Indra Salceviča pauž ļoti atklātu viedokli par attiecībām

tautaruna.lv 21.augusts 2021, 19:44
 
Ģirts Ozoliņš/F64
Stiliste Indra Salceviča sociālajā vietnē Instagram dalījiusies ar ļoti atklātu viedokli par to, vai attiecības var salīdzināt ar "darbu".

Salceviča aizdomājusies par populāro frāzi, ka "attiecības ir darbs", ko, kā pati atklāj, pēdējā pusgada laikā bieži dzirdējusi.

"Attiecības un vārds "darbs" ir savienojami tad, kad viss jau ir dziļā bedrē. Tad, kad ūdens smeļas mutē un sākas tā aizvainojumu ķeksēšana ārā utt.

Darbs var būt tikai ar sevi.Manuprāt, attiecības ir tikai un vienīgi laiks. Laiks kopā. Nedalīta uzmanība.

Kopā pavadītais laiks, kurā saproti - vari vai nevari pieņemt vienu vai otru partnera īpašību. Laiks, kurā veidojas kopīgi ieradumi, kopīgas tradīcijas un atmiņas.

Vēl...
21. gs. ir daudz laika zagļu, varbūt nemaz nav tik slikti kādu no tiem ik pa laikam izslēgt vai nolikt plauktā. Un paņemt partneri aiz rokas un iziet pastaigā. Bet vārdu "darbs" man patiesi negribētos lietot attiecību sakarā. Vēl jo vairāk es negribētu, lai man tā jebkad būtu jāsaka - es strādāju, lai šīs attiecības izveidotos vai mēs strādājam.

Un vēl....
Es pat šķiet zinu, kad sākas pirmie aizmetņi, kas ved uz attiecībām kā darbu. Tas ir tad, kad Tu otru uztver kā pašsaprotamu. Jā, iespējams, Tu rūpējies par viņu fiziski, bet emocionāli viņam ir vieta Tavas mājas plauktā un nevis līdzās..." - uzskata stiliste.

Jau vēstīts, ka pavasarī Salceviča kanāla STV pirmā! raidījumā "Kad viņas satiekas" atklāti runājusi par šķiršanos no vīra un to, vai pēc tās meklē nopietnas attiecības. Stiliste neslēpa, ka izmanto iepazīšanās aplikāciju Tinder.

"Nopietnas attiecības nevēlos, tā man ir rakstīts," toreiz atklāja Indra.

Salceviča ar Bērziņu apprecējās 2019. gada maijā, bet pēc pusotra gada abi šķīrās. Salcevičai ir divi dēli no iepriekšējām attiecībām.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

Vēl sadaļā

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 13:40

Jaunākās diskusijas