Baiba Sipeniece-Gavare dalās iespaidos, cik stingri Covid-19 ierobežojumi ir Vācijā

tautaruna.lv 14.septembris 2021, 19:30
 
Vladislavs Proškins/F64
Pagājušā nedēļas nogalē modes preču veikals "About You" organizēja jaunās sezonas modes skati, pulcējot sabiedrībā pazīstamus cilvēkus un influencerus no visas Eiropas, tostarp arī no Latvijas.

"About You" organizētā modes nedēļa norisinās Vācijas galvaspilsētā Berlīnē, iepazīstinot ar veikala rudens/ziema 2021 sezonas precēm.

Lai iepazītos ar šo kolekciju, uz Berlīni bija devušās arī Latvijā pazīstamas personības, kā Baiba Sipeniece-Gavare, influencere Kristīne Dzenīte, influencere un žurnālista Kārļa Seržanta meita Marta Seržante.

Baiba Sipeniece-Gavare uz modes skati devusies kopā ar vecāko meitu Grietu Sipenieci, pilsētā pavadod divas dienas.

Instagram story, @baiba.sipeniecegavare / Baiba Sipeniece-Gavare

Ceļojuma laikā Sipenieces pārsteidza kāds protests Berlīnes centrā.

Un protesta mītiņš ar tur bija,motociklisti brauca "Ar Dievu ,vasara!"zaķu� kostīmos braucienā,un politiķu plakāti ar solījumu mūžīgi mūžos pestīt tavu dvēseli ar tur bija,un krāniņus viņiem zīmē virsū gluži kā pie mums-arvienvārdsakot pilna buķete��♥️!
Un cienīt visus� vides plakātos ar tur bija(deputāte Stepaņenko un coo, nebrauc,paliks slikti�).
Berlīne dzīvo !!!��

publikācijas aprakstā teic Sipeniece-Gavare.

Žurnālista Kārļa Seržanta meita, influencere M.ART.A uz modes nedēļu devusies vienatnē. Dažādu pasākumu starplaikos influencere baudījusi maltītes Berlīnes kafejnīcās un iepazinusi pilsētu.

Šajās brīvdienās devos savā pirmajā solo tripā uz modes skati Berlīnē! Uzsākot ceļu, biju ļoti nobijusies un satraukusies, bet šīs izvērtās par lieliskām trim atpūtas dienām, kuras jau ļoti sen biju vēlējusies. Mazliet atslēgties no ikdienas lietām, vietām un cilvēkiem, baudīt gardus dzērienus un vēl gardākus ēdienus, vienatnē izbaudīt laiku Berlīnē un galvenokārt - ne par ko nedomāt un neuztraukties!

savu sajūsmu pauž Marta.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: 8.maijs, 18:33

Jaunākās diskusijas