Lauris Lizbovskis komentē savas atlaišanas iemeslus

tautaruna.lv 26.augusts, 11:30
 
Gints Ivuškāns/ F64
TV sporta ziņu žurnālists, kas trešdien paziņoja, ka viņam jāaiziet no darba televīzijā, jo TV kanāls TV3 viņu "nomaina", mikroblogošanas vietnē Twitter diskutē par atlaišanas iemesliem.

"Mans 25 gadu gājums televizorā izbeidzas ar 31.augustu. Tv3 mani nomaina. Paldies par 20 mēnešiem darba. Visiem, kuri man palīdzēja un atbalstīja - milzīgs paldies! Katrā ziņā bija interesanti!" rakstīja Lauris.

Tikmēr komentāros Twitter lietotāji pauda nepārprotamu atbalstu Lizbovskim un izteica pateicības vārdus par paveikto darbu.

"TV3 vadības eidžisms "зашкаливает" (piedod, bet neatrodu latviski ekvivalentu). Biju tik nikna, kad dzirdēju par Tevi un Artu, un Ivo. It kā viņu auditorija paliktu demogrāfiski jaunāka. Paldies Tev par daudzo gadu darbu! Lai veicas," raksta žurnāliste Sanita Jemberga.

"Turās! Ja padomā no otr pus - priekšā jauni apvāršņi, un aizmugurē pilna mugurene pieredzes. Veiksmi," piebilst bijušais Latvijas Radio ģenerāldirektors Dzintris Kolāts.

"Teikšu kā ir - LNT sporta ziņas ar Lauri Lizbovski (pārējiem arī, protams) pirms-interneta ērā bija tas kā dēļ es neļāvu TV pārslēgt uz Panorāmu. Jo, nu... sporta ziņas uzzināt 30 min ātrāk," raksta vēl kāds komentētājs.

Uz sekotāju jautājumu, kāds ir iemesls atlaišanai, Lizbovskis atbild: "Vecs". Tāpat viņš raksta, ka nepārdzīvo par notikušo, smaida, un ar humoru atbild uz jautājumu, vai viņš vēl būs redzams kādā TV kanālā.

"Kurā? Varētu Šlāgermuzikas tv pie Igora. Paldies Dievam, ir cits darbs," raksta Lizbovskis.

Viņš arī piebilst, ka strādā 5-6 dienas nedēļā diezgan smagu darbu, bet ir gatavs arī jauniem izaicinājumiem, ja var apvienot.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 12

 
Anonīms
 

Katru dienu tiek cilvēki atbrīvoti, te viens sporta žurnālists . Žīds ar jeņķi visu Latviju izvaro, bet mēs tik dziedam. Nožēlojami.

26.augusts, 17:05 Atbildēt

Labi vai slikti, tas katra paša ziņā. Gribētos tikai dzirdēt dažādu balsu kori. Dūšīgi diriģēti tenori ,tas nu tā..... .

26.augusts, 17:41 Atbildēt

"зашкаливает" (piedod, bet neatrodu latviski ekvivalentu).

-----------------------------------

Nebūdams filologs iesaku lietot "lēkā" vai "svārstās" .

26.augusts, 18:13 Atbildēt

Ekvivalents ir ''Aiziet Raznosā"

26.augusts, 20:40 Atbildēt

Kā var būt sporta komentētājs vecs, ja sporto veterāni, seniori un pat kropļiem olimpiskās spēles rīko..?

26.augusts, 18:50 Atbildēt

Jauni laiki, jauna kārtība, tādēļ "īpaši stulbs" nesaprot ka sporta komentētājs komentē arī ="ja sporto veterāni, seniori un pat kropļiem olimpiskās spēles rīko"= tad nafig tādu veci vajag, nāks jaunie un komentēs par svarcēlājiem kā "īpaši tuviem", dāmu tuvcīņniecēm kā lezbietēm, jauniešu treneriem/trenerēm kā ----- nu vispār i-netā tā nedrīkst izteikties..............atvainojos, bet nosacīti TV ekrānā ir svarīgs ne tikai fakts vai tā atspoguļojums, bet arī ģīmiskais aspekts.

26.augusts, 20:47 Atbildēt

"Зашкаливает" nav ne "lēkā", ne "svārstās". Tas ir tad, kad attiecīgais indikators pārsiedz skalas maksimālās robežas. Diemžēl, piemērota vārda latviski patiešām nav.

26.augusts, 20:27 Atbildēt

Ārpus diapazona? Daudz jaunas enerģijas Laurim un plašāku diapazonu...

27.augusts, 0:05 Atbildēt

Esmu gatava saņemt daudz kritikas,bet piekrītu tendencei,ka ekrānā vēlamies redzēt jaunas sejas tiešā un pārnestā nozīmē. Ar diktoriem kā ar aktieriem-tautai patīk tie smukie, pēc tam talantīgie. Šobrīd pasaulē ir skaistuma kults un par cik TV ir komerciāls uzņēmums,tad jāpiekrīt diktoru nomaiņai reitingu paaugstināšanai.Esmu stipri gados,tā kā jaunības maksimālismu man nevar pārmest( pati būsi veca),bet Laurim jau sen vajadzēja piestrādāt pie sava vizuālā tēla.

26.augusts, 22:45 Atbildēt

Ko tad lai saka vecā beka Opra..?

27.augusts, 16:36 Atbildēt

Kā sporta ziņu vēstītājs bija o.k.

27.augusts, 17:15 Atbildēt

Lizbovskim nebija nekādas vainas ! Mani tracina kultūras ziņu nesēja,kurai krūtis vai līdz ceļien karājas.

29.augusts, 13:17 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 23:31

Jaunākās diskusijas