Populāra latviešu dziedātāja vairs neslēpj izredzēto un paziņo par saderināšanos

tautaruna.lv 20.septembris, 17:30
 
Dāvis Ūlands/F64
Jaunā latviešu dziedātāja Adriana Miglāne, kura pērn pasaulē laida pirmdzimto, sociālajos tīklos pavēstījusi, ka saņēmusi bildinājumu.

Miglāne saderinājusies ar mīļoto vīrieti un sava bērniņa tēvu, kura vārdu pirmo reizi atklājusi publiski - Krišjānis Sondors.

"Vēl tagad raudu aiz laimes…. Tas bija tik skaisti, tik ļoti. Protams, ka saku Tev JĀ!" par bildinājumu rakstīja Miglāne.

Vēl vienā bildinājumam veltītā ierakstā Miglāne norāda, ka viņai, saņemot bildinājumu, pats svarīgākais bijis mirklis, sajūtas un tauriņi vēderā. "Man nevajag greznu pili ar milzīgiem baloniem, es tikai vēlos mīlestību! Un krāt skaistas atmiņas, jo tās mēs nopirkt nevaram," viņa piebilda.

Kā zināms, Adriana Miglāne bija viena no trim pirmā Latvijas “X Faktora” finālistiem, līdz ar Līgu Rīderi un Arturu Gruzdiņu, kurš beigās plūca uzvaras laurus. Jaunā dziedātāja iedziedājus dziesmas gan pati, gan kopā ar citiem latviešu māksliniekiem, bet pērn augustā 20 gadu vecumā kļuva par māmiņu.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 5

 
Anonīms
 

Labi ir, nedzīvos ilgāk grēkā.

20.septembris, 17:54 Atbildēt

Āmen!

20.septembris, 18:46 Atbildēt

Ko nozīmē dzīvot grēkā? Grēkā jau esam dzimuši un laulības ir visiem pie vienas vietas. Aiziet pie altāra, nenozīmē, ka nedzīvos grēkā. Es nekaunos, ka 23 gadus dzīvoju "grēkā". Man nav vajadzīgs zīmogs pasē, vai svētība, lai normāli dzīvotu ar mīļoto vīrieti. Es joprojām neesmu šķīrusi savu pirmo laulību. Nu viss, tagad jānomētā ar akmeņiem?

20.septembris, 23:11 Atbildēt
bezkaunīgais sivēns > jelena.sergejeva

Katram savs viedoklis, bet tāpēc ar akmeņiem nav jāmētājas.

21.septembris, 15:05 Atbildēt

Īsti nezinu, bet man liekas, ka Adriana ir no tiem Aknīstes Miglāniem cēlusies... Sirsnīgi cilvēki visi.

21.septembris, 9:45 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 12:46

Jaunākās diskusijas