LTV ziņu meitene Ramona Salmiņa atklāj detaļas par personisko dzīvi

tautaruna.lv 28.jūlijs, 13:14
 
Ģirts Ozoliņš/F64
Latvijas Televīzijas laika ziņu vadītāja Ramona Salmiņa atklāti runājusi par savām attiecībām ar uzņēmēju Artūru Plūmi, vēstīts Agneses Meieres materiālā "Salikt sevi kā puzli - pa gabaliņam vien" žurnālā "Ieva".

Ramona atklāj, ka Artūrs, kurš ir televīzijas žurnālistes Sarmītes Plūmes dēls, viņu ieraudzījis televizora ekrānā un sācis sūtīt ziedus. Abi sarakstījušies un vēlāk uzsākuši attiecības.

"Artūru redzu kā vīrieti, ar kuru gribu nodzīvot visu savu dzīvi un ar kuru gribu kopīgus bērnus. Es viņu tiešām neprātīgi mīlu," intervijā atklāta ir Ramona.

Viņa arī atklāj, ka abi diezgan ātri uzsākuši kopdzīvi - divus mēnešus pēc iepazīšanās. Pāris kopā ir jau trīs gadus.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 17

 
Anonīms
 

Apbrīnojami, bet ārēji Artūrs ir ļoti, ļoti līdzīgs man. Raksturā gan, jāatzīst, daudz viņš izturētāks par mani, jo, kā teica Ramona, pēc iepazīšanās veselus divus mēnešus gaidījis uz kopdzīvi.

28.jūlijs, 14:02 Atbildēt

Nemels niekus! Artūrs ir ļoti, ļoti līdzīgs man, nevis tev!!

28.jūlijs, 18:58 Atbildēt

Uz anālo seksu?

29.jūlijs, 12:51 Atbildēt

Skaisti jau Jūs esiet,bet šoreiz ne parto. Kaitina tavas lasītās laika ziņas.Daudz lieto vārdu "visai"nav saprotama ši vārda jēga attiecībā uz laiku.Visai silts ...vienu vakaru saskaitīju 7 reizes.Arī matemātika švaka,ja temparatūras starpība 7 gradi,tad tu saki daži grādi. Arī vārds savukārt daudzreiz lietots nevaJdadzīgi.Lūdzu piedomā pie savas valodas,mācies runāt no kolēģiem-Toma

28.jūlijs, 14:49 Atbildēt

Viņa jau nerunā no sevis, bet lasa, ko režisors sarakstījis.

28.jūlijs, 15:40 Atbildēt

"Ramona atklāj, ka Artūrs, kurš ir televīzijas žurnālistes Sarmītes Plūmes dēls... " Par ko raksta autors domāja kad rakstīja...

28.jūlijs, 18:04 Atbildēt

tā arī nepateica vai apakšgals ir noskūts vai spalvains

28.jūlijs, 18:29 Atbildēt

Tu esi stulbs...

28.jūlijs, 18:33 Atbildēt
Roberts > marcis

Un to saka podā Podā dzimušais spontānā aborta upuris mārcis, kura māte kopojās ar suni?

29.jūlijs, 12:52 Atbildēt
Marcis > roberts.59bd35ecbaf65

Tu debilas pederasts ar ciet savas smirdigas zaunas ir nepiedirs netu ar saviem slimajiem murgiem spontana aborta atlieka no savas debilas mates..

29.jūlijs, 13:20 Atbildēt

Skaidrs,ka visu nosaka naudiņa mūsdienās.Nu tik vienkārši,ieraudzīja tv,aizsūtīja ziedus virtuaalos un meitene rokā,ko neteiksi.Kuram katram jau tā Ramoniņa neatbildētu..

28.jūlijs, 22:53 Atbildēt

Mīlas faktu nedrīkst ignorēt.

29.jūlijs, 8:10 Atbildēt
Dzēsts lietotājs

Laikam veiksmīgs uzņēmējs.Šitādām tos ziedus nebūdams '' uzņēmējs'' aizsūtot pretī tikai lamuvārdus dzirdēsi.Nu pēc superveča Rembo vizuāli gan nevelk.Ja'' piķis'' ir tad jau uzreiz dod čamdīt un spaidīt un rodas zibenīgā mīla.Tas redzams ari fotkā.

29.jūlijs, 11:00 Atbildēt

No vienas puses piekrītu, nauda ir svarīga, jo psiholoģiski vecis ar naudu rada lielāku drošības sajūtu nekā vecis bez naudas (tas, protams, ja ir tālejoša doma par attiecībām).

Un tomēr visu nosaka prasme komunicēt. Pat ja nav kaudze naudas, bet cilvēks prot gan izteikties, gan ieklausīties un prot paciesties, nerunājot uzreiz par seksu, tad tāds cilvēks jau ir zelta vērtē.

29.jūlijs, 11:54 Atbildēt
Dzēsts lietotājs > anna.toll

Nerunā muļķības.Cik esmu bijis uz randiņiem man prātā pat neienāktu pirmajā dienā piedāvāt drāzties.Nezinu laikam idiota nemūzdienīga smadzenes man. Man pat ir bijis tā,ka kamēr es randiņā,dāmas draudzene iet pētīt stāvlaukumā kāds man auto,tad zvana viņai uz mobiļņiku,tikai zoss nezināja to ,ka tiem kuriem ir -2.5 dioptriju redze dzirde ir superīgākā.Acis man kā krabim uz kātiņiem izlīda.Protams notēloju .Iekrita tā kuce tāpēc,ka jaka ādas man bij no dārgā gala.

29.jūlijs, 12:29 Atbildēt
Dzēsts lietotājs > anna.toll

Ja šitas strādātu tirgū par krāvēju vai būtu tāpat? 100% nē

29.jūlijs, 12:31 Atbildēt

Ģindenis

29.jūlijs, 13:45 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 4:57

Jaunākās diskusijas