LTV ziņu meitene Ramona Salmiņa piedzīvo nepatīkamu situāciju ceļojuma laikā

tautaruna.lv 10.septembris, 16:11
 
Mārtiņš Zilgalvis/F64
Latvijas Televīzijas Laika ziņu moderatore Ramona Salmiņa sociālajā vietnē Instagram dalījusies ar kadriem no atvaļinājuma Grieķijā un atklājusi, kāds incidents teju sabojājis atvaļinājumu.
Salmiņa pastāsta, ka pat ilgi gaidītā atvaļinājumā var nākties saskarties ar nepatīkamām situcijām un arī viņas atvaļinājums Grieķijā "gluži nesākās kā plānots".

"Aizlidojām uz Corfu, bet mana bagāža nē! Jums ir kādreiz tā gadījies?
Man pirmo reizi šāds “piedzīvojums”. Tik ļoti sakreņķējos, ka pat raudāju tādām kārtīgām asarām. Tajā brīdī šķita - katastrofa un atvaļinājums ir sabojāts! It kā jau sīkums, bet man nebija praktiski nekā, viena mazā rokassomiņa, kurā, protams, nekā daudz nebija! Nācās doties neplānotā šopingā, lai būtu, ko vilkt mugurā!

Tagad par to domājot, šķiet pat nedaudz smieklīgi un skumji reizē, cik ļoti mēs pieķeramies lietām, cik tās mums ir svarīgas, bet beigu beigās - tās taču ir tikai drēbes, tomēr tajā brīdī šķita, ka esmu pazaudējusi kaut ko tik ļoti svarīgu, absurds!" - raksta Salmiņa.

Dzīvespriecīgā laika ziņu moderatore pēc lielajiem kreņķiem nolēmusi "vienkārši baudīt un priecāties par atvaļinājumu, par skaisto Grieķiju, fantastiskajām emocijām un sajūtām, un pats galvenais - laiku kopā ar ģimeni".

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 53

 
Anonīms
 

Situation=stāvoklis, atrašanās vieta.Šajā reizē droši vien bija domāts -gadījums? Mācīsimies lietot latviešu valodu!

10.septembris, 17:38 Atbildēt

Te jau ar drinker jāapspriež. Viņš ir spečuks šajā jomā.

10.septembris, 18:47 Atbildēt
Beerdrinkers Von Kowelenz > jelena.sergejeva

Es tiešām varu viest skaidrību par vārdiem "situācija" un "gadījums".

Gadījums- publiskā vietā piemetas caureja, bet tualetes nav. Pēdējā brīdī tu atrod krūmus, bet bikšu rāvējslēdzējs ir ieklemmējies.

Tad tu nokļūsti ļoti nelāgā situācijā.

10.septembris, 21:47 Atbildēt
Beerdrinkers Von Kowelenz > jelena.sergejeva

Jelena, bez manas skaistās latviešu valodas, man vēl piemīt plašas zināšanas psiholoģijā. Es varu tā, īsumā, visu par tevi pateikt- uzzīmēt tavu portretu. Bet tev tas nepatiks, jo sapratīsi to, ka es taisnību saku. Tava diena būs beigta + pārējie šī portāla lietotāji par tevi uzzinās padaudz. Tādēļ es to nedarīšu.

10.septembris, 21:59 Atbildēt
Juris > 583738203030947

Varu jūs apbedināt - NO PSIHOLOĢIJAS JŪS NEJĒDZAT NEKO ! Es toties bez kautrēšanās varu "uzzīmēt " jūsu portretu - garīgi mazattīstīts cilvēciņš kurš slimo smagā formā ar lieluma māniju , cilvēciņš bez kultūras un labām manierēm , ļoti nekaunīgs un nepieklājīgs ( it sevišķi pret sievietēm ) , jūs esat ļoti gļēvs un bailīgs , par ko liecina ka rakstāt slēpjoties aiz pseidonīma. Jūs esiet mazizglītots , bet mēģiniet izlikties par erudītu un zinošu cilvēku , tāpēc regulāri izgāžaties un kļūstiet smieklīgs . Nu ko lai saka - par Marci gudrāks gan esiet . Lūk jūsu portrets !

10.septembris, 23:16 Atbildēt
Jelena Sergejeva > 583738203030947

Padaudz??? Psihologs no Tevis, kā no manis valodnieks. Ja mani uztrauktu katra T. R. lietotāju viedoklis, tad manis šeit vispār nebūtu.

10.septembris, 23:18 Atbildēt
Beerdrinkers Von Kowelenz > juris.5e2771d83ac7e

Jurīti, tev tak debilitāte piemīt:)))

P.S. Juri, norunājām apmainīties e- pastā adresēm, es tev savu nosūtīju. Tu, pider, uzdrošinājies man pārmest gļēvulību, kaut zini to, ka man rakstījis neesi. Mēsls tu esi.

Man gan tas vienalga, neba man braukt vienu sīko urlu sist, nē, nav ne mazākās intereses.

Redz, mani apvainot nav iespējams, bet tevi, pediņ, es varu aizskārt, pie tam diezgan spēcīgi:)))

10.septembris, 23:29 Atbildēt

Neuztver to pārāk personīgi, vienkārši man arī nepatīk pārāk sevī iemīlējušies tipi. Tu nez kāpēc no sevis taisi to gudrāko un visus vari pamācīt, kas ir pareizi un, kas ne. Tā nemēdz būt. Katram ir savs viedoklis, kuru Tu mēģini pielāgot tikai vienam, tas ir savējam.

10.septembris, 23:32 Atbildēt
Beerdrinkers Von Kowelenz > jelena.sergejeva

Vietējā portāla piesēdētāja, ja tu būtu laimīga, tevis šajā portālā nebūtu. Tik vien.

10.septembris, 23:32 Atbildēt
Jelena Sergejeva > 583738203030947

Stulbs jautājums, ko Tu laimīgais šeit dari? Jā man ir garlaicīgi un kaimiņi arī dzīvo patālu. Kaut kā tas laiks jāizmanto.

10.septembris, 23:40 Atbildēt
Juris > 583738203030947

Jūs man savu e- pasta adresi nekad neesat sūtījis , bet es jums gan . Kapēc neatbildējāt ? Sarunājam tikšanos un paskatīsimies kurš kuru sitīs . Pidars un gļēva, debīla cūka esat jūs un es jums pārmetu un pārmetīšu gļēvulību jo tā ir svēta patiesība . Jūs mani uzdrīkstaties aizskart tikai internetā ,jo ziniet ka es jums netieku klāt . Mani jūs nevariet apvainot nekādi , jo uz psihiski slimiem cilvēciņiem apvainoties ir muļķīgi un tas ir grēks . Par jums var tikai paņirgāties vai izteikt līdzjūtību ! Man jūsu ir žēl un tāpēc izsaku jums līdzjūtību . Bet ja gribat pierādīt ka neesat gļēvulis - lūdzu tūlīt pat uzrakstiet savu e- adresi . Es jums momentā atbildēšu un mēs norunasim tikšanos - kurā dienā , cikos un kur ! Lūdzu pierādiet ka esiet vīrs un nedodiet iemeslu cinījamajai Jelenas kundzei par jums smieties .

10.septembris, 23:56 Atbildēt
Beerdrinkers Von Kowelenz > jelena.sergejeva

Jelena Sergejeva, tu neesi sastapusi tādus, kā es. Tu neesi redzējusi neierobežotu saprātu. Absolūtu brīvību.

Pirms gadiem 20, viens, sabiedrībā zināms cilvēks man pateica- tu man nepatīc, nepatīc tādēļ, ka runājoties ar tevi, es jūtos kā niecība.

OK, viņš spēra soli pretīm atklāsmei.

Redz, manī nemīt merkantilisms, tādu īpašību, kā skaudība, zinu tikai no grāmatām, pats to nekad sajutis neesmu.

Es balstos budismā un kinismā. No budisma- labrīt kaķi, labs rīts krauklīti, labs rīts visai Pasaulei! Zirneklīti, tev arī jauku dienu. No kinisma- es esmu sunim līdzīgais, suns, bet ēdīšu to, ko es pats vēlos. Un, ja man apkārtējo rīcībā kaut kas nepatiks, es stipri iekodīšu.

Pieļauju, ka tu nesaproti par ko es runāju. Tas nekas. Neņem vērā.

11.septembris, 0:14 Atbildēt
Beerdrinkers Von Kowelenz > jelena.sergejeva

Es reti te esmu. Vēlu vakaros.

Un, jā, es drīzāk esmu laimīgs. Man neklājas būt nelaimīgam, mana sieviņa ir kopā ar mani. Un es viņu mīlu.

11.septembris, 0:18 Atbildēt
Beerdrinkers Von Kowelenz > juris.5e2771d83ac7e

Jurīti, nedirs tikai, es uzrakstīju savu e- pasta adresi- beerdrinkers@inbox.lv

Jurīti, tu vēlies savu pimpi, jeb manu sūkāt? Jebšu sētas suņa? Tu tak idiota gabals esi:)

11.septembris, 0:22 Atbildēt
Juris > 583738203030947

Tagad saņēmu un norakstīju . Šo "burvīgo" izvēli un piedāvājumu man pasakiet kad satiksimies aci pret aci . Tad uzzināsiet atbildi . Ceru ka jums tā ļoti patiks ! Varējāt gan būt mazliet kautrīgāks un šo savu piedāvājumu tagad nerakstījis . To lasa arī sievietes un šeit jūs brīnišķīgi nodemonstrējāt kas par cilvēku esiet patiesībā un nodemonstrējāt savu "neierobezoto saprātu".

11.septembris, 0:39 Atbildēt
Jelena Sergejeva > 583738203030947

Nesaki vis, tādus kā Tu es sastapu diezgan sen un tas bija Kalngalē, tikai viņi nebija tik iemīlējušies sevī un nedomāja, ka ir pasaules naba.

11.septembris, 0:57 Atbildēt
Beerdrinkers Von Kowelenz > juris.5e2771d83ac7e

Uz kurieni tad tu, Jurīti čmurīti, savu e- pasta adresi sūtījis esi?

Savā gejklubā, Zilajā austerē, ņebosj pie sienas piekāri:)

Ak tad es "slēpjos aiz pseidonīma"? Idiota gabal, es neesmu Jānis Pliekšāns, man nav pseidonīma. Mans niks soc portālos ir beerdrinkers jau 15 gadus, cilvēki zina manu īsto vārdu, es to neslēpju.

Tālāk, idiota gabal, kā mēs varam satikties?

Tu tiešām, idiota gabal, domā, ka es pametīšu savu darbu, tad lidošu no Ķelnes uz Rīgu, lai tev, sīkam vijebokam pa mūli iekrautu?

Bišķin par daudz neesi iedomājies?

Nē, sūda muša, ja vēlies dabūt pa purnu, tev nāksies lidot pie manis:)

Manu e- pasta adresi tak zini. Raksti droši, idiota gabal:)

11.septembris, 0:58 Atbildēt
Beerdrinkers Von Kowelenz > jelena.sergejeva

Tie bija mēsli. Nožēlojami nabaga dzīvnieki.

Es zināju, ka nesapratīsi manis teikto. Labu nakti.

11.septembris, 1:01 Atbildēt
Beerdrinkers Von Kowelenz > juris.5e2771d83ac7e

tak Jurīti, priekš tevis tak piedāvājums pimpi sūkāt, ir burvīgs, par to nešaubos:)))

11.septembris, 1:04 Atbildēt
Jelena Sergejeva > 583738203030947

Ar labu nakti Rodžer.

11.septembris, 1:05 Atbildēt
Beerdrinkers Von Kowelenz > jelena.sergejeva

Jelena Sergejeva, tava problēma ir tavā ierobežotajā saprātā.

Es teicu vien to, ka sunim līdzīgais esmu. Pasaules naba? Jūs ko, kundze, suņi uz to pat nepretendē... suņi ir suņi. Nekas vairāk.

11.septembris, 1:21 Atbildēt
Beerdrinkers Von Kowelenz > jelena.sergejeva

Paldies.

Ar labu nakti.

11.septembris, 1:25 Atbildēt
Juris > 583738203030947

Jau uzrakstīju . Gaidu atbildi . Ak tad tagad , vecā sūda čupa , tu atrodies Ķelnē ? Savu e- pasta adresi tev uzrakstīju iepriekšējo reizi komentāros , tāpat kā tu tagad man . Tā kā atbildi e- pastā nesaņēmu ( tas bija gaidāms ) sapratu ka esat nomīzis . Tu , vecais gļēvais perdeli slēpies aiz debīla pseidonīma , jo es labi zinu ka tev pasē nav ierakstīts Beerdrinkers... Lai izdauzītu tavus sapujušos zobus tavā cūkas purnā , ar prieku aizbraukšu arī uz Ķelni . Nav problēmas ! Uzraksti manā e- pastā , kurš tagad tev ir , savu Ķelnes adresi . Tevi neglābs no izrēķināšanās pat visa Vācijas policija un Bundestāga armija . Bet es ļoti šaubos ka esi Vācijā . To variantu tu uz fikso izdomāji lai attaisnotu savu ģļēvumu . Tu nomīzi un neparko negribi ar mani tikties klātienē . Tapēc izdomāji to pasaku .

11.septembris, 2:48 Atbildēt
Juris > 583738203030947

Mans piedāvājums ir vēl labāks - izsist tavus puvušos zobus , salaust tev ribas , nocirst tev pirkstus lai tu nespētu nekad rakstīt komentārus un sasist tevi tā, lai tu nekad vairs nespētu staigāt . Visu atlikuso mūžu pavadīsi sēžot ratiņkrēslā . Lūk tā ir īstā burvība !

11.septembris, 2:55 Atbildēt
Marcis > juris.5e2771d83ac7e

Un atkal vecais debilas perdelis un neta galvenais pederasts Juris neta telo baigu supermenu un tu debila neta mauka Sarmite Nikita beidzot aizver savas smirdigas zaunas un nepiesmirdinu neta ar saviem idiotes neta murgiem.

11.septembris, 11:06 Atbildēt
Beerdrinkers Von Kowelenz > juris.5e2771d83ac7e

Ha, Jurītm, pediņam, vēl sado/ mazo noslieces ir :)))

11.septembris, 12:00 Atbildēt
Beerdrinkers Von Kowelenz > juris.5e2771d83ac7e

Saņēmu Jura vēstuli. Ielieku vērtēšanai.

Valdis Dziļkalns bite369@inbox.lv

Kam:

beerdrinkers

Čau vecais idiots ! Nu ko neatbildi ? Tu esi nevis vīrietis , nearī normāls cilvēks , bet gan kā lēta mauka kurai vajag paradīt savu dvēseles un miesas striptīzu . Savas rupjības obligāti vajag izrādīt internetā publiski . Šeit jau nav interesanti . Bet tagad par lietu . Vai tava sieva labi sūkā ? Gribu viņai iedot atsūkāt . Ja labi sūkās viņu nesitīšu , tikai tevi . Ja slikti sūkās , padarīšu par invalīdiem jūs abus . Vai tavai sievai lieli pupi ? Atbildi tu vecā sūdu čupa fiksi . Juris .

11.septembris, 12:33 Atbildēt

Vai Jurītim nepiemīt sirdsskaidrība un dziļš intelekts?

11.septembris, 12:35 Atbildēt
Māriņa > 583738203030947

Cik nožēlojami, izlikt publiski privātu saraksti... Laikam tiešām sabijies ne pa jokam.

11.septembris, 19:25 Atbildēt
Beerdrinkers Von Kowelenz > m.ri.a.60e61ddb0621e

1. Man, ar to idiotu, nav nekādas privātas sarakstes.

2. Tas ujoboks Juris, draudēja izvarot manu sievu un abus mūs par invalīdiem padarīt. Draudēt manai sievai, lūk tas ir tiešām nožēlojami un vīrieša necienīgi.

3. Viņa draudu vēstuli pārsūtīšu policijai. Tie ir tieši draudi manai ģimenei.

11.septembris, 21:09 Atbildēt
Sarmite Nikitina > 583738203030947

Kurā vietā kāds,ko sola izvarot? Un kā nav privātas sarakstes? Ko tad izliki,publiski novērtēt? Sevi aizved un nodot policijai varoni,abi ar Mārci lielie varoņi.Tu arī apsaukā svešas sievietes par idiotēm utt.Tas arī ir vīrieša cienīgi?Vai arī TU neesi vīrietis?

11.septembris, 22:12 Atbildēt
Māriņa > 583738203030947

1. Tu nopublicēji publiskā portālā to, ko tev rakstīja tet-a-tet.

2. Tu arī esi solījis Jurim visu kaut ko.

3. Ar tādiem pat panākumiem arī viņš var žēloties policijai.

P.S. Manuprāt, tiešām nožēlojami ir tas, kā tu komunicē ar sievietēm, saukājot tās par aitām, vistām, zosu pastētēm un tamlīdzīgi. Juris mūs sauc par cien. kundzēm, tātad, tomēr, vairāk vīrietis nekā tu. Sākumā tu man likies tīri sakarīgs, taču redzot šo histēriju, redzot kā tu apcel Jeļenu par viņas gramatiku, jāsecina, ka esmu kļūdījusies. Bet tev taču vienalga, mēs visi esam idioti un tikai tu esi tas pareizais un labākais. Vienā vārdā - šovinisma paraugs. Bernards Šovs tev aplaudētu.

11.septembris, 22:46 Atbildēt
Jelena Sergejeva > m.ri.a.60e61ddb0621e

Par gramatiku gan varētu strīdēties. Es tik daudz žargonvārdus pat nezinu. Bet, kā jau teicu es ļaunu neturu. Piektdiena, kā parasti ir piektdiena.

11.septembris, 22:57 Atbildēt

Ar to es domāju vakardienas riešanos.

11.septembris, 22:59 Atbildēt
Sarmite Nikitina > marcis

Vecais perdeli,100% pidar ej kabačus pameklē.

12.septembris, 10:13 Atbildēt
Beerdrinkers Von Kowelenz > m.ri.a.60e61ddb0621e

Pārsmieties par stulbumu var:)))

Es sievietes esmu saucis par "zosu pastētēm:)))

Es, pirms kāda laika, rakstīju to, ka no Latvijas atgriezīsies mana sieviņa un es gatavoju viņai vistu aknu zosi sviestā un saldajā krējumā. Ar sīpoliem.

Jelena Sergejeva to var apstiprināt, jo tieši viņa iebilda- ir zosu aknu pastēte, ne vistu aknu zoss. Man domāt, es pateicu to, ka vārds "zose", nozīmē mērci, vārds ir ģermānisms, nācis no vācu vārda "Soße", kas izrunājās kā zose. Latvijā agrāk neteica- mērce. Atšķirībā no novadiem- zose, zoste, zosīte, zostiņa, zostīte. Nozīmē- mērce:)

12.septembris, 18:05 Atbildēt

Ramonas vietā tiešām negribētu pabūt...

10.septembris, 18:41 Atbildēt

Vai ta plika aizlidoja ?

10.septembris, 21:28 Atbildēt

Ziniet, ko Ramona pateikt gribēja?

Neba tās bagāžas negadījumu, nē. Vien lēti ponti- esmu Grieķijā un, paskat, kāda es smukiņa, bildītes ieliku:)

Cilvēki ir dīvaini. Normālā vīzē cilvēkam ir jāpiemīt neierobežotam saprātam. Bet, diemžēl, reti kuram tas ir dots.

10.septembris, 22:10 Atbildēt

Jūsu saprāts ir ļoti ierobežots . Bet toties jūsu bezkaunība , nekaunība un lieluma mānija ( viena no šizofrēnijas pazīmēm sākuma stadijā ) ir BEZGALĪGAS !!!

10.septembris, 23:19 Atbildēt
Beerdrinkers Von Kowelenz > juris.5e2771d83ac7e

Juri, pasūkāsi, draugs, manu pipeli?

11.septembris, 1:23 Atbildēt
Juris > 583738203030947

Nu tad atbrauc uz Rīgu un piedāvā man to sakot sejā . Protams , ja drosme pietiks tādai gļēvai cūkai ! Šeit tādus piedāvājumus rakstīt nav nekāda varonība . Es taču tev klāt netieku ! Kad satiksimies , tad paskatīsimies , cik no tavas lielās dūšas būs palicis pāri .

11.septembris, 3:01 Atbildēt
Sarmite Nikitina > juris.5e2771d83ac7e

Tas tak skaidrs,kas tos komentus raksta.Gļēvuļi! Gan Mārcis,gan drinkens.Drosmīgi tikai pie telefona vai datora ekrāna cūkoties un apsaukāties,bet dzīvē apdirsušies.

11.septembris, 8:38 Atbildēt
Beerdrinkers Von Kowelenz > sarmite.nikitina

Sarmīte, tieši Jurītis ir drosmīgs tikai dīvānā. Jurītis sakās, sist mani gribot, draudu vēstules sūta, bet neatklāj ne savu adresi, ne telefona numuru. Es viņu noķert nevaru- sīkais vijeboks slēpjas. Rej aiz stūra:)

11.septembris, 22:06 Atbildēt
Sarmite Nikitina > 583738203030947

Par draudiem es gan piekrītu,es nerunāju par konkrētu personu ,jo nezinu patiesību.Mums tiešām vajadzētu vairāk cienīt vienam otru.Kā redzi es pati lamājos,jo nevaru izturēt Mārča drausmīgo rupjību.Bet forši diskutēt man patīk.

11.septembris, 22:19 Atbildēt
Māriņa > sarmite.nikitina

Nav nekādu draudu, tā ir parasta retorika, riešanās, ja vēlies. Juris nebrauks uz Vāciju, un BVK nekad nebrauks uz Latviju, jo ir atradis sev labāku dzimteni. It kā patriots, taču tikai vārdos, ja vajag kādu apvainot un pazemot. Sākumā solīja Juri nolīdzināt, taču kad saņēma pretī to pašu, pēkšņi, atcerējās par policiju un ģimeni. Lūk, šis sižets varētu būt par BVK: www.youtube.com/watch?v=34lEFVcKqIc

11.septembris, 22:55 Atbildēt
Jelena Sergejeva > m.ri.a.60e61ddb0621e

Jā, nu ko lai saka, ja aiziet galējībās, tad vairs nav labi.

11.septembris, 23:55 Atbildēt
Sarmite Nikitina > m.ri.a.60e61ddb0621e

Par tiem draudiem es arī pieminēju tikai tā starp citu.Juris tāpat vien es domāju nedraud,jo laso to ko un kā raksta BVK,nav brīnums.Visus apsaukā,it īpaši sievietes.Rodas jautājums-Kā viņš izturas pret savu sievu? Un ja apdirš citus,lai nebrīnas ka saņem to pašu atpakaļ.

12.septembris, 10:11 Atbildēt
Sarmite Nikitina > m.ri.a.60e61ddb0621e

Beerdrinkers Von Kowelenz

Tā govs tak ir absolūti stulba!

Vakar, 1:39 Atbildēt

12.septembris, 10:15 Atbildēt

Kā zināms kovidkrātijā Grieķijā tikai špricētos laiž iekšā. Kā var dzīvi vēl baudīt pēc tam kad piespiedu šprici esi saņēmis? Es gribētu pēc tam nomirt.

11.septembris, 10:39 Atbildēt
Mia

Nu mirsti, negaudo komentaaros.

11.septembris, 11:44 Atbildēt

Kad man ko darit splaju griestos un skatos kas notiks nevis trinu kolhoznieka stradnieka meli

11.septembris, 17:38 Atbildēt

Ak tu nabadzite,da kam interesē tavas problēmas uz covida eras€

11.septembris, 18:59 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:42

Jaunākās diskusijas