Hosams Abu Meri: Latviešu vīrieši uzskata, ka esmu "babņiks"

tautaruna.lv 19.jūlijs, 11:30
 
Romāns Kokšarovs/F64
Gastroenterologs Hosams Abu Meri Sandras Landorfas materiālā "Abi esam labākie" izdevumā "OK!" runā par savu emocionālo pusi, atklājot, ka viņā ir daudz dažādu emociju. Šī iemesla dēļ, kā saka Hosams, daudzi latviešu vīrieši viņu uzskata par "babņiku".

Kā saka Hosams, viņā ir daudz dažādu emociju un, kā uzskata, tās visas vajag izrādīt. Tāpēc viņš bieži izsaka komplimentus, draugiem, kolēģiem, sievietēm.

"Sievietei, kura mani redz pirmo vai otro reizi, var šķist - ak, Dievs, kā viņš ar mani runā, laikam viņš mani grib! Tā gadās pārpratumi, un pa Rīgu aiziet runas, ka es gribu visas sievietes," pauž Hosams, piebilstot, ka daudzi latviešu vīrieši viņu uzskata par "babņiku".

Abu Meri gan uzsver, ka tāds viņš ir vienmēr būs. Viņš nekautrējas no tā un piebilst, ja rodas pārpratumi, cenšas paskaidrot, ka tāds ir, un ka runāt var daudz.

To apstiprina arī Hosama sieva Linda, piebilstot, ka viņš kļūst arvien runātīgāks.

Abu Meri vēl piebilst - viņaprāt, vīrietim ir ļoti svarīgi izteikt komplimentus, jo tas dod balansu - tu izsaki gudrai un skaistai sievietei komplimentu un saņem pretī pozitīvu enerģiju.

Komentē 22

 
Anonīms
 

Labi ,ka neuzskata par citādi darošo.

19.jūlijs, 11:59 Atbildēt

Kāds viņš tur babņiks! Kura iedod, to uzreiz apprec.

19.jūlijs, 16:14 Atbildēt

Latviešu sievietēm patīk čučmeki, kuri izskatās pēc kāmīša . Ko latviešu sievietes atrod šitajos melnajos,spalvainajos kāmīšos?Kādus tad komplimentus viņi var pateikt? Ja nu vienīgi.... я хороший у меня большой !!!

19.jūlijs, 17:54 Atbildēt

Var redzēt, ka Tev diži skauž, ka Hosamam piekrišana pie sievietēm. Salīdzinot ar Tevi viņš ir skaists, vīrišķīgs, izglītots un ar labām manierēm, tātad labā ģimenē audzis, kas prot savus bērnus audzināt.

Tas, ka Tev ir balts mūlis nav Tavs paša nopelns, bet gēni, ar to vien ir par maz. Mazvērtības kompleksu nevar aizstāt ar apsaukāšanos vien, vajag kļūt par īstu vīrieti un nebūs jāskauž citu laimei.

19.jūlijs, 19:51 Atbildēt

Ko citu tad viņām vēl vajag..?

19.jūlijs, 19:51 Atbildēt
ostins > bro.islava.dzene

Skaists,skaists piekrītu,bet vēl daudz vairāk ir skaistuma kad šitas novilks savas panteloškas un ar melnu gaisā izslietu sieviešu prieciņu rāpjas tev virsū , to visu pavadīdams ar smalkām manierēm.Runājot par ģimenēm islama valstīs vajadzētu painteresēties vispār kas tas ir ,jo latviešu daiļavas nezin,ka vienā otrā šādā valstī kāmīši precas ar mazgadīgiem bērniem un tas normāliem cilvēkiem neievieš nekādas simpātijas pret šiem dvieļgalvju radijumiem .Mazāk jāskatās ziepju operas par visādiem čučmekiem.Tur gan viss ir ļoti skaisti tiek pasniegts priekš balto sieviešu muļķītēm.Pilns internets.Paskaties pati.

19.jūlijs, 20:32 Atbildēt
Perle > bro.islava.dzene

Ko tur skaust, ja katru nākamo sievu lecina, vēl būdams precējies ar iepriekšējo? Un tās būtu tās labās manieres? Es labāk par balta mūļa gēniem ,nekā šādiem...

19.jūlijs, 21:12 Atbildēt
Marcis > perle

Tu Perle Hosams Abu Meri Latvija ir jau no 1993 gada un tas par ari ostinam un no 2007 gada ir Latvijas pilsonis.

19.jūlijs, 21:21 Atbildēt
ostins > bro.islava.dzene

šitādiem piem Afganistānā ir veseli 8 gadīgu sievu hāremi pat 70 gadīgiem kraķiem.Kur ir tās stiprās ģimenes kuras apskaužam? Vemt jāiet.Izglītotie mērkaķi ēzeļu drāzēji.Īstie vīrieši.Dzīvnieki.

20.jūlijs, 16:22 Atbildēt
Jelena Sergejeva > ostins

Tev ir taisnība 100 %. Mans brālis no dienesta Afganistānā atnākot, to pašu stāstīja.

20.jūlijs, 19:01 Atbildēt
Marcis > jelena.sergejeva

Tu esi stulba dura,kas lasa idiotu neta trollu murgu komentarus,un tev reali nav nekads bralis ,ka ir dienejis Afganistana un pati komente savus slimos mugus.

20.jūlijs, 19:29 Atbildēt
Marcis > ostins

Tu esi idiots ostins ar debiliem neta komentiem.

20.jūlijs, 20:27 Atbildēt
Perle > marcis

Mēris ieprecējās Latvijā, ielīda politikā, lai pie pilsonības tiktu, pat muļķa Lindu piemuļķoja, ielīzdams vispirms par padomnieku, tad gultas biedru, tad aprecēja un pameta citas Lindas dēļ. Es joprojām labāk par balta mūļa gēniem...

20.jūlijs, 23:48 Atbildēt
Marcis > perle

Tu tu debila neta mauka Perle atkal murgo,vakar abdirsi Andri un Lieni tagad abdris Hosamu Abu Meri,jobana neta prostituta.

21.jūlijs, 0:03 Atbildēt
Perle > marcis

Tu gan par visiem tikai labu. Kā palasu, tā gribas acis izmazgāt- nespēju lasīt Tavas rupjības. :)

22.jūlijs, 19:03 Atbildēt
Jelena Sergejeva > marcis

Žēl, ka Tev mērgli nebūs tāda iespēja viņam acīs pateikt. Tad, kad Tu onanēji uz pediņiem tualetēs, viņš jau bija nodienējis. Atradies milicis, sūda gabals.

22.jūlijs, 22:31 Atbildēt
Marcis > jelena.sergejeva

Tu esi debila,infantila,sranija,dolabana neta mauka ar saviem garigi slimajiem neta mugiem un tev smidigajai prostitutai ir tikas darbs un Lienes ielas stura par mauku.

24.jūlijs, 15:07 Atbildēt

Хмммм, ман юау бия чуис, ка неесму латвиетис, блин...

20.jūlijs, 8:08 Atbildēt

tu blja esi mēsls! Sand niga kas ir aizmucis no kara savā valstī. loģiski , ka tā sūda

pseidopopularitāti uztur tikai izsalkušās un neapmierinātās latvijas "augstākās sabiedrības prostitūtas 50+" Un lēmums ir šāds: apēst tevi,apēst tevi

20.jūlijs, 21:41 Atbildēt

Tu Aivars esi tikai debils idiots ar debilo komentaru..

20.jūlijs, 22:37 Atbildēt

latviešu vīrieši tevi par vīrieti neuzskata --tu esi tikai nomīzies čurka

21.jūlijs, 19:18 Atbildēt

Lašara tu esi

22.jūlijs, 18:13 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Vakar, 23:32

Jaunākās diskusijas