VIDEO: Skat, kā Roberto Meloni atbrīvojas no liekajiem kilogramiem

tautaruna.lv 24.jūnijs, 17:20
 
Oksana Džadana/F64
TV raidījumu vadītājs un dziedātājs Roberto Meloni, kurš šobrīd atrodas dzimtajā Itālijā, sociālajā vietnē Instagram dalījies ar video no treniņa.

Roberto atklāj, ka Sardīnijā uzsācis treniņa procesu, lai atbrīvotos no pandēmijas laikā uzkrātajiem liekajiem kilogramiem.

"Mana trenere ir Giovanna ( nu, nav slavena tante no La Dolce Vita radījuma...tieši otrādi.. ļoti, ļoti skaista, kādreiz es viņu parādīšu… ) Mans mērķis ir nodzēst visas lokdauna kalorijas un tauciņus! Šodien aizlidoja 620 kalorijas!" - komentārā pie video raksta dzīvespriecīgais Roberto.

Viņš smej, ka nezin, vai pēc treniņa nākamajā dienā spēs piecelties no dīvāna, vai būs nepieciešams saukt talkā ceļamkrānu, kuru izmantoja dziedātāja Samanta Tīna, lai dzīvoklī nogādātu dīvānu.

Roberto Agostino Meloni ir itāļu dziedātājs un pasākumu un televīzijas raidījumu vadītājs, kurš dzīvo un darbojas Latvijā. Divas reizes piedalījies Eirovīzijas dziesmu konkursā: 2007. gadā kā grupas "Bonaparti.lv" dalībnieks un 2008. gadā kā grupas "Pirates of the Sea" dalībnieks.

Komentē 4

 
Anonīms
 

Bija jau arī nobarojies kā Ščerbatihs.

24.jūnijs, 19:18 Atbildēt

Debilais narkomāns kokaīnists mārcis reiz uztaisīja sev smūtiju no savas mirušās mātes dzemdes un resnās zarnas

24.jūnijs, 20:24 Atbildēt

Tu neta mauka Roberta,un 2021.gada pirmais goda pedofils,un aborta atlieka no savas debilas mates ar saviem gargi slimajiem komentiem.

24.jūnijs, 21:03 Atbildēt

latvijā laiž iekšā pa parādes durvīm visu ārzemju šmaru

26.jūnijs, 10:25 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:13

Jaunākās diskusijas