Maligina atklāti runā par mirušo vīru un nakotikām

tautaruna.lv 14.septembris, 15:14
 
Ekrānuzņēmums no Youtube/ Dž. Spot
Māksliniece Elīna Maligina, kura izmanto pseidonīmu Helen Ora, viesojoties pie režisora Dž. Dž Džilindžera un radio personības Ievas Adamss "Sarunās par jūtīgām tēmām", kas vērojams YouTube kanālā Dž. Spot, atklāti runājusi par mirušo vīru Valēriju Maliginu un runām par narkotikām.

V. Maligins nomira 2017. gada 9. decembrī.

Kā norāda Elīna, viņai laiks pirms vīra nāves asociējas ar ļoti labu laiku abu attiecībās, jo "tas bija miera periods pēc milzīgiem strīdiem".

Maligina nenoliedz, ka viņai bieži uzdod jautājumus par narkotiku lietošanu.

Māksliniece uzsver, ka savā dzīvē nekad nav lietojusi narkotikas un nav tām "pat pieskārusies". "Es neesmu ne reizi dzīvē lietojusi narkotikas," pauž Elīna.

"Valērijam bija sava dzīve un tas, kas nāca līdzi viņa bagāžā. Es negribētu, ka šīs lietas nepārtraukti mēģina pārzīmēt, pārvilkt un pārkonturēt uz mani. Tad, kad mēs satikāmies, viņam jau bija bijusi sava dzīve. Cilvēks ir dzīvojis pirms manis arī. Nebija tā, ka viņa dzīve sākās, es atnācu un viņš nokrita," norāda Maligina.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 9

 
Anonīms
 

Kokaīns nav barkotikas

14.septembris, 15:30 Atbildēt

Tā ir bagāto cilvēku kafija,apmēram.

16.septembris, 14:39 Atbildēt

Nu, nevajag mums katru dienu uzbāzties ar Maliginas skumjajām pārdomām un sērīgajām atmiņām! Manuprāt, visi Tauta Runā aktīvākie komentētāji ir savā dzīvē pārdzīvojuši kādas drāmas un traģēdijas, izņemot varbūt Marci, bet vai tāpēc mums būtu obligāti arī jāizjūt sistemātiska un periodiska empātija pret Maliginu? Nepārtraukta grimšana atmiņās un nostalģija bojā cilvēka psihi, modina slēpto depresiju un traucē ikdienai. Tad jau labāk biežāk rakstiet par optimistisko Magoni un dzīvespriecīgajiem peredastiem Kašeru un Miņinu.

14.septembris, 16:29 Atbildēt

Pareizi, rakstat par debiliem pediniem, nevis par mirušiem

14.septembris, 16:33 Atbildēt

Magone vēl jā, bet Kašmarmiņins nekādu dzīvesprieku neizraisa. Tieši otrādi, sliktu dūšu.

14.septembris, 17:46 Atbildēt

Melots jau nav, jo narkatu lietoja Elīna Maligina, nevis Helena Ora

14.septembris, 19:19 Atbildēt

Kokaīns peźā nav narkotika

15.septembris, 13:41 Atbildēt

atklāti viņa nerunā neko , tikai gaudo, ka ne pie kā nav vainīga. Riebjas lasīt un skatīt to plikpauri.Uzbāžas ar savām bildēm visos portālos. Labāk būtu aiznesusi ziedus uz Maligina kapa, nevis censties pierādīt savu nevainīgumu, jo tāpat neviens viņai netic.

15.septembris, 14:47 Atbildēt

pie pilnas apziņas tādai nevar iespraust

15.septembris, 14:49 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:42

Jaunākās diskusijas