Lauris Reiniks piedzīvo ļoti neērtu brīdi

tautaruna.lv 20.septembris, 12:00
 
Ģirts Ozoliņš/F64
Šovā "Četri uz koferiem" kanālā STV pirmā! dziedātājs Lauris Reiniks sajuties neērti Latvijas šovu zvaigznes Magones Šutovienes un restorāna “Hercogs” vadītāja Andra Rūmiša dēļ.
"Es tajā brīdī domāju - es neko nezinu, es gaidu autobusu. Gribēju uzbāzt kartupeļu maisu galvā," par notikušo izsakās Reiniks.

Ceļojuma uz Grieķiju laikā vadības grožus pārņema Magone Šutoviene. Lai pārsteigtu savus ceļabiedrus, viņa nolēma ne tikai mesties piedzīvojumos Atēnā, bet arī aizvest pārējos uz kādu brīnumskaistu salu netālu no Grieķijas galvaspilsētas.

Tomēr kompānijas jautro noskaņojumu no rīta pabojāja konflikts starp Magoni Šutovieni un Andri Rūmīti, kuri pirms dienas aktivitātēm apmainījās asākiem vārdiem. Rūmīti neapmierināja Magones izvēlētā brokastošanas vieta, bet Magoni aizskāra ševpavāra noskaņojums un komentāri. Abu konflikts izvērsās brokastošanas laikā, kas radīja neērtu brīdi klāt esošajam mūziķim Laurim Reinikam un influencerei Laurai Ķīsei.

Magone arī norāda, ka dzirdējusi Rūmīti sakām, ka viņa un mūziķis Lauris Reiniks ir "cita ranga", kamēr Magonei ir pavisam cits līmenis. Šie komentāri dzejnieci ļoti sāpinājuši.

Vēlāk gan šefpavārs Magonei atvainojās, norādot, ka "tas bija humors".

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 9

 
Anonīms
 

Ja sanāks čiki-drallā, tad no Magones kartupeļu maisi būs vairumā.

20.septembris, 12:23 Atbildēt

Jā, Rīgas tirgū, kā man teica pusbrālēns Vilnis no Ogres, kartupeļi maksājot 0,80€/kg. Ogrē par 1€. Tā kā Reinikam un šefpavāram īpaši ar Magoni ir jādraudzējas.

20.septembris, 13:38 Atbildēt
Jelena Sergejeva > izidors.m.rkak.ns

Tur jau super bizness!

20.septembris, 15:40 Atbildēt
īpaši stulbs > jelena.sergejeva

Nu, kā tad..!

20.septembris, 16:55 Atbildēt

nebija dupsi izmazgājis ?

20.septembris, 17:06 Atbildēt

Magone varēja likt Rūmītim lai šis uzraksta kaut vienu balādi, par poēmu nemaz nerunājos, tad redzētu līmeni. Dungot vai uzsvilpot visādus meldiņus katrs duraks prot.

20.septembris, 18:04 Atbildēt
Dzēsts lietotājs

a ko ta? Reiniks vazelīna vietā sev dupsi ar melno zābaksmēri iezieda ???Jā,čibriks izskatijās kā nēģeriem,bet tikai žēl ka mazāks !!!

20.septembris, 21:22 Atbildēt

Lai nu lai-Laurim ir cits līmenis.Nelieniet ,kur neiederaties, nu godīgi.Un no humora tur patālu.

20.septembris, 22:42 Atbildēt
Dzēsts lietotājs

Protams.Mums līdz Laura homoseksuālajām tieksmēm ir tāls ceļš.Ja Tu redzētu ko tas Lauris darās gultā ar spalvainu onkuli ,tev tas ari liksies patālu no humora.Jāraud,jo pat tādus sievietes liela.Neiederos piderasos nu nekādi.Taisnība.

21.septembris, 16:56 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 2:11

Jaunākās diskusijas