:39 Atbildēt

Kaut kā tevi atceros no citiem portāliem, varbūt Kas Jauns. Es saprotu, ka tu Vācijā mēģini pielāgoties situācijai, kas ir ļoti apsveicami, bet tomēr tu sūti ļoti pretrunīgus signālus. Tad tu aizstavi gejus, tad nē, adoptēt nē. Man šķiet, ka situācija ir tāda, ka tu esi zemu kritis, ka savus bērnus tev nav atļauts redzēt, bet tu gribi, labojoties, uzmesties par bāku, par gaismas vedīklu visiem citiem. Ja man nav taisnība, lūdzu izlabo. Es uzskatu, ka geji vai lesbietes var uzaudzināt ļoti labus bērnus, katrā ziņā labāk, nekā heteroseskuāli alkaši ar 6 bērniem.

29.septembris, 14:02 Atbildēt

In tu esi jau sen miris. Līķa smaka nav ne ar ko paslēpjama. Kāda velna tev ir vajadzīgs internets? Sēdi savā sūdā un never muti vaļā!

29.septembris, 14:17 Atbildēt

Un protams, ka viņiem būs cits uzskats par viendzimuma attiecībām, bet kopsummā tas būs tāds pats, kā visur. Un tici man, geji un lesbietes atbalstīs to, ka puikam patīk meietene, un otrādi. Visi ir daudz cietuši no visādiem kropļiem, pat tādiem, kas uzmetas par atbalstītājiem. Visi grib, lai bērniem būtu viegla un skaista dzīve. Man pat ir bail iedomāties, ko tu esi izmurgojis sliktākajis sapņos.

29.septembris, 14:22 Atbildēt

Viri ir droši vien tulkojums no “vīres”, kur arī daudz dažādu izcelsmes variantu. Tas nozīmēja ne tikai vīriešus. Labāk neuztaisies par etimologu, jo tu tiešām nekā no tā nesaproti. Ja vēlies to darīt, sāc ar latīņu valodu. Saknes ir zemāk, bet tās valodas nepakļaujas mācīšanai.

Es domāju, ka geji un lesbietes var būt lieliski vecāki, lesbietes jau es zinu, kas ir ir ņēmušas donora spermu un piedzemdējušas divus bērnus, starp citu, bioloģiski 100% brāļus. Bet es tiešām gribētu kādu mīlēt, to vienu un nevienu citu. Būtu maigs un trīcētu, kad tu man pieskārtos.

29.septembris, 14:50 Atbildēt
Dzēsts lietotājs

foršš specabģērbs.Gāja foķēties,bet klizmas spectērpus nepārģērba.Piemirsās.Dzirdēts,ka pideriem patīk lomu spēles...jūrnieciņš,bargā kundze,policists,bet varbūt šie spēlēja ..morga darbiniekus??

26.septembris, 15:02 Atbildēt

Esmu izpildījis savu pilsoņa pienākumu - parakstījos par grozījumiem LR Satversmes 110. pantā, lai skaidri tiktu definēts vārda "ģimene" jēdziens.

Laulība ir savienība tikai starp vīrieti un sievieti! Citu variantu nav! Ģimenes pamatā var būt tikai laulība (sieviete + vīrietis), asinsradniecība un adopcija.

Es aicinu pilnīgi visus - pazīstamus un nepazīstamus parakstīties par šiem grozījumiem Satversmē, kā arī informēt par šo parakstu vākšanu citus cilvēkus. Tikai kopā mēs varam apstādināt LGBT masīvi graujošo ietekmi uz mūsu likumdošanu, tautu un bērniem.

Parakstīties var šeit - latvija.lv/lv/epakalpoju...initiative=486

26.septembris, 15:03 Atbildēt

Tu savu pilsoņa pienākumu būtu izpildījis tad, ja dzemdībās, izkrītot muterei no pakaļas ar galvu pa priekšu uz klona grīdas, būtu spējis aizrāpot līdz āliņģim un ielekt tajā... vai vismaz sausās atejas bedrē.

26.septembris, 19:06 Atbildēt

Es domāju iesniegt Satversmes tiesā prasību par to pantu, jo tas pārkāpj pirmos pantus, kas ir senāki un svarīgāki. Ja vien Latvijā nebūtu tādu idiotu kā tu, mēs visi dzīvotu daudz pārticīgāk.

29.septembris, 1:40 Atbildēt

Un tu, kropli, taisi bērnus, kas ir nolemti nabadzībai. Uz priekšu, kādam arī jamazgā grīdas.

29.septembris, 14:09 Atbildēt

:DDD Nav jau labi smieties par Dieva apdalītiem cilvēkiem ar psihiskām novirzēm, bet, atvainojos, nevaru novaldīties. :DDD

26.septembris, 15:12 Atbildēt

Paškritika un smēja pasmieties par sevi nozīmē, ka viss vēl nav zaudēts.

29.septembris, 1:41 Atbildēt

Fcuk, es tikko ieraudzīju Dievu. Vai tas ir tas oats, kas liek seksuāli aptaustīt mazus bērnus?

29.septembris, 14:24 Atbildēt

Skaists pāris,galvenais,lai nav slepkavas, bandīti,zagļi vai alimentu nemaksātāji,vai mazu bērnu pavedinātāji- tas ir lielāks grēks nekā homoseksuāļi

26.septembris, 15:27 Atbildēt

Vēlc tik Bērziņ bikses nost , un stutējies klāt. Vēl neaizmirsti zobus iztīrīt, lai garšu sajūt .

26.septembris, 15:41 Atbildēt
Marcis > gints.karklins

Bet Gints Karkins 100% pats ir pederasts un Arturas un man protams 100% taisnibas..

26.septembris, 15:44 Atbildēt

Ja lasi gudro grāmatu, tad tāds pats grēks vien ir. Ne par velti, Sodoma un Gomora tika izkvēpēta.

26.septembris, 15:50 Atbildēt
Jelena Sergejeva > marcis

Kurš tad sunim asti cels, ja ne pats. Tas par tevi dolbīt.

26.septembris, 15:52 Atbildēt
Marcis > jelena.sergejeva

Ko es te nepareizu pateicu, un T.R. jau sen ir tikai publiska ateja un ne visas Latvijas tautas viedoklis..

26.septembris, 16:12 Atbildēt
Jelena Sergejeva > marcis

Nezinu, manā uzskatā bērnu adoptēšanas atļauja šādiem pāriem ir noziegums pret bērnu. Lai maina dzimumu, veic operāciju un lai, kaut govi dzemdē.

26.septembris, 16:24 Atbildēt
Gints Karklins > jelena.sergejeva

Nav jēgas šim Mārcim kautko skaidrot. Viņa prāts ( neprāts) un valoda, jau pati par sevi runā. Kārtīgs asenizators, ar geja piesitienu. Viņam tik vienā lietā ir palaimējies, piedzimis jau par āzi .

26.septembris, 17:02 Atbildēt
josh > gints.karklins

Gint, tu šobrīd runā par sevi, cik debils gan tu esi. Nav jēgas tev neko skaidrot, jo tev nav smadzeņu kapacitātes to saprast. Es pat nekomentēšu tavas tālākās stulbības, ej drāzt āzi.

29.septembris, 14:12 Atbildēt
josh > gints.karklins

Es ceru, ka tu jau esi bikses novilcis. Cik bēdīgi izglītots, cik dumjš tu esi!

29.septembris, 14:26 Atbildēt
josh > jelena.sergejeva

Jeļena, Sodoma un Gomira ir alegorija. ja tu domā, ka tur visi bija homoseksuālisti, padomā vēlreiz. Tas nav iespējams, un tas nebija. Es kādreiz neticēju Bībelei, bet laika gaitā man ir ienākušies pierādījumi, ka kaut kādi cilvēki to ir uzrakstījuši,ļoti sen. Tev nevajag dolbīt nepierādāmus apgalvojumus. Tu esi debila, to tu zini, un tikai fakti var parādīt kaut ko pretēju.

29.septembris, 14:31 Atbildēt
josh > jelena.sergejeva

Tu apdirs visus, bet pati esi tik debila. Gribētos, lai tev netiek nekāda nauda no mantojuma, tas tikai veicinās tavu iedomību. Atceries, ka tu neesi nekas, parasta dura.

29.septembris, 14:53 Atbildēt

Tu tak esi Mārcis dubultā! Vienīgā atšķirība, ka gramatiski raksti. Pirksteļi nav noguruši droņīt komentārus? Tu pagaidām esi rekordists. Cik Tev slimniek salaiduši tās devas? Sazinies ar atejnieku, jums ir daudz kas kopīgs.

29.septembris, 21:03 Atbildēt

Brauciet vienalga kur, tikai ne pie mums uz Daniju. Te pietiek savejo, bet vini neizradas, par viniem neviens nedzird, vini ir klusini, nereklame savu gutas dzivi

26.septembris, 16:21 Atbildēt

Tu veca neta prostitua Sandra Odgeerd un Danija jau sen ir legalas viendzimuma laulibas un nemaci Latvijas tautu ar saviem slimajiem neta murgiem..

26.septembris, 16:26 Atbildēt
Dzēsts lietotājs > marcis

Mārci,vai tu vēlies pa pastu saņemt manas biksītes ???!!! Zvani !!!! Tev nav izvēles !!!!!

26.septembris, 16:39 Atbildēt

Man neta idioti un pederasti ir pie vienas vietas..

26.septembris, 16:42 Atbildēt

Viņš vēlas saņemt Blūmaņinina biksītes, pie tam no abiem, pēēēē.

26.septembris, 16:56 Atbildēt
Marcis > jelena.sergejeva

Man jau sen ir pie vienas neta idiotu, pederastu un mauku debilie neta murgi un protams no homofobiskam atejam...

26.septembris, 17:09 Atbildēt
dzintra > marcis

Laikam tāpēc tu esi uzklabinājis 7!!!komentārus pie tik necila raksteļa,septiņa reizes atkārtojot savas rupjības.Tālab,ka "pie vienas vietas"?Diez,vai tā būs?Tad jau tu te neklabinātu.

26.septembris, 18:04 Atbildēt
Jelena Sergejeva > dzintra.5afe6f04c82ee

To vietu, viņš jau sen reklamē, īpaši nevajag ņemt galvā.

26.septembris, 19:31 Atbildēt
Sarmite Nikitina > jelena.sergejeva

Mārcis cer šiem dzemdēt caur tūpli,bet viņi nav tik zemu krituši.Kurš gan gribēs atejnieku,kuram no mutes krīt kakas.

26.septembris, 21:10 Atbildēt
Marcis > sarmite.nikitina

Bet man tavas krievu neta mauka debilie infantilie neta murgi un visu parejo neta dalbajobu sen jau ir pie dirsas.

26.septembris, 21:20 Atbildēt
Jelena Sergejeva > marcis

Tev, vēl nav piegriezies, tās krievu maukas. Tas jau nekas, ka esi tūdaliņš. Smerdelēn, es vidusskolu pabeidzu ar zelta diplomu, pat īpaši nezinot latviešu valodu. Tas, ka māku runāt, lasīt un rakstīt nenozīmē, ka man ar tevi jālamājas latviski. Varu krieviski tā tevi pidarmoška nolamāt, ka nets vienkārši uzkārzsies.

26.septembris, 21:43 Atbildēt
Marcis > jelena.sergejeva

Ej un atputies, jo T.R. jau sen ir tikai viena un prasta publiska ateja un nevienam komentem nevar ticet..

27.septembris, 8:53 Atbildēt
Sarmite Nikitina > marcis

T R ir ateja? Tad tāpēc tu te visu laiku komentē.Nevari bez atejām?

27.septembris, 9:05 Atbildēt
Jelena Sergejeva > sarmite.nikitina

Viņš tak nekomentē tikai šeit. Citur gan viņš ir piezemētāks.

27.septembris, 10:39 Atbildēt
Marcis > sarmite.nikitina

Publiska ateja ar tu neta mauka un paris vel tavi debilie neta draugi ar saviem slimajiem neta idiotu komentariem.

27.septembris, 12:03 Atbildēt
Jelena Sergejeva > marcis

Bet Tu esi gejurasts. 🐓🐓🐓

27.septembris, 12:10 Atbildēt

Mauka, pisies prom no Dānijas, vēlams uz Latvijas laukiem, kuce.

29.septembris, 14:13 Atbildēt

Man gribētos to sūda Sandru izlamāt no visām panckām, mauka, riebīga, neglīta, kā lai vēl viņai ierāda viņas vietu oie kājas?

29.septembris, 14:33 Atbildēt

Droši, lai tik brauc uz neatgriešanos, neuzdrošinos nepiekrist tādam lēmumam.

26.septembris, 17:28 Atbildēt

Bērns netiks traumēts,ja dzīvos jau pie podiņiem no bernibas

26.septembris, 19:10 Atbildēt

Vispār nesaprotu kā viņi taisās kļūt par tēviem? Ja viņi vēl joprojām nevar saprast kurš ir meitene un kurš vīrietis! Ja kāds no viņiem spējīgs dzemdēt lai dzemdē, bet svešiem b~rniem savu perverso dzīvi viņiem nav tiesību rādīt. Un kur nu vēl svešus bērnus audzināt!

26.septembris, 20:31 Atbildēt

Un tev ir tiesības rādīt savu kroplo dzīvi citiem? Vai tie, kurus tu audzini kā savus bērnus, vispār ir tavējie? Vai vispār esi auglīgs? Neauglīgiem invalīdiem nav nekādu tiesību uz bērniem, visus atņemt un nodot bērnunamā, tur gan visiem labi klāsies! Stulbeni, ieslēdz taču beidzot smadzenes!

29.septembris, 1:44 Atbildēt

Fuck, vajadzēja nedaudz bioloģiju macīties skolā,tad nebūtu tik debils.

29.septembris, 14:14 Atbildēt
Dzēsts lietotājs

Kads ir atejas specialista Marcenes viedoklis?

26.septembris, 21:18 Atbildēt

Nopietni!? Kādēļ šie pidari jāapspriež netā? Es brīnos ,ka viņi vēl ir fiziski veseli !

26.septembris, 22:21 Atbildēt

Es brīnos, ka tev vēl pirksti kustas, lai kaut ko uzrakstītu. Vajadzēja taču jau būt atmirušiem no dračīšanas.

29.septembris, 1:45 Atbildēt

Jums abiem un jums lidzigiem vajadzetu nogriezt tos meslu kulamos lai vairak neveidotos tadiem lidzigi kuri macis bernus kur tas meslu kulamais ir japielieto un no tadam,,gimebem,,veidojas ,,pedofili ,,pat ko si noladeta valdiva cinas,kaunaties sebi slavinat butu labak laidusies no Latvijas projam .......iedzimtie kropli...

27.septembris, 11:27 Atbildēt

Tevi tavi un visus parejos neta idiotus laikam esat dzemeti caur dibenu ar saviem slimajiem neta murgiem Sarmite Redliha

27.septembris, 12:06 Atbildēt

Un Sarmite kar gimebem un kas valiva kas ir sebi

27.septembris, 12:20 Atbildēt
Jelena Sergejeva > marcis

Tev, jau sava valoda jāsaprot. Tā, kā Tu gejurasts raksti, ir vēl viens dīvainais.

27.septembris, 16:54 Atbildēt
Dzēsts lietotājs

Tantuki dažreiz runā ļoti prātīgi

28.septembris, 14:04 Atbildēt

Jā, ujobok, Sarmite Redliha patiešām rakstīja saprātīgi:))) vecuma marasma pārņemta govs:)

29.septembris, 20:48 Atbildēt

Tikai tad ja caur d....piedzemdēs un uztaisīs...

27.septembris, 11:27 Atbildēt

Tieši tā

27.septembris, 15:21 Atbildēt

Un neta idiotiem ir daudz ,daudz darba..

27.septembris, 19:06 Atbildēt

Mārci tak dzemdēja, domā, ka šitie nevarēs?

27.septembris, 19:14 Atbildēt

Bail pat iedomāties, kas var šādai "ģimenītei" ienākt prātā un ko var izdarīt ar bērniņu, labi ja tikai samaitā nākotni....Nu diez vai to vispār var saukt par ģimeni, ja pat tīri tehniski nespēj par tādu kļūt..,,

27.septembris, 13:44 Atbildēt

Divi idari grib buut teevi ? Nu tak dzemdeejiet ! Slabo ? Tikai kaku stumdīt mākam ?

27.septembris, 15:19 Atbildēt

Ej tu neta idiots dirst ar saviem neta murgiem..

27.septembris, 19:07 Atbildēt

Tu pats es pederasts kaku stumditajs.

27.septembris, 20:59 Atbildēt

Cik laba doma ,lai tin prom no LV.

27.septembris, 15:20 Atbildēt

Es heibētu, lai tu tu tin prom. Un pasaule kļūst aizvien šaurāka tādiem idiotiem, kā tu. Hmm, varbūt Papua-Jaungvineja? Tomēr tur laikam atkal ciltis piekopj homoseksuālismu. Vatikāns neder, jo tur homo ir augstā vērtē. Palīdzēsi? Pitkērnā ir tikai apmēram 50-60 iedzīvotāju, incests zeļ un plaukst, tevi tur uzņemtu atplestām rokām, tu varētu visas sievietes un vīriešus.

29.septembris, 13:53 Atbildēt

Bībelē teikts, ka Dievam tīkamas tīras asinis.

27.septembris, 17:09 Atbildēt

Kas ir bībele? Tikoat labi varēji te pieminēt kādu komiksu.

29.septembris, 13:49 Atbildēt

Ko tie pediņi te vienmēr reklamējās ,ģimene var bū tikai sieviete un vīrietis un nevar pediņiem ļaut adoptet bērnus ,tādus pašus izaudzinās

27.septembris, 22:16 Atbildēt

Pilnīgi aplami. Tevi dzemdeja sieviete, bet tavs tēvs taču pisās ar citu vīrieti? Un tavs brālis pisa tevi pašu? Kristap, atveries, atver to ieeju starp dibena vaigiem. Zinu, ka tev patiks.

29.septembris, 14:57 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 11:56

Jaunākās diskusijas