Kaspara Zlidņa viedoklis par Covid-19 vakcīnu "uzspridzina" internetu

tautaruna.lv 7.jūlijs, 11:30
 
Kaspars Krafts/F64
Veselīga dzīvesveida entuziasts Kaspars Zlidnis sociālajā tīklā Facebook publicējis savas pārdomas par veselības ministra Daniela Pavļuta iepriekš teikto, ka valdības koalīcijas partijas ir paudušas atbalstu iecerei organizēt naudas balvu izlozes pret Covid-19 vakcinētajiem iedzīvotājiem, lai tādējādi motivētu cilvēkus potēties.
Zlidnis uzsver, ka nav ne par, ne pret vakcinēšanos. Pats viņš nav vakcinējies un kritizē “kovidcirku”, kas masveidā tiek uzspiests gan ekonomiski, gan sociāli, gan politiski.

"Pēdējā laikā man uzdod vienu un to pašu jautājumu un es vairs nevaru to ignorēt, tāpēc atbildu visiem, kuru prātus nomāc šī tēma un mans viedoklis. Sākšu ar to, ka es neesmu ne par, ne pret vakcinēšanos un šis nav mēģinājums kādu pārliecināt. Katram sava galva uz pleciem!

Es neesmu vakcinējies un netaisos to darīt, kamēr vien man ir dots veselais saprāts, stipra imunitāte, brīva izvēle un neesmu apstākļu spiests to darīt, bet ne jau tāpēc, ka neticu vai noliedzu vīrusa esamību, bet gan šī visa “kovidcirka” dēļ, kas masveidā tiek uzspiests gan ekonomiski, gan sociāli, gan politiski. Līdz šim man nav bijusi un arī tagad nav ne vēlēšanās, ne vajadzība to darīt, jo es neatceros neko citu, ko kāds bez loģiska pamatojuma tik ļoti dedzīgi censtos iestāstīt, iepārdot un uzspiest darīt. Mārketings ir ļoti pārliecinošs, bet, par laimi, ne pats vīruss.
Nav noslēpums, ka tās saucamās brīvprātīgās potes tiek uzspiestas lielākajai daļai valsts iedzīvotāju, tāpēc ne par kādu brīvprātību te sen vairs nav runa. Katru brīdi visos iespējamos veidos notiek manipulācija ar sabiedrisko domu, lai iebiedētu un pārliecinātu pat tos, kuri sākumā bija lielākie pošu pretinieki. Tāpēc vēlreiz atgādinu, ka es neesmu ne par, ne pret! Visu daru pēc vajadzības, un vakcīna pilnīgi noteikti vismaz pagaidām nav manu vajadzību prioritāšu sarakstā.
Es par savu veselību visu mūžu rūpējos pats un ar grūtībām varu klausīties, kā fiziski, mentāli un garīgi vāji cilvēki mani cenšas pārliecināt par to, ka iesprostošanai četrās sienās, sejas maskām, dezinfekcijas līdzekļiem un vakcīnai ir jelkāda saistība ar cilvēka veselības saglabāšanu vai stiprināšanu. Man arī nav nekādu ilūziju, ka valsts sistēmai un visiem pošu faniem veselība, fiziskais un mentālais stāvoklis jelkad bijis svarīgs. Ņemot vērā visus valdības kalpu nekonsekventos lēmumus, nepamatotos ierobežojumus un soda sankcijas, arī šis “vakcīnšovs” ar balvu fondu nav nekāds izņēmums.
Es nepārmetu nevienam viņa izvēli, jo katrs dara, kā pats vēlas, tomēr, vairums manu pazīstamo cilvēku vakcinējušies ne jau tāpēc, ka viņiem bail no “nāvējošā” vīrusa, bet gan tāpēc, ka jau noguruši no visiem ierobežojumiem, tāpēc, ka darbā ir šāds noteikums, tāpēc, lai varētu ceļot, apmeklēt kultūras pasākumus un publiskas vietas, un tagad noteikti būs arī tādi, kuri vēlēsies laimēt loterijā, kas parāda to, cik absurda ir šī “vakcīnkampaņa” un idejas tās īstenošanai.
Es neesmu gatavs savu veselo saprātu un veselību iemainīt pret kino un popkornu, atpūtu Ēģiptes kūrortā vai iespēju laimēt loterijā, bet es pilnīgi noteikti esmu gatavs turpināt rūpēties par savu un līdzcilvēku veselību ikdienā, popularizējot un veicinot aktīvu un veselīgu dzīvesveidu, kas kopumā ilgtermiņā ir spējīgs uzlabot cilvēku dzīves kvalitāti un izglābt vairāk dzīvību, nekā zāļu bizness," raksta Zlidnis.

Jāpiebilst, ka uz Zlidņa ierakstu Facebook reaģējuši vairāk nekā 2000 lietotāju, ar to dalījušies aptuveni 1300 cilvēku.

Jāatgādina, kā iepriekš pauda Pavļuts, Valdības koalīcijas partijas ir paudušas atbalstu iecerei organizēt naudas balvu izlozes pret Covid-19 vakcinētajiem iedzīvotājiem, lai tādējādi motivētu cilvēkus potēties.

"Loterijas jeb sabiedrības motivācijas programmas ar spēles elementiem un pozitīvu motivāciju tiek īstenotas daudzviet pasaulē, līdz ar to šeit mēs vadāmies pēc starptautiskas prakses, lai sasniegtu galveno mērķi," argumentēja politiķis.

Ministrs stāstīja, ka izlozi iecerēts veidot no augusta, un tā tiks rīkota gan ik nedēļu un ik mēnesi, gan arī ilgākā termiņā ar vienu galveno naudas balvu potenciāli līdz pat 100 000 eiro apmērā.

Pēc Pavļuta sacītā, Veselības ministrija arī gatavo virkni citu priekšlikumu vakcinācijas stimulēšanai. Tādējādi tikšot piedāvāts palielināt finansiālo stimulu ģimenes ārstiem un novirzīt papildu resursus cilvēku apzināšanai, it īpaši senioriem. Tāpat politiķis pavēstīja, ka plānots piesaistīt Sabiedrības integrācijas fondu un dažādus medijus, tostarp arī mazākumtautību, lai informētu un motivētu iedzīvotājus vakcinēties.

Vienlaikus arī tiekot strādāts ar citām ministrijām, lai piedāvātu vēl citus vakcinēšanās stimulus, piemēram, dažādu pasākumu biļešu izsniegšana, veselības aprūpes papildpakalpojumi senioriem.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 88

 
Anonīms
 

Kasparam Zlidnim ir lieli bicepsi, bet zems IQ.

7.jūlijs, 11:43 Atbildēt

Šajā gadījumā viņa iq ir augstāks par tavējo

7.jūlijs, 11:50 Atbildēt

Tev arī

7.jūlijs, 12:47 Atbildēt

Argumentē !!!Drīzāk zemi IQ ir tādiem ,kā tu:)..jauku dienu..

7.jūlijs, 13:00 Atbildēt

Esi tik pārliecināts,ka tev IQ vispār ir??? Jeb vai tikai iepirdi te aiz neko darīt?

7.jūlijs, 22:34 Atbildēt

Viņam ta zems, bet tev nav vispār

8.jūlijs, 11:42 Atbildēt

Faceboke ir idiotu kalvē kur viens idiots atrod tadus pašus idiotus.Kamer nebija faceboka tikmēr tos idiotus nemanija.Tagad redzam ka idiotu ir vairāk nekā normālu

cilvēku.Tas parāda cik zemas kalitātes izglītība ir mūsu valstī.Bet var būt idiotiem ir nākotne.Intresanti cik ilgā laikā idioti iznīcinas visu un paliks pie sasistas siles.Jeb nomirs no jauniem kovid veidiem. Tas taču dikti intresanti.Zeme ir plakana.Vai nav vienalga kāda zeme galvenais ka Cukenbergam ripo dolāriņi.Cik labi var pelnīt uz idiotu izrādīšanos.

7.jūlijs, 11:56 Atbildēt

Paškritika ir laba lieta, Hari. Labi vismaz, ka savu stulbumu atzīsti.

7.jūlijs, 11:58 Atbildēt

Argumentē!!!

7.jūlijs, 13:00 Atbildēt

Un vel viens Covid-19 idiots un antivakseris,un neta gan jau bus idioti,kas uz uzkersies.

7.jūlijs, 14:31 Atbildēt
Jelena Sergejeva > marcis

Cik Tev var teikt, gribi špricēties, tad dari to, bet neuzbāzies tiem, kuri to nevēlas. Zlidnis visu pareizi pateica. Bet Tu esi parasts mīkstais, kurš tikai netā māk pidrilu gājienus slavināt.

7.jūlijs, 22:16 Atbildēt
Marcis > jelena.sergejeva

Ej tu slima ar saviem slimajiem murgiem,

8.jūlijs, 8:41 Atbildēt

Sakarīgs viedoklis no sakarīga džeka, 100% atbalstu!

7.jūlijs, 11:56 Atbildēt

Labs bizness un legāls. Radi vīrusu un tirgo vakcīnu. Kad ikmēneša vakcīnas nosaukumu sauks par par ''purčika - bolderājas'' (paveids), tad varēs lielie ''izveseļotāji'' priecāties... būtu labāk ar cēloni, nevis sekām cīnijušies

7.jūlijs, 12:08 Atbildēt

Precīzāk nepateiksi, paldies dievam Latvijā vēl ir cilvēki, kuriem ir spēja analītiski domāt un drosme izteikt viedokli, nevis atgremot kariņu, pavļutu utt. teikto.

7.jūlijs, 12:20 Atbildēt

visu cieņu-absolūti nevainojama loģika!

7.jūlijs, 13:43 Atbildēt

Netaisos bojāt savu imunitāti ar nepāŗbaudītu indi

7.jūlijs, 13:45 Atbildēt

Visu cieņu, piekrītu. Būtu labi, ja vēl sabiedrībā zināmi cilvēki drosmīgi un patiesi dalītos, nevis tikai apmaksātās reklāmas kampaņās

7.jūlijs, 13:58 Atbildēt

Kā vispār var ienākt kaut kas tāds galvā: Loterija.!!!

, Protams būs līdz lēcēji...

7.jūlijs, 14:22 Atbildēt

Piekrītu Kaspara viedoklim ✌️

7.jūlijs, 14:23 Atbildēt

Malacis! Patīkami lasīt pamatīgi argumentētu viedokli.

7.jūlijs, 15:10 Atbildēt

Aizbrauc uz Indiju ar savām atklāsmēm. Tur iet jautri.

7.jūlijs, 15:30 Atbildēt

Viņiem arī bez covid vienmēr ir bijis jautri. Lielākā cūku kūts pasaulē.

7.jūlijs, 22:21 Atbildēt

Diez kā tu tā zini,cik jautri ir Indijā? Tāpēc,ka panorāmā to muldēja vai vēl kāds ar visām panckām nopirkts mudaks to apgalvo?

7.jūlijs, 22:36 Atbildēt

Pilnībā piekrītu Kasparam. Bet,kāpēc notiek šis cirks valsts līmenī? Ja nebūs kovidnaudas,Latvijai slikti klāsies? Vai kāda valsts noskatījusi Baltijas valstu maz apdzīvotās teritorijas savām vajadzībām? Kaut kur taču tā sāls ir! Piem,ğimenes ārsts man pat nezvana un neaicina potēties. Dažus gadus atpakaļ mani sameklēja pat ārzemēs un sauca potēties pret gripām,vai arī man jāparakstās,ka atsakos. Ārsts uz savu galvu negribēja ņemt atbildību par manu bezatbildību. Tagad notiek manipulācija un pat genocīds pret tautu. Domāju,ka ātri pienāks laiks,ka meklēs tos,kas nav vakcinēti un pēc viņiem būs liels pieprasījums. Un vēl. Vai asinis nodot potētie drīkst? Nekur nav rakstīts!

7.jūlijs, 16:00 Atbildēt

Vai Kaspars Zlidnis ir pajautājis saviem vecākiem, cik vakcīnas bērnībā viņs ir saņēmis, lai varētu šodien būt dzīvs? Izskatās, ka viņš arī nelasa un neskatās ziņas, jo citādi zinātu cik daudz cilvēku Latvijā un pasaulē ir miruši, un miruši arī tādi covid un vakcīnas noliedzēji, kā viņš. Protams, kamēr viņš nebraukā un nestaigā apkārt no biezi apdzīvotām vietām, tikmēr viņš sevi spēj pasargāt, - bet ne mūžīgi...

7.jūlijs, 16:13 Atbildēt

Vienreiz jau rakstīju, ka bērnībā ir izslimots ar visām iespējamām slimībām... masaliņām, cūciņa, vējbakas, šarlaks un gripa 2 reizes. Ne vienu reizi neesmu potēta, pat brīnums, kā vēl dzīva esmu.

7.jūlijs, 22:27 Atbildēt

romb, izskatās, ka tev jau tā brīnumpote ir neglābjami smadzenes atrofējusi. Paskaties, cik mirst cilvēku no vēža un asinsrites slimībām, un salīdzini ar kovidniekiem, Tu būsi pārsteigts par cipariem! Uzreiz pateikšu, ka no vēža un asinsrites slimībām mirst vismaz desmit reizes vairāk! Viss šitais farss ir tikai bizness un nekas vairāk! Piekrītu Kaspara Zlidņa viedoklim 100% !

7.jūlijs, 23:32 Atbildēt
Beerdrinkers Von Kowelenz > jelena.sergejeva

Jelena, tu melo. Tevi bērnībā potēja, līdzīgi kā visus.

10.jūlijs, 12:25 Atbildēt

romba viedoklim, vairumā gadījumu, pilnībā piekrītu. rombam piemīt saprāts.

10.jūlijs, 12:27 Atbildēt

Malacis! Tā ir, kovidšovs pieņemas tik spēkā, drīz atpakaļ būs padomju totalitāriems it kā cēlu mērķu un vispārējas pūļa (aitu bara?) drošības vārdā! Noteikti neindēšos un eksperimentā nepiedalīšos!

7.jūlijs, 16:24 Atbildēt

Nē, piekrītu , ka Kaspara Zlidņa IQ ir krietni zem vidējā, ja viņš pauž kovidiota uzskatus. Laikam skolā neapgrūtināja sevi ar dabaszinātņu apgūšanu.

Kā Kaspars nesaprot, ka ar savu nevakcinēšanos apdraud sabiedrību? Pirmkārt, jau tuviniekus. Principā ir iespējams , ka Zlidnis nav vis kovidiots, bet gan superegoists, kuram nospļauties uz pārējiem. Tas būtu vēl sliktāk, jo bezcerīgi.

7.jūlijs, 16:36 Atbildēt

Zlidni vajadzētu kaut uz 20 minūtēm ielaist covid slimnieku nodaļā, tad diez vai vispār varētu ko uztakstīt...rociņas drebētu lielajam sportistiņam.

7.jūlijs, 16:48 Atbildēt

diezgan debils idiots esi.,bet tas tā.Pidar

7.jūlijs, 17:53 Atbildēt
Marcis > mike.5fbbc683867eb

Tu Mike pats debils idiots,un paris tavi debilie neta draugi..

7.jūlijs, 17:57 Atbildēt
Juris > marcis

Marci ! Latvijā ir tikai viens debīls idiots un pidars - Marcis Dzelme ! To neviens nespēj pārspēt debīlismā .

7.jūlijs, 22:21 Atbildēt
Jelena Sergejeva > juris.5e2771d83ac7e

Mārcis kā vienmēr, novēmies, bet zolīds. Pidergejs nemainās.

7.jūlijs, 22:30 Atbildēt
Aleksandra Pacunska > anita.j.ce

Varbūt vari uzreiz pateikt,kur tieši ir tādas kovid slimnieku nodaļas? Konkrēti -kur??? Jo tādu NAV,tā kā nevajag idiotiski muldēt!

7.jūlijs, 22:38 Atbildēt
Jelena Sergejeva > anita.j.ce

Tevi vajadzētu onkoloģijas nodaļā ielaist, tad kovidnieki Tev liktos kā sanatorijas atpūta.

7.jūlijs, 23:21 Atbildēt
Vita Ozolniece > aleksandra.pacunska

Aleksandra, vai jūs uz Mēness dzīvojat?

8.jūlijs, 0:05 Atbildēt

Argumentē bērnu potēšanu un pret mk noteikumu loteriju ieviešanu. Argumentē kāpēc bērnus nevakcinē pret smēķēšanu - visus, jo tie iespeejams man kaitēs. Argumentē kāpēc vakcinēts cilvēks var pārnēsāt covid, bet kad vakcinēs bērnus - tas apstāsies. Uzargumentē cik ilgi vakcīna Tevi aizsargās. Uzargumentē kāpēc zinātni neizmanto tepat LV, bet ietulko medicīnā caur valdību. Noargumentē vai vakcīna pasargās no varianta, kurš ir nākošais aiz delta un kā var visus savakcinēt, izņemot kaķus un ūdeles vai visi pārējie radījumi, kuri var uzturēt mutācijas ir izķerti?

Kāpēc visiem, kuriem ir aids uz pieres nav cipari, jo varbūt apdraud sabiedrību? Ir arī hepatīti dažādi, protams, neko nezinu, bet gribētu, lai Tu pievieno savam facebook profilam savu pošu sarakstu - paldies! Kāpēc neej 2x vakcinēties, tak varēs katru nedēļu iet, lai piedalītos loterijā. Loterija ir pamatveids kā saglabāt cilvēci. Superbingo ir vēsturiski uzturējis augstu ikp.

8.jūlijs, 6:16 Atbildēt
Marcis > juris.5e2771d83ac7e

Tu Juri,tu pats esi viens riebigs debils idiots,un paris tavu debilo neta draugu.

8.jūlijs, 8:44 Atbildēt
Jelena Sergejeva > marcis

Tev zilo draugu ir pietiekami, lai Tavs dupsijs kņudētu līdz nākamajam praidam.

8.jūlijs, 16:46 Atbildēt

Kaspars pieļauj tipisku domāšanas kļūdu attiecībā uz covid poti. Neesmu slims- značit nevajag. Mamma bērnībā viņu pret tuberkulozi arī nepotēja? Neesot jau slims, veselīgs bēbis. Pret difteriju un stingumkrampjiem potes nav? Cik no jums pazīstamajiem no stingumkrampjiem miruši? Nafig vajag to poti, ne? Es nebrīnītos, ja Zlidnis būtu no tiem, kas lepni izplata savus baciļus sab transportā, bet viņš jau lepns kungs, droši vien ar auto brauc nevis ar plebeju transportu.

7.jūlijs, 17:45 Atbildēt

Viena lieta ir būt pilnīgi pret vakcinēšanos, otra - būt pret vakcīnām, kas nav līdz galam pārbaudītas.

Redz, difterijas/stingumkrampju, tuberkulozes, encefalīta, gripas u.c. potes jau gadu gaitā ir pārbaudītas, kaut arī, piemēram, no tām pašām gripas potēm, kas bija vēl 20.gs. 50-tajos gados, dažiem savakcinētajiem bija ļoti smagas blakusparādības.

Neviens jau ar sevi negrib eksperimentēt, ja nav 100% pārliecības, ka šīs jaun-uzražotās vakcīnas nenodarīs ļaunumu veselībai.

7.jūlijs, 18:35 Atbildēt
RenloArt > anna.toll

Arī jau sen izstrādātām vakcīnām mēdz būt blaknes. Vienlaicīgi ir arī daudzi medikamenti, kurus cilvēki dzer, aci nepamirkšķinot, kaut pēc statistikas tiem ir daudz lielākas blaknes, kaut vai ibuprofēns..

7.jūlijs, 23:39 Atbildēt

Tevi sapotēja arī pret smēķēšanu?

8.jūlijs, 6:17 Atbildēt

Ieliec facebook pošu sarakstu.

8.jūlijs, 6:17 Atbildēt

Precīzi teikts..!!!

7.jūlijs, 18:27 Atbildēt

tagad katram knariņam ir viedoklis....kas ir šis kaspar s

7.jūlijs, 18:57 Atbildēt

Un tas taču labi, ka ir viedoklis! Cilvēks bez viedokļa ir kā smilga vējā!

Galvenais, lai nenonākam līdz tam, ka viedoklis drīkst būt tikai viens...

7.jūlijs, 19:06 Atbildēt

Un vēl. Vai asinis nodot potētie drīkst? Nekur nav rakstīts!

Ak Silvija.Silvija redzams ,ka Jūs neinteresējaties par to,kas var un ,kas nevar vakcinēties.Es domāju,ka ,tas tāpēc,ka Jums neinteresē speciālistu viedolļi

7.jūlijs, 20:37 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 18:40

Jaunākās diskusijas