Raudāšana, badošanās; kā patiesībā Gobzems notievēja?

tautaruna.lv 14.septembris, 9:20
 
f64.lv, Romāns Kokšarovs
Politiķis Aldis Gobzems Facebook atspēkoja "mītus", kas tiek izplatīti sociālajos tīklos par viņa veselību, un atklāja savu tievēšanas metodi.
Gobzems atspēko mītu, ka viņš esot narkomāns, uzsver, ka tievēšanās sports ir otršķirīgs, galvenais ir ēdiens (viņš atklāj, ka kādu laiku ir badojies). Tāpat viņš uzsver, ka sacenšas tikai ar sevi un nereti raud.

"101 vs 74.8. Kurš ir īstais un kurš ir klons? Iziesim pa punktiem.

1. Pretinieks presē meinstrīmā un tviterī. Gobzems narkomāns. Parādiet man vienu cilvēku, kurš lieto narkotikas un vienlaikus 3 ar kapeikām mēnešos no nulles ir spējis noskriet 11 pusmaratonus, vienu pilnu maratonu plus katru dienu 10km. Paralēli nobraukt ar riteni 181km, 152km, vairākas reizes 120km, daudz reizes 80-100km, 60km nu jau ir tāds chill ride. Tādam narkomānam sen bija jābūt mirušam. Ja uzticas zinātnei.
2. Lai nomestu svaru, sports ir otršķirīgs. Galvenais ir nepierīties. Es badojos pirmo nedēļu. Pat ne badojos, pielāgojos un pārkārtojos. Visi, kuri mani ir satikuši pēdējā laikā, redz, ka ēdu gandrīz visu laiku. Bet nedaudz un citādāk. Tātad - nepierīties. Miltu produkti un cukurs. Es ieteiktu tos neēst vakarā. Sporta slodze samazinās vēlmi pēc trekniem ēdieniem. Jo lielāka slodze, jo mazāka vēlme pēc trekniem un neveselīgiem ēdieniem. Jā, alkohols manā uzturā šobrīd ir nulle mililitri. Pilnīgi mierīgi var iztikt.
3. Gribasspēks un raksturs. Es domāju, ka tikai aklais var neredzēt. Vislabāk gribasspēku un raksturu rūda ciešanas. Noklausīties visu to drazu, ko par mani saka, tam vajag raksturu. Lai gan es neklausos. Man ir vienalga, ko runā tie, kuri iepalikuši aiz muguras.
4. Es sacenšos tikai ar sevi. Man nevajag pierādīt nevienam citam neko. Tas ir vienīgais veids dzīvot pozitīvā enerģijā. Tie, kuri mani šobrīd satiek klātienē, pērk manu pozitīvo enerģiju. Tā maksā vairāk par miljoniem iegrūstiem pr kampaņās, kuras nestrādā. Es saņemu mīlestību un to dodu. Strādā tas. Un to nevar mākslīgi. Izejas punkts - sacensties tikai ar sevi, lai būtu patstāvīgā komfortā.
5. Es nereti raudu. Es izraudu ārā visu slikto. Cilvēku nelaimes, ko man nācies uzklausīt. Un personiskus pārdzīvojumus, savas sirdssāpes. Tam es izmantoju sportu kā meditāciju. Lai atbrīvotos. Dzeršana nepalīdz un nekad nav palīdzējusi nevienam.
6. Gobzemam ar veselību viss nav labi. Ja man nebūtu ar veselību labi, es nevarētu turēt tās slodzes, kuras turu. Ne tikai skrienot un lecot, bet papildus tiekoties ar cilvēkiem visā valstī.
7. Mīlēt. Tas ir visa pamatā," viņš raksta.

Jau vēstījām, ka Gobzems, publicējot bildes sociālajā tīklā Facebook, parādījis savu notievēšanas rezultātu.

Teju četru mēnešu laikā Gobzems atbrīvojies no 24 kilogramiem svara.

Viņš raksta, ka 27.aprīlī svēris 101 kilogramu, bet četrus mēnešus vēlāk - 24.augustā - svēris 77 kilogramus.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 10

 
Anonīms
 

Koncentrācijas nometnes covid nodaļa?

14.septembris, 9:45 Atbildēt

Arī šitam esmu gājis cauri.Vajag lielu gribasspēku,pārsvarā apdirsēji ir tupi dīvānā sēdētāji,kas nopīpē paciņu dienā un kāpjot uz otro stāvu dabūn aizdusu un ir problēmas ar erekciju.To visu drazu ar ko viņu apmetā tie nav nekādi sportisti un nekad nav darījuši nevienu no tām,lietām,izņemot raudāšanu cik viss slikti.

14.septembris, 9:49 Atbildēt

Mani tas absolūti neinteresē.

14.septembris, 9:55 Atbildēt

Pavērojiet viņa acu skatienu , acu zīlītes. Neprot konkrēti noformulēt savu sakāmo , atbild pavisam ko citu. Pievērsiet uzmanību kustībām.Varbūt badojas, bet noteikti kaut ko arī lieto.

14.septembris, 11:48 Atbildēt

Kokaīns

14.septembris, 14:53 Atbildēt

Tā arī man " viena tante" teica.Bet,ja kas,tad adekvāts viņš nav.Lieto noteikti.

14.septembris, 15:19 Atbildēt

Pēc tā kundziņa teiktā sanāk, ka praktiski katru nedēļu viņš ir maucis pusmaratonu, maratonu, braucis ar ričuku nopietnu gabalu un bez tam vēl pa starpām skrējis 10km katru dienu un vēl metis nost svaru. To visu pat ļoti trenēts sportists nevarētu izdarīt. Būtu problēmas ar atjaunošanos, balsta aparātu u.c. :))) Te viņš apgalvo, ka no nulles sācis. :))) Viņš melo. Jebkurš kam ir kaut neliels sakars bijis ar lielākām slodzēm zinās un pateiks- Gobzems melo.

14.septembris, 18:09 Atbildēt

Vienradzi , viņš nemelo . Vienkārši viņam ir stiprs gribasspēks un mērķis dzīvē / motivācija . Narkomāniem nav gribasspēka .

14.septembris, 21:56 Atbildēt

bet mani interesē,cik spaiņu ir jāpieraud,lai šitā novājētu.Viņš izskatās tā,it kā būtu nācis kājām no izsūtījuma Sibīrijā.

14.septembris, 18:53 Atbildēt

Priekš vīrieša tas ir pavisam normāli. Es jaunībā reiz nometu 30 kg laikā no 4 maija līdz kādam 15 septembrim. Īpaši veselīgi jau tas nav, bet ir iespējams. Arī ja pirms tam ēsts vieglprātīgi, t.i. Taukaini, trekni, cukuroti un pēkšņi sāk est veselīgi. Nevajag visur meklēt slikto. Tas gan nenozīmē, ka esmu Gobzema fans. Drīzāk pretēji.

14.septembris, 22:09 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:42

Jaunākās diskusijas