Dziedātāju MakSim izraksta no slimnīcas, taču viņa uz mājām nedodas

tautaruna.lv 21.augusts 2021, 14:12
 
Tass/Scanpix/LETA
Nesen kļuva zināms, ka pēc atrašanās komā hita Krievijas dziedātāja MakSim daļēji zaudējusi atmiņu. Jau tad MakSim pārstāve apstiprināja iepriekš izskanējušo informāciju, ka viņas pārstāvei būs nepieciešama ilgstoša rehabilitācija, raksta "eg.ru".
Tagad jau ir skaidri zināms, ka dziedātājai būs jāturpina ārstēties. Kā vēsta Telegram kanāls Mash, MakSim dosies uz rehabilitācijas centru Piemaskavā.

Pagaidām zināms, ka medicīnas iestādē MakSim uzturēsies visma 21 dienu. Gandrīz mēnesi viņai būs jāveic elpošanas vingrinājumi speciālistu pavadībā un jāizpilda dažādi vingrinājumi, lai rehabilitētos un uzlabotu savu veselības stāvokli.

Kā vēstījām, jūnija vidū dziedātāja MakSim tika hospitalizēta uz vienu no klīnikām Maskavā, jo viņa jutās slikti. Vēlāk ārsti nolēma izraisīt mākslīgo komu un pieslēgt dziedātāju pie plaušu ventilēšanas aparāta. Krievijas medijiem tika atklāts, ka māksliniece ir kritiskā stāvoklī. Ārsti darīja visu iespējamo, lai viņas stāvokli stabilizētu, bet ar katru dienu tas pasliktinājās.

Tika vēstīts, ka 3. augustā dziedātājas menedžere Margarita Sokolova aģentūrai TASS pastāstīja, ka MakSim vairs nav mākslīgajā komā, kurā viņa pavadīja aptuveni pusotru mēnesi.

Marina Abrosimova, labāk pazīstama ar savu skatuves vārdu MakSim ir krievu dziedātāja. Izdevusi trīs studijas albumus — "Трудный возраст", "Мой рай" un "Одиночка". Debijas albums tika pārdots vairāk nekā 1 200 000 kopiju, par ko tika saņemts 6 x platīns.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Vēl sadaļā

 
 
 
 
 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 2:52

Jaunākās diskusijas