Eksperts apgāž vēl vienu Harija un Meganas apgalvojumu

tautaruna.lv 22.jūnijs, 18:13
 
Reuters/Scanpix/Leta
Karaļnama biogrāfs Roberts Leisijs apgalvo, ka piezīme par ādas krāsu izteikta pirms Harija un Meganas laulībām un neesot saistīta ar viņu dēlu Ārčiju, raksta "Mirror".

Skandalozajā intervijā ASV televīzijas personībai Oprai Vinfrijai pāris pauda, ka pirms dēla piedzimšanas kāds no karaliskās ģimenes, kuru Saseksas hercogi nenosauca vārdā, esot Harijam jautājis, vai bērna ādas krāsa nebūs tumša.

Šie apgalvojumi raisīja spekulācijas, vai rasismam ir kāda loma faktā, ka Ārčijs nav princis.

Jaunā grāmatā Leisijs norāda, ka Harija un Meganas apgalvojumi ir konfliktējoši. Viņš raksta, ka Megana intervijā Oprai atzina, ka viņai tieši neviens par dēla ādas krāsu nav jautājis. Harijs savukārt norādīja, ka tas noticis "pašā sākumā".

Leisijs pauž, ka saruna par ādas krāsu, kā to aprakstīja Harijs, notikusi vēl pirms pāris salaulājies un bijis tikai attiecību sākumposmā. Turklāt par to runāts vispārīgi. Jautājums neesot bijis par Ārčiju, bet par jebkuru pāra bērnu.

Biogrāfs norāda, ka problēma ir tajā, ka Megana intervijā šo jautājumu sasaistīja ar jautājumu par dēla karalisko statusu.

Jāatzīmē, ka pēc intervijas princis Viljams uzsvēra, ka karaliskajā ģimenē nav rasisma.

Jau vēstīts, ka iepriekš apstrīdēti vēl vairāki pāra apgalvojumi. Piemēram, Harijs apgalvoja, ka viņam bērnībā nebija iespējas vizināties ar riteņiem kopā ar tēvu, taču senas fotogrāfijas pierādīja, ka tā gluži nav. Savukārt Megana apgalvoja, ka iepriekš īpaši daudz neko nav zinājusi par karaļnamu, taču viņas ieraksti blogā un draugu apgalvojumi liecina par pretējo.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 7

 
Anonīms
 

Ko gan var čakarēt smadzenes ar to rasismu! Skatījos vienu ASV filmu, kur rāda, ka jau viduslaiku Anglijas karaļnamā bija pilns ar ebrejiem, nēģeriem un ķīniešiem, bet vēl daži nevar likties mierā.

22.jūnijs, 19:31 Atbildēt

Harijam un Meganai ir pie vienas vietas kau kads Karalnama biografs Roberts Leisijs,un Amerika abiem ar saviem diviem berniem ir jauna dzivesvieta.

22.jūnijs, 19:34 Atbildēt

Bet mums visiem ir pie vienas vietas ko tu domā - debīlais homofobais kazupisis deģenerāts Marcis Dzelme ! Ej un aiz kauna pakaries !

22.jūnijs, 19:41 Atbildēt
Marcis > juris.5e2771d83ac7e

Es debilas,infantilas PSRS atrauga un homofobais kazu pisejs,un rakstu pieklajigus kometaros,man ir pie dirsas ko tu neta mauka doma.

22.jūnijs, 19:58 Atbildēt
Jelena Sergejeva > juris.5e2771d83ac7e

Par šo pāri lielākais eksperts ir Mārcis. Labāk nestrīdēties ar viņu,vienalga paliksi durakos.

22.jūnijs, 22:08 Atbildēt
Roze Puķīte > jelena.sergejeva

Jeļena Sergejeva. Izskatās, ka Mārcis visu zin. Kā mans sencītis teica, ka visu zin tikai muļķis. Prasi ko gribi uz visu ir atbildes gatavas. Pareizas vai nepareizas, bet ir.

22.jūnijs, 22:25 Atbildēt
Jelena Sergejeva > roze.pu.te

Ar šito eksemplāru, tā arī ir.

22.jūnijs, 22:48 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:48

Jaunākās diskusijas