Pārslimošana ar Covid-19 iedragājusi Pētera Vaska veselību

tautaruna.lv 23.septembris, 17:30
 
F64
Režisore Dzintra Geka atklāj, ka pagājuši jau seši mēneši, kopš viņa ar vīru komponistu Pēteri Vasku pārslimojuši Covid-19, vēstīts Evijas Kalnbērzas materiālā "Pieredze, kas nedrīkst atkārtoties" izdevumā "Privātā Dzīve".

Režisore atzīst, ka abi ir dedzīgi vakcinācijas piekritēji un tagad gaida zvanu no ģimenes ārsta. Iepriekš neesot varējuši vakcinēties vasarā saķertas citas infekcijas dēļ.

Viņa atklāj, ka nepatīkamākais ir tas, ka Covid-19 pārslimojušajiem ir zema imunitāte.

"Vīram analīzēs uzrādījās, ka aktivīzējies pirm 15 gadiem pārslimotās Laimas slimības izraisītājs - borēlijas vīruss," pauž Geka, sakot, ka to pašu analīzes uzrādīja arī viņai, lai gan nebija slimojusi. Turklāt vasarā viņai kājā iemetās roze. Pēc viņas teiktā, tas nozīmē, ka zemās imunitātes dēļ organismā kaut kas tika izprovocēts.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 13

 
Anonīms
 
Dzēsts lietotājs

Es ari esu vakcinēšanas piekritējs.Visi kovidfani jāvakcinē kamēr pa ausīm tek ārā,tad jāsit probķi ausīs kā alus mucā un atkal jāvakcinē .Jā ,pareizi Geka saka.

23.septembris, 17:41 Atbildēt

Un ko vēl varētu ieteikt? Ko saki par manu ierosinājumu-palaist visu pašplūsmā(COVIDa taču nav), dzīvojam, kā senāk, izturamies tā, kā būtu tikai vienkārša saaukstēšanās, saslimuši turpinām apkārt vazāties, iet uz darbu, veikaliem, krogiem. Kurš izdzīvos, izdzīvos, pārējiem ar lāpstu pa pakaļu un bedrē iekšā. Nu paliksi dzīvi kādi pāris simti tūkstoši, kas par to, toties visi brīvi un nevakcinēti!

23.septembris, 18:05 Atbildēt
Dzēsts lietotājs > rolands.60ab5f013fd32

nu runājot par to bedri jau tevi prasu ne pirmo reizi,nu nosauc tos savus radus un paziņus kuri miruši no kovida? Es nepazīstu nevienu.Kāpēc man jākrīt panikā un jādur nezināmas izcelsmes viela ( par kuras sekām neviens atbildību neuzņemas),ja lasu ,ka pat 100 gadīgie izslimo to kā gripu.Pēc of datiem 1,8 % mirst un pēc 80 gadiem.A ko jūs vakcinētie par mums cepaties,jums tak vairs nekas nedraud.??? Kāpēc baidies no manis,ja esi vakcinēts un drošībā ???

23.septembris, 18:19 Atbildēt

Manu paziņu lokā no kovida nomira divi. Viens bija 49, otrs- 72 gadīgs. Tie, kuri saslima- dažiem nekas, dažiem vēl pēc gada oža nav atgriezusies pilnībā, lai gan garšu jūt, bet viena pret pašas gribu kļuva par "dāmu"- pēc slimošanas parādījās nesaprotama ekzēma uz rokām un nu visu laiku jāpavada speciālos cimdos, cīnoties ar nenormālu niezi un dzerot kilogramiem medikamentu. Tā ka var izvēlēties, - nevakcinēties un cerēt, ka pārslimos viegli un nenomirs vai nekļūs par invalīdu, vai arī ieķert bik sāpīgu kaifu no adatas, bet pasargāt sevi no letāla vai paliekoši slimīga iznākuma.

23.septembris, 19:00 Atbildēt

Kā tu domā, vai visā pasaulē iespējams sastapt tik daudz aktieru, kuri sava prieka pēc tēlo slimos, daži pat iemanās nomirt, visi kā viens sarunājuši. Domāju, ka starp miljoniem tomēr atrastos kāds drosmīgais, kurš pastāstītu patiesību, ka viņiem visiem tik daudz samaksāts par tēlošanu, ka neviens negrib atzīties. Es pat ieteiktu vest antivakserus uz smagi slimo COVID palātām ekskursijās( bez maskām, protams).Mēs vakcinētie jau par sevi necepamies, bet par jums, tumsonīši, tomēr taču dzīvas radībiņas, lai arī bez smadzenēm kā amēbas, bet tomēr dzīvas būtnes.

23.septembris, 20:41 Atbildēt
Dzēsts lietotājs > perle

sērgas laikā 2 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nu moins !!!! 2 dienu laikā pirmais kurš raksta par 2 mirušajiem.Bizness plaukst,kilogramiem zāļu rij un brīnās kāpēc ekzēmas??? Es jau kapā būtu.Perle ,pirms tici kādam ar bezmaksas brīnumsprici jāatceras,ka medicīna ir bizness.Aikāsāp kurš ārstē sliekas,mušiņas un bez maksas ir tikai pasakās.

23.septembris, 20:46 Atbildēt
Dzēsts lietotājs > rolands.60ab5f013fd32

es nesaku ,ka slimības nav.Es saku,ka ir uz tās milzu bizness.Nekas ne no kā nerodas.Pirms strīdamies pajautā jebkuram kurš ir ar gripu slimojis.Kas ir gripa ? Tad runātu tālāk.Nekas cits kā agresīvāks gripas paveids un viss.Labi kovids. Paskaties pats cik internetā cik gadā ES mirst no parastas gripas? Es atradu un tie ir līdz pat 75 000 cilvēku gadā,Kur ažiotāža? Visiem pohuju.No gripas ari mirst un ne maz.Bet kāpēc pohujs?Kāpēc no AIDS nav izstrādātas vakcīnas veselos 40 gados? Pohuj,bet no kovida bac 2 mēnešos gatavas vakcīnas,testi,viss zināms kādas tās antivielas ir un citas lietas,juridiski noformēts,uz suslikiem pārbaudīts un viss pārējais zināms.????izskaidro kā pāris labaratorijas var pārbaudīt momentāni uz kovidu 430 000 skolēnu spļāvienu pirms 1 septembra došanos uz skolu,+ policija+ skolotāji+ skolu apkalpojošais personāls.Kopā 500 000 spļāvienu.Tas ir reāli ????

23.septembris, 20:55 Atbildēt
Dzēsts lietotājs

500 000 X $$$$$= ???????$$$$$$!!!!!!!! Varbūt pieleca ????!!!!!!!

23.septembris, 20:57 Atbildēt

Tagad ir viens bet. Lai iekārtotos darbā, gandrīz visi prasa sertifikātu. Es zinu vienu uzņēmumu, kur nevakcinētajiem draud nemaksāt bonusu. Likumīgi tas nav, bet ir kas uzķeras.

24.septembris, 8:01 Atbildēt
Marcis > perle

Tie visi 99% ir reali neta idiotu neta murgi..

24.septembris, 9:14 Atbildēt
Dzēsts lietotājs > jelena.sergejeva

Strādniekus kuri nelok tā jau grūti atrast.Atrast piem.metinātāju (kurš tiešām māk metināt) par to kapeiku algu tā jau ir nenormāli grūti.Ja prasīs vēl to indes sertifikātu ,tad bankrots.No melnā darba darītājiem es personīgi nezinu nevienu kurš to indi ir dūris sev.(visi tikai pasmejas,ka prātu vēl nav izkūkojuši).Paglupie penši ļoti daudz,bet jaunākus es nezinu.Mans vecais gnīda ar potējās savos 84 gados un drebošām rokām gaida to nākamo laimes mirkli ,kad šim na haļavu to indi grūdīs.Ceru,ka nostrādās tā pote beidzot un ...

24.septembris, 12:34 Atbildēt

..esu,esu??

24.septembris, 22:54 Atbildēt

Tāds tādu atrod... :D

23.septembris, 19:10 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 13:38

Jaunākās diskusijas